szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Acure Firming Body Lotion

Acure Firming Body Lotion
2014. január 7.

Nagyon jó tesápoló, szuper összetevőkkel. Valamelyest feszesít, jól hidratál és hamar beszívódik a bőrbe. Én az illatát nem nagyon szerettem.

Jan Marini Clean Zyme Face Cleanser

Jan Marini Clean Zyme Face Cleanser
2014. január 7.

Akinek érzékeny a bőre, annak tökéletes arclemosó lehet. Én nagyon szerettem, olyan Fantás illata van. Nem habzik, hígabb zselé állagú, zöldes lemosó. Szépen rendbeteszi a bőrt, de magában nem csodaszer. Én a hozzá tartozó pakolással használtam. Abból még mindig van, ez már rég elfogyott. Kicsi kiszerelése és az ára a negatívuma.

Douglas True Volume Volumennövelő Spray

Douglas True Volume Volumennövelő Spray
2013. október 28.

Igen, én egész nyáron ezt használtam, feltöltöttem, s aztán elfelejtettem véleményt írni. Nagyon könnyen használható, arra emlékszem, hogy eleinte nem nagyon szerettem, mert mintha szárította volna a hajam - vállon egy kicsit lennebb érő, természetes göndör hajam van, ami vékonyszálú -, aztán egy hét múlva nagyon megszerettem. Nagyon jó tartást adott a hajamnak, vizes és száraz hajra egyaránt használtam. Időközben a férjem is rákapott erre a sprayre, úgyhogy hamar elfogyott. Egyelőre csak azért nem veszem újra, mert szeretek kísérletezni.

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Recovery Complex

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Recovery Complex
2013. augusztus 26.

Én egy mini kiszerelést kaptam egy EL csomagban és nagyon örültem neki. Szuper kis krém. Igaz, hogy nincsenek ráncaim, úh ránctalanító hatásról nem tudok nyilakozni, de jól hidratál, és ha keveset alszom, nem lesz karikás a szemem. Szerintem idővel meg fogom vásárolni.

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő
2013. augusztus 22.

Azon véleményezők kategóriájába tartozok, akiknek még nincs bébijük, ennek ellenére szívesen használnak babatermékeket. Én nagyon szeretem, mert jó nagy a csomagolása, puha, de mégis erős kendő, megfelelően nedves, nem ragad tőle a bőröm. Jó lenne egy pici pici illat, de így is nagyon jó.

Isana Tejproteines Tusfürdő

Isana Tejproteines Tusfürdő
2013. augusztus 20.

Sosem szerettem a gyümölcsös tusfürdőket, így aztán ráakadtam erre a termékre. Olyan finom, tisztaság illata van, nem is kell ennél több. Az én bőröm nem szárítja, de az összetevők nem épp a legszebbek. Csak ezét kap csak 4 csillagot.

Biotherm Eau Pure Invigorating Cool Mist EDT

Biotherm Eau Pure Invigorating Cool Mist EDT
2013. augusztus 20.

Olyan régóta szemezek ezzel a testpermettel és nagy örömömre sikerült 699O forintért lecsapnom rá a Müllerben. Könnyű, nyári testpermet, ami felfrissíti a testet, lelket egyaránt. Rajtam egész tartós, mint egy EDT. Friss illat egy kis enyhe édes beütéssel. Most pont erre van szükségem.

Dermalogica Chromawhite Trx Tri-Active Cleanse

Dermalogica Chromawhite Trx Tri-Active Cleanse
2013. július 7.

Egész jó arclemosó, csak nagyon nagyon drága. Most látom csak, hogy milyen szépek az összetevői. Szépen tisztít, valamelyest halványítja a pattanás utáni hegeket és segít begyógyítani a pattanásokat. Aki csak azért venné,mert a pigmentfoltjaival küzködik, az vagy vásárolja meg a termékcsalád egyébb termékét és úgy használja vagy pedig válasszon másat. Az állaga olyan fényes-krémes, nagyon kis mértékben habzik, és egyáltalán nem szárít. Télen vagy száraz bőrre ideális, zsíros bőrre nem épp a legjobb választás. Egy ideig biztos nem vásárolnám újra,mert ennél jobb arclemosót is használtam és mert nagyon drága.

Crystal Body Deodorant Stick

Crystal Body Deodorant Stick
2013. június 6.

Nagyon szuper kis kristály. Én az iherbről rendeltem, nagyon olcsón, pár dollárba került. Kicsit macerás használni, mivel be kell nedvesíteni használat előtt, könnyen törik és amikor már kopni kezd, akkor kijár a kis tartókájából. Ettől függetlenül jól teljesít. Én más dezodorral használom felváltva, ennek ugyanis semmi illata sincs, pedig szeretem a dezodor frissítő illatát. Én csak ajánlom mindenkinek.

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2013. május 21.

Az itteni jó vélemények alapján és az összetevők miatt ruháztam be erre a szép nevű termékre, és milyen jól tettem. Nagyon érdekes az állaga, balzsam, ami nem megszokott annyira és nagyon kíméletes. A spirál, szemceruza eltávolításához használom inkább, mint az arcbőrre, és tökéletesen végzi a dolgát. Drága, de biztos h nagyon sokáig elég lesz majd.