szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Clinique Almost Powder Makeup SPF 15 (régi)

Clinique Almost Powder Makeup SPF 15 (régi)
2012. január 10.

Szuper ez a púderalapozó! Tényleg nagyon természetes, nem is látszik,hogy alapozó van az arcomon, emelett nagyon jól mattít és nagyon sokáig elég,mert én csak vékony rétegben viszem fel. Az ecsetet is nagyon könnyű használni, szépen eldolgozza a púdert az arcon. Gyenge és közepes fedésű. Csak ajánlani tudom..

Shiseido Pureness Mélytisztító Hab

Shiseido Pureness Mélytisztító Hab
2012. január 8.

Ennek a lemosónak legjobban az állaga tetszett..nagyon krémes, finom szemcsés mélytisztító, amiből nagyon kevés kell és máris sűrű habot képez. Nagyon jól tisztítja a zsíros arcbőrt. Valóban szárítja egy kicsit a bőrt, de ez az érzés hamar elmúlik, főleg ha utána azonnal bekrémezzük az arcunk. Csak az ára az, ami kicsit húzós...

Annemarie Börlind Purifying Care Arckrém

Annemarie Börlind Purifying Care Arckrém
2012. január 8.

Én a Douglasban megvetten az egész Purifying Care termékcsaládot. Ami ezt a krémet illeti, nekem nem vált be, s miután semmi változást nem vettem észre, azon kívül, hogy nagyon jól hidratál, odaadtam a páromnak, próbálja ki ő is, hátha nála működik. Az ő bőre nagyon szerette, szépen letisztult és a pattanások is eltüntek, s jól mattította a bőrét. Úgyhogy egy próbát mindenképp megér.

Balea Nyugtató Arcmaszk

Balea Nyugtató Arcmaszk
2012. január 8.

Számomra nem a legjobb arcmaszk. Kellemes az illata, jó állagú pakolás, jól hidratál, de elmarad a wooow effektus.Semmi vátozást nem láttam miután lemostam az arcomról. A cinkes vátozat viszont nagyon jó az én bőrömnek.

La Roche-Posay Effaclar Duo Corrective And Unclogging Anti-Imperfection Care

La Roche-Posay Effaclar Duo Corrective And Unclogging Anti-Imperfection Care
2012. január 8.

Nyár óta használom ezt a krémet, s nálam jól működött. A pattanásos bőrt nagyon szépen letisztítja, viszont a mitesszerek azok megmaradtak. Az állaga az egy nagyon könnyű géles krém, én legtöbbször termálvízzel bepermetezett arcbőrre kentem, így sokkal jobban hidratálja a bőröm. Egész nap matt a bőröm tőle, mondjuk akinek kevet bőrtípusa van annak lehet hogy télen szüksége lesz egy hidratáló krémre is mellé. Az illata az nagyon diszkrét, én szeretem az illatát, mert a tiszta ápolt bőr illatára emlékeztet. Fiatal kori aknés bőrre csak ájanlani tudom.

Vichy Purete Thermale Nyugtató Hatású Szemfestéklemosó

Vichy Purete Thermale Nyugtató Hatású Szemfestéklemosó
2012. január 8.

Kellemes illat, de egy nagyon gyenge szemfestéklemosó, amivel én még a nem vízálló szemfestéket - ceruzát és szempillaspirált- sem tudtam nagyon lemosni, csak a 3ik, 4ik vattakoronggal, de akkor is csak úgy ha jó erősen dörzsöltem vele a szemhéjam, ami viszont nem a legjobb.

2012. január 8.

Ja, és kifelejtettem egyetlen negatívumként..az illata, az nem kellemes, de minden kárpótol a hatékonysága.

2012. január 7.

Szerintem egy nagyon jó arctisztító tej. Kevert bőröm van, így inkább csak sminkeltávolításra használom, arra viszont tökéletes, mert könnyedén leszedi a sminket. Télen amikor egy kicsit szárazabb a bőröm akkor lemosóként is használom, mert helyreállítja a bőr nedvességtartalmát. Érzékeny illetve száraz bőrűek számára szerintem ideális választás. Én csak ajánlani tudom!!!

OPI Körömlakk

OPI Körömlakk
2012. január 6.

Az óriási színválaszték miatt az egyik legfelkapottabb körömlakk..ami a minőségét illeti, szerintem jó, én a tartósságával is meg vagyok elégedve 3-4 nap, könnyen felvihető, egyedüli problémám, hogy nem nagyon tudom kivárni amíg tökéletesen megszárad. Nagy kiszerelésű, több mint egy fél éve vettem egyet, s szinte csak ezt használtam, s még alig fogyott belőle.. szóval jó beruházás. Ami az árát illeti, Magyarországon nagyon jó áron lehet megvásárolni - Debrecenben pl 1700 ft körül - addig a környező országokban szinte a duplája.

Collistar Perfect Nails Enamel

Collistar Perfect Nails Enamel
2012. január 6.

Egyik legjobb körömlakk..Nekem a Rosa Luce árnyalatú van meg..ez egy gyönyörű púderrózsaszín lakk csillámokkal. Az állaga, valószínű a csillámok miatt kicsit sűrűbb, mint egy síma lakk esetén, nagyon könnyű a felvitele a professzionális ecsetnek köszönhetően. Nagyon tartós körömlakk, minimum 1 hetet simán kibír 2 rétegben felkenve és gyorsan szárad. Tökéletesen teljesít, úgyhogy csak ajánlani tudom, mert jó befektetés.