szilvasitimea

Regisztráció dátuma: 2016. június 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Velvet Matte Ajakrúzs

Essence Velvet Matte Ajakrúzs
2019. október 2.

ahhoz képest, hogy matte, nekem nagyon krémes...a színe mindenképpen nagyon intenzív (09 red Velvet Cake) , de nekem nem sikerül szépen a szájkontúrt meghúzni, pont azért, mert ennyire krémes. de gondolom ez ízlés kérdése. :) viszonylag tartós, ár-érték arányban egészen jó.

Revolution Matte Fix Oil Control Fixing Spray

Revolution Matte Fix Oil Control Fixing Spray
2019. szeptember 17.

Na most én csak azt nem tudom, h szar szériát vettem-e, vagy lejárt-e,de rohadt büdös, és nagyon nehéz lenyomni a fejét. De tényleg nehéz, és amikor sikerül akkor meg ugye nagyon hülyén, és sok jön belőle....semmivel se tud többet, mint társai, az oil controll természetesen nem működik, DE szépen fent marad a sminkem egyébként (főleg a szem) de nem ezt fogom újravenni, ha elfogy, az biztos.

183 Days By Trend It Up Kézkrém Bananarama

183 Days By Trend It Up Kézkrém Bananarama
2019. szeptember 5.

Imádom a banán illatú kozmetikumokat, így muszáj volt megvennem. Ami nagyon fura, az az adagolója, illetve hát a szája. Nagyon vékony, pici, így nehéz adagolni.... az illata nagyon műbanános, de nekem bejön. Hát a hidratálás nem 5 csillagos, de egynek elmegy, márcsak a formája miatt is... :)

183 Days by Trend It Up Fix + Glow Finish Spray

183 Days by Trend It Up Fix + Glow Finish Spray
2019. szeptember 5.

Nekem teljesen szépen rögzítette a sminket. Az illata is bejött, a deisgnről nem is beszélve.

Lush American Cream Tusfürdő

Lush American Cream Tusfürdő
2019. szeptember 5.

A Snow Fairy mellett a másik kedvencem. Nagyon szeretem az édes púder illatát, és a krémes, de mégis folyékony textúráját. A színéről nem is beszélve bár az nem releváns :P

Sephora Rouge Matte Lipstick

Sephora Rouge Matte Lipstick
2019. szeptember 5.

Bár a csomagolása más, elméletileg ugyanezt vettem júniusban Prágában. Hát, életem rúzsa..... ritkán rúzsozok, most megint rákaptam, és ez lerobbanthatatlan. Eszek, iszok, de még mindig nagyon szépen fent van. Egy idő után picit szárít, így érdemes gyakran radírozgatni az ajkakat. Ráadásul nekem a felső első két fogam picit előreáll, ami megnehezíti a rúzsozást, mert belül gyorsabban kopik. DE ezt még ez sem robbantja le. :)
Szóval nagyon ajánlom, nagyon tartós és szép a színe.

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2019. május 28.

ez a 2. szilárd sampon, amit próbáltam. nagyon nagyon begyere. :) könnyen habzik, tehát rendesen lehet vele mosni. nagyon finom illata van. valamennyire szép lesz tőle a hajam, de akkor az igazi ha teszek még rá utána valami pakolást.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. május 28.

nagyon megpuhítja a hajamat, és sokáig lehet érezni az illatát.

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2019. május 28.

van már egy pár színem belőle, nagyon szeretem. nekem nagyon fontos, h gyorsan száradjon a körömlakk, mert nincs türelmem hozzá, h megvárjam. hát ez tökéletesen beadta ezt, ahogy megyek a második réteggel már meg is száradt az első. olcsó! a drága körömlakkok is lekopnak, így én már rájöttem, nem érdemes drágábbért venni. ha nem csinálok éppen olyat, amivel igénybe vehetném(mosogatás, komolyabb takarítás :D ) akkor egészen tartós. volt, hogy majdnem 1 hétig egészen szépen fent volt.

Miss Sporty Little Big Volume Szempillaspirál

Miss Sporty Little Big Volume Szempillaspirál
2019. május 28.

névnapomra kaptam vőlegényemtől csak is azért, mert az egyik kedvenc együttesem a Little Big, és mert rózsaszín... :)))))) nekem meg van a bevált spirálom amit mindig használok, magamtól nem jutna eszembe megvenni.

de, egészen jó! van rajta pici és nagyobb kefe is. egészen jól íveli és hosszítja a pillákat, de mondjuk a második rétegnél már vigyázni kell, mert nekem összetapadtak a pilláim. de nagyon szépeket csinál, nekem tetszik.