szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Clarins Daily Energizer Cream

Clarins Daily Energizer Cream
2012. március 17.

Bárcsak én is ilyen jó véleménnyel tudnék lenni erről a krémről, mert hát nagy reményeket fűztem hozzá..nagyon jól hidratál, szuper illatú krém, mégis nálam sok pattanást okozott..először azt hittem, hogy nem a krém miatt jöttek ki, így tovább használtam, aztán romlott a helyzet. Rövid ideig nem használtam, akkor ismét helyrejött a bőröm. Adtam a krémnek még egy esélyt, de hiába, mert a pattanások előjöttek..így szépen elajándékoztam.
A termékcsalád arclemosójával együtt használtam, az egészen jó termék.

Logona Asia Deo Spray

Logona Asia Deo Spray
2012. március 4.

Na, ez az a dezodor, amit biztos nem vásárolok újra..egyedüli dolog, ami tetszett, az a kiszerelése. Igényes csomagolás, ezüst kis kupakocskával. Akik a dezodort a táskájukban hordják magukkal, azoknak biztos nem praktikus, mert a többi dezodorhoz képest nehéz, hiszen üvegből van.
Az illata nem tetszett, hatékonynak semmiképp sem mondható, drága, s az összetevők sem sokban különböznek egy átlagos, olcsó dezodorétól.

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő
2012. március 4.

Én nagyon szerettem ezt a tusfürdőt, mivel nagyon finom, diszkrét illata van, krémes állagú, amit én kimondottan szeretek. Aki a tusfürdőtől igazi felfrissülésre vágyik, az másat válasszon.

J.S. Douglas Söhne Body Cream - Vitamine & Shea Öl

J.S. Douglas Söhne Body Cream - Vitamine & Shea Öl
2012. február 29.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, s nagyon örültem neki, mert ki szerettem volna próbálni a termékcsalád valamelyik tagját. Finom, krémes állagú testápoló, ami könnyedén eloszlik a bőrön, bársonyossá téve azt. Száraz bőrre masszírozva, könnydén felszívódik, s nem hagy ragacsos , zsíros érzetet maga után.
Nekem csak egyedül az illata nem tetszik, mert erős, nagyon édes, tolakodó illata van, ami mondjuk télen, ha este használom nem is zavar annyira, nyáron viszont nem használnám szívesen. Az émelygős illata miatt én biztos mást vásárolnék...

Oriflame Divine EDT

Oriflame Divine EDT
2012. február 29.

Én is nagyon szerettem/szeretem ennek a parfümnek az illatát..egyetlen probléma vele, hogy nem tartós, ami bizony a parfümnél fontos..ezért kap 1 csillaggal kevesebbet.

Oriflame Silk Beauty Tusolókrém Érzékeny Bőrre

Oriflame Silk Beauty Tusolókrém Érzékeny Bőrre
2012. február 29.

Őszíntén szólva a csomagolás által keltett tisztaságérzet miatt döntöttem úgy hogy megrendelem, de szerencsére nem kellett csalódnom. Finom habot képez és tusolás után diszkrét illata megmarad a bőrön.A bőrfeszülés az nálam is elmaradt. Aki az édes, nehezebb illatokat szereti, az jobb ha tovább keresgél..

Clinique Pore Minimizer T-zone Shine Control

Clinique Pore Minimizer T-zone Shine Control
2012. február 29.

Én kb 1 éve használtam ezt a terméket, de várakozásomon alul teljesített. Valóban mattítja a bőrt, de az enyémet egyenesen szárította, s az állaga sem igazán tetszett. Ahogy azt előttem véleményező írta, foltos és leradírozható a bőrről. Nagy csalódottsággal mellőzni kezdtem, de szerencsére a férjem felfedezte magának, s neki nagyon bevált a nyári hónapok alatt. Végülis nagyon örültem mert csak hajítottam ki egy csomó pénzt hiába..

Yves Rocher Pur Desir Bazsarózsa Illatú Tusfürdő

Yves Rocher Pur Desir Bazsarózsa Illatú Tusfürdő
2012. február 29.

Mivel ajándékba kaptam az YR-től a termékcsaládhoz tartozó parfümöt, aminek nagyon tetszett a friss és könnyed tavaszi illata, beszereztem ezt a tusfürdőt is. Az illata tökéletesen megegyezet a parfümével..Nagyon kellemes bazsarózsa illata van, diszkréten megmarad az illat tusolás után is. Gél állagú, ami finom habot képez a bőrön. Én nagyon szerettem, ezért csillagos 5.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2012. február 29.

Én egy akció keretén belül csaptam le a LRP lemosójának 400 ml-es kiszerelésére, aminek az az egyetlen hátránya, hogy egy idő után nagyon megunom. Már többször vásároltam meg, mert nagyon elégedett voltam vele. Szépen tisztít, a pattanásokkal szemben is hatékony, friss arcbőrt eredményez.Kiegészítés képpen szintén az Effaclar termékcsaládból használtam felváltva vagy az Effaclar Duo-t vagy az Effaclar K-t. Szép bőrt eredményez. Fiatal, zsíros bőrűek számára szerintem nagyon jó választás, akinek pedig nagyon érzékeny a bőre annak az Effaclar H hab állagú lemosót ajánlom.
Akinek kevert arcbőre van, mint nekem, az télen csak óvatosan használja, mert nagyon ki tudja szárítani a bőrt..én most ezért inkább mellőzöm..
Nem egy csodaszer, de mindenképp egy jó termék..csak a szárító hatás miatt kap tőlem csak 4 csillagot.

Yves Rocher Pure Calmille Arclemosó Tej

Yves Rocher Pure Calmille Arclemosó Tej
2012. február 29.

Kb egy éve használtam ezt az arclemosó tejet sminkeltávolításra, s igazán jól működött. Kellemes illata van, a kiszerelése is elég nagy, nekem sokáig elég volt, pedig minden este használtam. Nem vettem újra, mert mindig szeretek mást kipróbálni..