szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel I ♥ Lasting Finish

Rimmel I ♥ Lasting Finish
2012. január 6.

Nekem is az Apricot Punch árnyalat van meg..szerintem az árához képest egy jó körömlakk..száradás után valóban érzik valami beazonosítatlan gyümölcsillatszerűség, dehát nem azárt vettem meg. 1-2 napig bírja, aztán kopni kezd. Én elsősorban a színe miatt választottam, könny- a felvitele és hamar szárad, ez nálam nagy plusz pont.

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2012. január 2.

Több termálvizet is kipróbáltam (Vichy, Avene, Iwostin) mégis a La Roche Posay termálvize győzött meg a legjobban. Arctisztítás után bepermetezem fele az arcom, hagyom pár másodpercig száradni, aztán jöhet a krém..bármilyen arckrém sokkal jobban eloszlatható, sokkal jobban és hosszabb ideig érezhető a hidratáltság mint ha száraz bőrre vittük volna fel. Arckezelések után ideális a pirosság csökkentésére.

Alverde Hűsítő, Hidratáló Szemkörnyékápoló Roll-on Gél

Alverde Hűsítő, Hidratáló Szemkörnyékápoló Roll-on Gél
2012. január 2.

Elég jó termék..semmi különöset nem ígér, csak hidratálást és hogy felfrissíti a szem körüli bőrt. Ezt be is tartja, igaz, a hidratáltság érzése az rövid idő alatt elmúlik.. szerencsére símán megvagyok nélküle is, annyira nem hiányzik ha nem használom. A csomagolása nagyon tetszik, s a golyós megoldás is.Az ára nagyon rendben van, az összetevői is, úgyhogy aki egy pár perces felfrissülésre vágyik annak jól jöhet egy ilyen kis termék.

Vichy 24 Hour Dry Touch Golyós Dezodor

Vichy 24 Hour Dry Touch Golyós Dezodor
2011. december 30.

A tökéletes dezodor keresésekor bukkantam rá erre a termékre. A legfőbb szempont,amiért erre a termékre esett a választasom az az, hogy alkohol-,paraben-, és alumíniummentes dezodor. Az illata virágos, felkenés után eléggé erős, aztán ahogy megszárad, finom friss az illata. Sokak számára lehet erősnek tűnhet, én mondjuk szeretem..Felvitel után egy krémes fehér réteget hagy a bőrön, ami pár perc után felszívódik, s nem ragad, s nem hagy foltot a ruhán. A hónalj bőrét finoman ápolja. Összeségében egy jó dezodor. Hátránya: rohangálós napon nem teljesít a legjobban, valamint aki siet reggel,annak nehéz lesz megvárni,amíg tökéletesen megszárad.

Chanel Rouge Allure Rúzs

Chanel Rouge Allure Rúzs
2011. december 30.

A legjobb rúzs, amit valaha probáltam. Az állaga krémes, nagyon könnyen felvihető, igaz,hogy nem ecsettel próbáltam. A szine egyszerűen mesés, nekem a 84-es árnyalatom van..FLAMBOYANTE,nagyon szép, élénk szín. Ami a tartósságát illeti, egy nagyon tartós rúzzsal van dolgunk, ami evést-ivást símán kibír. Összegezve: egy minőségi rúzs,ami abszolút megéri az árát!!!