szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2012. február 29.

A sok jó vélemény miatt vettem meg ezt az arcpakolást. 3 hét használat után azt tudom mondani, hogy egyik szemem sír, a másik nevet, ami ezt a pakolást illeti.(a felkenést követően mindkét szemem sírt, de most hogy így olvastam a véleményeket, nagy valószínűséggel a pakolás miatt).
Ami a pakolás mellett szól : nagy kiszerelés, az ára nagyon rendben van, mattít, csökkenti a pattanásokat, tisztítja és összehúzza a pórusokat, sima arcbőr.
Ami ellene szól: gyakori használat (heti 2-3 alkalom az én esetemben) esetén nekem nagyon szárította a bőröm, használat után nagyon feszült és húzódott a bőröm, a parabenek..
Összeségében jó pakolás, szerintem nyáron sokkal jobban teljesít, amikor a bőr sokkal zsírosabb és kevésbé érzékenyebb.

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre
2012. február 16.

Én már többször vásároltam meg ezt a krémet,mert nagyon meg voltam elégedve vele. Egy könnyű, enyhén gélszerű állagú, finom, tiszta illatú krém, amit nagyon könnyen el lehet osztlatni az arcbőrön. A pattanásokat szépen eltűntette, letisztította a bőröm, viszont a miteszerekkel már nem tudott mit kezdeni. .a faggyútermelést szépen szabalyozta, de akinek nagyon zsíros a bőre, szüksége lesz egy mattító púderre. Az arcbőröm valóban finomabbá vált, selymes és puha, főleg ha a termálvízzel együtt használtam. Akinek vegyes bőrtípusa van, lehet, hogy kevésnek fog tűnni, már ami a hidratáltságot illeti, de ideális a tavaszi-nyári időszakban.

Yves Rocher Sebo Specific Zéro Défaut Krém Bőrhibák Ellen

Yves Rocher Sebo Specific Zéro Défaut Krém Bőrhibák Ellen
2012. február 15.

Én sajnos nem szerettem ezt a krémet..jól hidratált, de semmi változást nem tapasztaltam, mármint, hogy a bőrhibák eltűntek vagy csökkentek volna. De nagyon örülök, hogy másnál működött, mert nagyon szeretm az Yves Rocher termékeket.

Avène Gyengéd Arclemosó Gél

Avène Gyengéd Arclemosó Gél
2012. február 11.

Az interneten való böngészés közben nagyon megfogott ez a lemosó, így meg is vettem..Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, pedig annyira szimpatikus kis termék. Zsíros-kevert bőröm van, úgy éreztem, hogy az én arcbőröm alapos tisztításához ez kevés..ettől függetlenül tovább használtam,de aztán apró kis piros foltocskák jelentek meg az arcomon..kis pattanások..így aztán elajándékoztam, pedig csak max 1/4ét ha elhasználtam...

Avon Nail Experts Körömágybőr-ápoló Balzsam

Avon Nail Experts Körömágybőr-ápoló Balzsam
2012. január 30.

Finom rózsaillatú balzsam, amit én a száraz körömágybőr hidratálására használok. Kíváncsiságból vettem meg, mert nagyon tetszett a kiszerelése, úgyhogy a neszeszeremben tartom, s így bárhol tudom használni. Otthon érdemesebb tiszta ricinusolajat vagy mandulaolajat használni, sokkal jobb megoldás, nem beszelve, hogy ezek minden káros összetevőktől mentesek.

Shiseido Matifying Moisturizer Oil-free - Mattító Hidratáló

Shiseido Matifying Moisturizer Oil-free - Mattító Hidratáló
2012. január 30.

Sajnos én is csalódtam ebben a krémben..vagy talán túl nagyon voltak az elvárásaim..nem tudom. Én szettben használtam, több mint egy hónapig elég volt. Nagyon kellemes állagú, szép, kifinomul csomagolásban, de egy La Roche Posaynél nem teljesített jobban, az ára viszont a duplája. Akinek lehetősége van és az arca sem nagyon probémás, próbálja ki, hátha jobban beválik, mint nekem...aki pedig a pattanásos bőrét szeretné rendbehozni, az jobb ha tovább keresgél..

La Roche Posay Kerium DS

La Roche Posay Kerium DS
2012. január 29.

Sajnos elhajítottam a dobozát..Ez egy nagyon jó krém.Zsíros, pattanásra hajlamos bőröm van, s ez a krém csodát művelt a bőrömmel. Túlzott arcmosás miatt kiszáradt bőrt szépen rendbehozza, a faggyútermelést csökkenti, s arckezelés után másnapra nagyon szépen megszünteti a pirosságot és a bőr hámlását. S a bőrhibák is jelentősen csökkentek. Ráadásul, nekem az illata is nagyon bejött. Érdemes kipróbálni.

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)
2012. január 24.

Valóban nagyon fura íze van a többi fogkrémhez képest, de ha megszokja az ember, akkor a kedvenc fogkrémévé fog válni. Eddig ez volt az egyetlen fogkrém, amitől használat után azt éreztem hogy a fogaim tényleg tiszták. Érdekes dolog, hogy a Parodontax ez a változata sokkal jobban fehérítette a fogaim mint a fehérítős verziója. Nálam abszolut 5 csillagos fogkrém.

La Roche-Posay Kerium Extra Kímélő Fiziológiás Sampon

La Roche-Posay Kerium Extra Kímélő Fiziológiás Sampon
2012. január 23.

Egyik La Roche Posay akció keretén belül sikerült beszerezni 400 ml-es pumpás kiszerelésben a 200 ml-es sampon árán. Szeretem ezt a sampont, csak az a problémám, hogy az én göndör hajamnak nem épp a legmegfelelőbb mert olyan puha babahajat varázsol, hogy a fürtöknek nem lesz szép tartásuk. Amúgy, szerintem normál hajnak ideális, mert egy kímélő, könnyű sampon, minden nap is simán használható. A pumpás kiszerelés az nagyon jó megoldás, nagyon finom az illata, egyetlen furcsasága, hogy nem nagyon habzik..A férjemnek bevállt, s akinek rövid haja vannak nagyon sokáig elég.

Avon Clearskin Korrektorstift

Avon Clearskin Korrektorstift
2012. január 23.

Én csak ezt a korrektort használtam, de meg vagyok vele elégedve.. Elég jól fed, enyhén szárítja a pattanásokat,s nem is drága.