szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Chance Eau Fraiche EDT

Chanel Chance Eau Fraiche EDT
2014. július 13.

Sokáig szagolgattam a parfümériákban ezt is meg a Eau Tendre-t is,de nem tudtam eldönteni, hogy illenek-e hozzám vagy sem. Várandosan parfümöt keresgéltem, és valószínű, h a megváltozott ph miatt, az addig szeretett parfümjeim borzasztóak voltam rajtam. És akkor újra magamra fújtam ezt a Chanelt és naaagyon tetszett amit éreztem. Utazós kiszerelésben vettem meg, nagyon praktikus, szép csomagolású, tartós és nagyon finom illatú. Én nagyon megszerettem, de kíváncsi vagyok h szülés után mi lesz vele ...

Lactovit Activit Aktív Bőrvédő Hatású Tusfürdő

Lactovit Activit Aktív Bőrvédő Hatású Tusfürdő
2014. június 20.

Amit egy tusfürdőnek tudnia kell, azt tudja ez a termék... finom illat, jól habzik, nem szárít és árban is nagyon megfelelő. Én elhasználtam egyet, most a Ziaja van soron, de az 5 csillagot megérdemli.

Helia-D Professional Hidratáló Arctej

Helia-D Professional Hidratáló Arctej
2014. június 3.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Nagyon jó illata van, az állaga is megfelelő, de mégsem távolítja el a szemről a sminket alaposan.

Shu Uemura Eyelash Curler Szempillagöndörítő

Shu Uemura Eyelash Curler Szempillagöndörítő
2014. május 29.

Én is ezt a szempillagöndörítőt használom, nagyon szeretem. Tökéletes arra, amire kitalálták.

Lancôme Hydra Zen BB Krém

Lancôme Hydra Zen BB Krém
2014. április 28.

Mennyit gondolkoztam, hogy milyen bb krémet vagy nagyon enyhe fedésű alapozót vegyek, végül a Glamour napokon erre a termékre esett a választasom. Nagyon örülök ennek a kis krémnek, mert nekem tökéletesen megfelel a fedése, a színe is, annak ellenére, hogy enyhén rózsaszínes a 2es árnyalat az én bőrömhöz. Fényvédője van és ami miatt sokkal jobban bejön mint az Estee Lauder BBje, az az h sokkal jobban hidratál. Én nem is teszek alá krémet. Szóval, eddig csillagos 5!

Estée Lauder Invisible Fluid Makeup Alapozó

Estée Lauder Invisible Fluid Makeup Alapozó
2014. február 22.

Könnyű fedésű alapozót kerestem a Sephorában, amire az eladó néni egy rakás mintával halmozott el, többek közt ebből az alapozóból is. Tényleg nagyon természetesen viselkedik a bőrön, nincs maszkhatás. Mintha nem is lenne az arcodon. Ami miatt levonok csillagot az az, hogy nagyon matt lett tőle a bőröm, én azt nem szeretem, és mert a száraz részekkel nem tud mit kezdeni. A ragyogó bőr, az nagyon elmaradt.

Jan Marini C-Esta Cleansing Gel

Jan Marini C-Esta Cleansing Gel
2014. február 22.

Nagyon szerettem ezt az arclemosót, mert az én bőrömnek és az elvárásaimnak tökéletesen megfelet. Szépen habzik, gél állagú, nem szárít, egészségesen fényessé teszi az arcbőrt, remekül tisztít. Férjemmel együtt használtunk, naponta kétszer, s szinte egy félévig elég volt. Nem vásároltam újra, csak azért, mert szeretek kísérletezni.

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém
2014. január 9.

Sosem szerettem a hajhabot a göndör hajamra, így mindig csak krém állagú formázót használtam. Egy fodrászkellékes üzletben ez eladó srác ezt ajánlotta, s nem bántam meg, hogy megvettem. Valóban, először mellé lehet fogni az adagolással, de pár alkalom után már rájöttem, hogy mennyi az elegendő, hogy ne legyen kemény a hajam tőle. Szép, fényes, formás tincseket eredményez, és a hatása hosszan tart. Jó termék. Pár napja rendeltem meg a termékcsaládhoz tartozó sampont is.

Estée Lauder Pure Color Körömlakk

Estée Lauder Pure Color Körömlakk
2014. január 9.

Nekem egy sötétkék árnyalatú körömlakkom van és nagyon meg vagyok vele elégedve. A Sephorában az eladó nénike ajánlotta az EL-t, annak ellenére, hogy Chanel vagy Dior között vacilláltam. És milyen jól tettem, hogy hallgattam rá. Gyönyörű színe van, szépen, egyenletesen fel lehet vinni - nagyon tartottam ettől, mert eddig mindegyik drága körömlakkom elég csíkosra száradt- és hamar meg is szárad. Sok mosogatást nem bír ki, ez igaz..Ennek ellenére tőlem megkapja az 5 csillagot, mert jobban teljesített mint a Chanel és sokkal jobban mint a Dior.

Lancôme Aroma Blue

Lancôme Aroma Blue
2014. január 7.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Csodaillat.