szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Biotherm Skin Best Cream SPF15

Biotherm Skin Best Cream SPF15
2016. augusztus 21.

Nagyon szeretem ezt a hidratálókrémet, hisz már masodjára vettem meg a Müllerben árult csomagban,amihez meg a szérum és a liquid Glow olajból is volt luxusminta. Szuperül hidratál, nagyon szépen feltölti a bőrt és szépen egységesíti az arcszínt. Biztos újravevős cucc.

Biotherm Skin Best Serum-In-Cream

Biotherm Skin Best Serum-In-Cream
2016. augusztus 21.

Én egy ajándékcsomagban kaptam egy luxusminta kiszerelésűt és szinte naponta használom az alapozó alá. Naracssárga, sűrű állaga van, szépen kisímítja az arcot, de én valahogy az ilyen állagú terméket nem szeretem. Elég nehezen tudom eloszlatni és hidratálni sem hidratál..Nem venném meg.

Ole Henriksen Invigorating Night Gel

Ole Henriksen Invigorating Night Gel
2016. június 13.

Nekem az új, pompás kiszerelében van meg, amit már 6 hónapja használok, de nem minden este. Gél állaga van, ami nekem nem tűnt ragacsosnak, a férjemnek viszont igen, úgyhogy ő egy használat után nem még kente vele az arcát. Szép összetevője van, de én feszesítő hatást nemigen tapasztaltam..igaz nincs ilyesmire szükségem. Valahogy nem tudom eldönteni, hogy bejött e a termék nekem vagy sem, de újra nem venném, az biztos. Mivel nagyon odafigyelek az arcápolásra, a rendszeres hámlasztásra, nem tűnt úgy, hogy csodát tesz az arcbőrömmel. Lehet, hogy aki nem hámlaszt rendszeresen, annál sokkal jobban látszik a hatása.

Nivea Silk Mousse Creme Soft Tusfürdő Hab

Nivea Silk Mousse Creme Soft Tusfürdő Hab
2016. június 13.

Nem vagyok egy Nivea fun, már nagyon rég nem is vásároltam a márkától semmit, de ez a tusolóhab, nagyon megfogott. Tusolóhabot szerettem volna venni, volt is a Müllerben igazán nagy választék, de nem akartam kétezert adni egy tusolóhabért,meg nem is tetszett a Kneipp habok illata, így végül erre esett a választásom. Nagyon kellemes a használata, az illata valami csodás, olyan igazán tiszta illata van, amit még zuhanyzás után is érzek a bőrömön és selymesen puha lesz tőle a bőröm. Nekem nagyon bevált, újravevős termék.

Wella Professionals Sp Luxe Oil (Reconstructive Elixir)

Wella Professionals Sp Luxe Oil (Reconstructive Elixir)
2016. június 13.

Akkor most én leszek az első aki nem zeng ódákat erről a termékről, sőt egyenesen azt mondom, hogy szörnyű..Tiszta szilikon, az én vékonyszálú gödör hajamat szöszössé tette, sőt még a göndörséget is kilazította, puha és csúnya lett tőle a hajam. Szerencse, hogy nem vásároltam meg, anyu adta,hogy próbáljam ki. Háromszor próbálkoztam vele, de egyáltalán nem jött be. Valahogy nem erre a hajtípusra találták ki. Ha parfüm lenne, biztos megvenném, mert szuper illata van, de így...

Dior Purifying Foaming Cleanser

Dior Purifying Foaming Cleanser
2016. május 27.

Nagyon jó arclemosó, én nagyon meg vagyok elégedve vele. Sűrű, fehér krémes állaga van, nagyon kevés elegendő egy használathoz. Széepen megtisztítja a bőrt, de én is egy kicsit erősnek érzem egy normál kombinált arcbőrhöz. Ettől függetlenül szép, tiszta, egészsegesen ragyogó lesz tőle az arcom.

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító
2016. április 10.

Ezek a micellás vizek olyan nehez távolítják el a szemsminket, hogy csak naaa. Nagyon szép összetevőlistája van, de én mégsem leszek ehhez a termékhez hűséges, mert annyia nem jött be. A Caudalie micellás vize sokkal , de sokkal jobb, igaz, az többe is kerül.

Indeed Labs Hydraluron

Indeed Labs Hydraluron
2016. április 10.

A rengeteg dícsérő vélemény miatt vásároltam meg a Boots oldaláról. Átlátszó gál állaga van, amit könnyű eloszlatni. Hamar felszívódik és utána kell hidratálni. Hát, lehet velem van a baj, de én semmiféle woooow hatásról nem tudok beszámolni, sőt, nem is vettem észre különbséget akkor amikor használtam és akkor amikor nem. Ezért is fogyott el nehezen.

Caudalie Huile Divine Szárazolaj

Caudalie Huile Divine Szárazolaj
2016. január 23.

Ez volt az első Caudalie termékem, ajándékba kaptam és hát nagyon örültem neki, mert egy nagyon jó termék. Mennyei illata van, hamar felszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Testre és hajra használtam. Nem tudom miért, de nekem a szárazolajokkal az az érzésem, mintha nem hidratálnának eléggé..Ettől függetlenül ez egy luxus termék és mivel nagyon szerettem, megkapja az 5 csillagot.

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil
2016. január 23.

Ajándéknak szántam, de végül megtartottam magamnak. Nem is emlékszem, hogy mikor használtam utoljara L'oreal terméket, de gondoltam teszek egy próbát, mert nagyon szimpatikusnak tűnt ez a kis olaj, meg amúgy is most rá vagyok kattamva az arcolajokra. Az illata, az mesés, citromfűre emlékeztet, az olaj maga száraz, nem zsírosítja a bőrt.Este és reggel is használtam, a férjem is használja. Nem egy csodaszer, inkább egy átlagos termék. Szívesen elhasználom, mert nem okoz pattanást és az illatát is szeretem, de nem fogom újra megvásárolni. Kislányom babaolaja sokkal jobbnak bizonyult..