szilvamagw

Plum Lipstick
Regisztráció dátuma: 2012. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Plum Lipstick
Regisztráció dátuma: 2012. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2016. március 27.

Eredeti vélemény:
1-2 hónapja nagyon rossz a bőröm, brutális cisztikus aknéim vannak, amikre szükségem volt egy beton-fedésű alapozóra, és íme, megtaláltam!
A dudorokat persze semmi nem tudja elrejteni, de legalább a vörös színt szépen lefedi, ráadásul egész nap!
Óriási segítség ez a termék, enélkül nem szívesen mennék utcára..

Bővített:
Az aknéimnak már csak a nyomai maradtak hátra, sajnos nem fedi el őket tökéletesen, de nem zavar, így is boldog vagyok! :))

Mivel a problémás időszakban való használat után mégis észhez tért a bőröm, ki merem jelenteni, hogy sosem rontott a helyzeten, új pattikat nem okozott, nem irritált.
Amugy olyan szinten zsíros az arcom, hogy nekem matton tartásban nem segít; pár óra elteltével úgy tocsog az arcom, hogy MCDonald-ék rajtam sütik a sültkrumplit...:Dd
De a zsírosodás miatti sok mattítópapír használatától sem gyengül a fedése :))

Nem kopik csúnyán, szép összképet ad.. Nagyon szeretem!

Cell-1 Csiganyálka Kivonatos Bőrápoló Gél

Cell-1 Csiganyálka Kivonatos Bőrápoló Gél
2016. március 17.

Anyukámnak nagyon bevált: volt néhány nagyon régi macskakarmolásból eredő hege (amikor történt az eset, akkor sokáig volt gyulladt, így erős heget hagyott hátra), de pár hét alatt nagyon szépen elhalványította.
Nekem is bevásárolt belőle a pattik okozta nyomok-hegek miatt..Szép bőrképet ad, a pórusaim használat után kevésbé láthatóak.
Én mindig keverek hozzá olajokat vagy más hidratálókat, mert amúgy picit húzódik utána a bőröm.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2016. január 29.

nem hittem a szememnek! Amióta barátnőm átruházta rám az övét (neki túl világos lett), azóta csak ezt használom.. Az Anastasia Beverly Hills Dip brow Pomade-ját már nem is használom, annyira jó ez a cerka! :D
Könnyű használni, szép lesz a végeredménye, és nekem nagyon tartós! MINDENKINEK ajánlom!

Chanel Bleu De Chanel

Chanel Bleu De Chanel

leírhatatlanul szexi!

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2016. január 29.

rengeteg folyékony, matt ajakrúzs próbáltam már, de ez mindent felülmúl! Tökéletes színválaszték, a legtöbbnek a pigmentáltsága is kifogástalan, és rajtam legalább 5 órán át tartós!
Amit kiemelnék a sötét rúzst kedvelőknek: ennél a terméknél nem kell attól félni, hogy elmászik, rátapad a fogra és társai.. Stressz-mentes csoda!:)

Bourjois Air Mat Alapozó

Bourjois Air Mat Alapozó
2016. január 29.

2 óra viselés után úgy nézett ki az arcom, mintha a kukából rángattak volna elő. Nagyon csúnyán kopik, és a pórusokból medencét csinál.. színvonal alatti alapozó...

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2015. február 7.

Nagyon szerettem ezt a spirált, nagyon szépen dúsít és hosszít..:) Én kifejezetten szeretem, ha egy kefe rengeteg festéket visz fel, mert így nem kell építgetnem, csak szépen eldolgoznom a festéket. Maga a festék állaga is nagyon jó; nem túl száraz, nem túl híg, az én ízlésemnek tökéletesen megfelel!
Egyetlen egy gigantikus problémám van vele, mégpedig az, hogy pereg.. de nagyon:(((
Az elején mintha nem lett volna ilyen probléma, de az utóbbi időben valami iszonyatosan potyog a festék:(
A potyogás miatt 4*

Remington S2044 Hajvasaló Teflonszálas Szövetbevonattal

Remington S2044 Hajvasaló Teflonszálas Szövetbevonattal
2014. november 12.

immáron 5. éve használom ezt a csodát, és még még mindig örömmel ajánlom a barátnőimnek!
rengeteg hajvasalót próbáltam már előtte (braun, másik remington, babyliss, imetec), de mindegyik bekapta a hajamat a lapok szélénél; akadozva tudtam csak vasalni, úgy éreztem, hogy felgyújtják a hajamat azok a készülékek, még 170 fokon is..!
De ez.. siklik a hajamon, nem érzem, hogy nagyon bántaná, nem tépte még ki 1 hajszálamat sem!!!!!!!!!!!!!(a többi.. istenem...)..
szoktam vele göndöríteni, vasalni.. mindent tökéletesen tud! a vasaló lapok "mögötti" fogó rész nem forrósodik fel, nem égeti meg az ember ujját.
Gyorsan bemelegszik, nem forrósodik túl.
Ha egyszer kiöregszik a jelenlegim, tuti, hogy újra ezt, vagy egy testvérét veszem meg!

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó
2014. augusztus 7.

update:
Már csak egy kevés van az üvegcsében, így tapasztalt vén róka vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban.
Egy idő után úgy kezdtem érezni, hogy nem elég sárga, és picit talán még szárít is:( A Flawless Finish Fluid alapozójukat sokkal krémesebbnek és gazdagabbnak érzem, így visszatértem hozzá.. Plusz annak a színe pont elegendően sárgás.
Egy csillagot levonok,mert valami mégiscsak elkezdett nem tetszeni benne! :(

Eredeti vélemény, még az elején:
első két használat után eddig óriási szerelem! ^^ Hihetetlenül természetesen mutat, ég egy adta világon sem látszik, hogy alapozó van rajtam, csak az, hogy "anyám, de gyönyörű az arcom!".. Komolyan mondtam ezt a nem látszik dolgot: évek óta sminkelem magam, imádom is, mindenkin felismerem a legkevesebb sminket is, de egyszerűen magam is meglepődtem az udvaron a tükörbe nézve.. csak a csodálatos végeredmény látszik...:) bár ugye kinek-mi a csodálatos?
Én a ragyogó, egészséges látszatot szeretem, nem igazán használok púdert, nem szeretem a matt végeredményt.
tartósságra is ötös a kicsike, egy egész napot hibátlanul kibírt, de úgy, hogy még este 10kor is gyönyörű volt a bőröm.. mármint, na ;)
Akárhányszor próbálkoztam eddig YR alapozókkal, mindig levettek a lábamról, ellentétben a drogériás, akár hjóóóóval-jóval drágább alapozókkal, amik feltűnőek, egyáltalán nem tartósak, és még kényelmetlenek is!
Nem sok bőrhibával rendelkező lányoknak, nőknek, szívből ajánlom! Remélem sokaknak fogja belopni magát a szívébe ez a kis csoda ^^

Aden Arckorrektor Ceruza

Aden Arckorrektor Ceruza
2014. március 2.

Hű, én eddig csak szemceruzaként és szemhéjalapként (kb elmaszatolt szemceruzaként) használtam, hhaha:D viszont annak zseniális!
Egész nap a helyén marad a vízvonalra felvíve, szépen kinyitja a szemeket! És sminkelni is klassz rá! Holnap kipróbálom korrektorként is:P