szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó
2016. január 23.

Sokáig gondolkodtam, hogy ezt vegyem vagy másat, végül erre esett a választásom. Nagyon szeretem, jól döntöttem. Könnyű felvinni, nincs maszkhatás, kellemes az illata és szép bőrképet eredményez és tartós is. Igazás praktikus kiszerelése van, engem nem zavar, hogy nincs pompás adagolója. Aki nem erős fedésű, mattító alapozót keres, annak jó választás lehet.

Biotherm Skinbest Liquid Glow

Biotherm Skinbest Liquid Glow
2015. október 16.

Glamour napokon botlottam bele ebbe a termékbe. Szimpatikus volt a kiszerelése és maga a termék is. Mintát kaptam egy kedves eladótól a debreceni Müllerben, ami pár napi használatra elegendő volt. Nekem nagyon bejött a kombinált bőrömre, ragyogóvá varázsolta és nem okozott pattanásokat. Este csak megtisztított bőrre vittem fel pár cseppet, nappal a hidratáló krémbe kevertem. Nem lett tőle zsíros a bőröm, hanem szép, egészséges kinézetű. Tőlem megkapja az 5 csillagot.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2015. május 7.

Ezennel én is csatlakozom, a termék rajongótáborába. Egy 7 ml-es mintát kaptam a Douglasban egy tündéri eladótól, ami elég nagy ahhoz, hogy több napon keresztül tudjam használni és véleményt tudjak róla formálni.
Várandósságom alatt már szemeztem az ANR-el, mivel retinolt tartalmazott az előző formula,így letettem róla. Nagy örömömre ebben az újban már nincs benne, így szoptatás alatt is tudom használni. Kisbabás anyukaként, sokszor nagyon keveset alszom, ezért fáradt, sápadt és jópár bőrhibával gazdagodott bőröm van. Már első használat után, sokkal szebb arcbőrrel ébredtem. Egyenletes tónusú,a pattanások begyógyultak, a pár apró ráncaim kisímultak. Engem nagyon meggyőzött. És ami még jó, hogy lassan fogy :)
Tervezem a nagyobb kiszerelés megvásárlását.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. március 3.

Én is megvettem ezt a micellás vizet, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni. Az alapozót szépen eltávolítja, de egyes szemsminkkel meggyűlik a baja. pl nagyon szeretem használni az Avon Diamonds szemceruzáit, hát, azokkal nagyon nehezen birkózik meg. Más szemceruzát és szempillaspirált jól eltávolít. Jó nagy kiszerelésben lehet kapni, sokáig elég, pedig minden nap használom. Aki nem használ erős sminket, annak szerinten megfelelő.

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj
2015. január 27.

Kövezzetek meg, de én nem vagyok elájulva ettől a tusoló olajtól. Nem is a bőrön való eloszlatása okozott problémát, hanem, hogy nem hidratál eléggé. Az illata erős, édes, úgyhogy aki a friss illatokat kedveli, az nagy ívben kerülje, mert tusolás után még egész jó ideig érődik a bőrön. El nem tudnám képzelni, hogy a nyári hőségben ezt használjam. Még szerencse, hogy csak kis kiszerelésben vettem meg, így is sokáig elég.

Forever Youth Liberator Szérum

Forever Youth Liberator Szérum
2015. január 27.

Ajándékba kaptam, egy szettben volt 15 ml kiszerelésben. Az üvegecske gyönyörű, a szérum pedig finom illatú és opálosan rózsaszín árnyalatú. Könnyen felvihető, nem ragacsos tőle a bőr. Este használom, reggel kisimult arccal ébredek, ha a 4 hónapos lányom hagy aludni :))) Ránctalanító hatásról nem tudok véleményt mondani, mert szerencsére nincsenek ráncaim. Amit észrevettem, hogy szebb bőrképet eredményez.De ezt egy sokkal olcsóbbhidratáló krémnél is tapasztalom. Nem venném megmagamnak.

Salvatore Ferragamo Incanto Amity

Salvatore Ferragamo Incanto Amity
2015. január 27.

Én is a Rossmannból vettem 4000 ft volt, annyit símán megért. Tavaszi-nyári illat, de én az ilyen illatokat szívesen használom télen is. Tartóssága a gyenge pontja. Nem biztos, hogy újra venném, mert szeretek több parfümöt kipróbálni. Fiatal lányoknak ajándékba telitalálat.

Guerlain Lingerie De Peau Invisible Skin-Fusion Alapozó

Guerlain Lingerie De Peau Invisible Skin-Fusion Alapozó
2015. január 27.

Luxus alapozó. Természetes fedésű, könnyen felvihető és finom illatú alapozó. Én közepesen fedő alapozót kerestem, ami ne mattítsa a bőröm, hanem természetesen ragyogóvá tegye... nos ez a szuper termék erre tökéletesen bevált. Anyukám is kipróbálta és ő is el volt ragadtatva, mert végre talált egy alapozót, ami ne kenődjön s a hőhullámokkal is megbírkózzon. Tőlünk csillagos 5 kap.

Clarins Tonic Testápoló Olaj

Clarins Tonic Testápoló Olaj
2014. október 9.

Várandósságom alatt hasznátam többek közt ezt a terméket...Szuper! Egy terhességi csíkom sem maradt, nem tudom, hogy ennek köszönhetően vagy másnak, de az összes közül, ezt szerettem a legjobban. Feszes, hidratált lett tőle a bőröm, ami pár napig tartott is használat után. Érdekes, hogy hideg vízzel kell leöblíteni, miután felkentük. Nyáron a legjobb használni, mert nagyon felfrissíti az ember lányát.Az illata mesés. Egy baj van vele, drága és gyorsan fogy. Csak ajánlani tudom!

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél
2014. október 7.

Én éjszakára és nappalra is használtam és tökéletesen bevált. Nagyon szépen lehúzza a pirosságot, gyulladást, szuperül hidratál. Szép bőrképet eredményez és még a pórusokat is finomítja, annak ellenére, hogy nem erre lett kitalálva. Nappal az én bőrömet egyáltalán nem zsírosítja, nem lesz diszkógömb fejem tőle. Nem mattít, úgyhogy a zsírosabb bőrüeknek nem ajánlanám.