szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Idealia Pro

Vichy Idealia Pro
2013. május 6.

Mivel glikolsav tartalmú arclemosót használok, nem akartam, hogy még a szérum is azt tartalmazza, így a Bioderma White Objective szérum helyett ezt választottam. Nagyon szép a csomagolása, nagyon könnyű az állaga, finom az illata és elég hatásos is. Kb egy hónapja használom, a foltok - pattanás utáni- enyhén halványodtak, de az arcbőrömnek egész jó színe lette. Egységesebb és üdébb. Amit még nagyon szeretek benne az az, hogy hamar felszívódik és jól hidratál. Rá jöhet az Estee Lauder BB krém és így tökéletesen érzi a bőröm magát. Akinek igazán problémás a bőre, annak szerintem ez édes kevés.A Biodermás verzió sokkal erősebb.

Jan Marini Bioglycolic Oily Skin Cleansing Gel

Jan Marini Bioglycolic Oily Skin Cleansing Gel
2013. május 6.

Glikolsavas arclemosót kerestem, és erre esett a választásom. Akinek nagyon zsíros a bőre, annak jó választás, nekem túl erősnek bizonyult. Ha nem használjuk a leírás szerint - tíz, tizenötször lemosni vízzel - akkor bizony erősen kiszárítja az arcbőrt. Nekem párszor nagyon irritálta a bőröm, ilyenkor abbahagytam a használatát vagy csak este mostam le vele az arcom. Ettől függetlenül egy jó lemosó, szuperül tisztít és ránctalanító hatása is van. Érzékeny bőrüek nagyívben kerüljék el, csak zsíros, nagyon zsíros bőrre ajánlanám.

Helia-D Professional Mágikus Algás Peeling Maszk

Helia-D Professional Mágikus Algás Peeling Maszk
2013. április 26.

A tegnap este próbáltam ki, hát az első találozás ezzel a termékkel elég szörnyű volt. Anyósom, aki kozmetikus ideadta tesztelni. Por állaga van, amit meleg vízzel kell tejföl állagúra kevergetni, aztán vastagon felvinni az arcra. Úgy 15, 2O perc múlva, a használati útmutatás szerint, egy határozott mozdulattal simán eltávolítani az arcról. Nagyon furcsán hangzik, mert ugye a letépős maszkok, általában gél állagúak, ez pedig olyan mint az agyag v iszappakolás, amit mi keverünk ki. Hát vártam, hogy száradjon, lehet pár perccel meghaladtam a 2O percet, a lényeg, h sehogy sem tudtam volna leszedni az arcomról. Ott, ahol még kicsit nedves volt, olyan gumiszerű állaga lett a pakolásnak, de a többi nagyon keménnyé változott...úgy tíz perc tépkedés után vízzel mostam le. A bőr alatta nagyon szép lett, de pár perc múlva olyan bőrpír tarkította az arcom, hogy olyan lett a fejem mint egy eper.
Összegzés képpen, elég macerás a használata, annyira az én bőrömön nem nagyon produkált nagy változást, mármint pozitívat... én biztos nem fogom lecserélni a Dermalogica Gentle Cream Exfoliant maszkomat erre.

Balea Nature Borotvahab

Balea Nature Borotvahab
2013. április 18.

Én is csak dícsérni tudom ezt a kis terméket. A célra tökéletesen megfelel, kellmes illata van, szeretem az állagát, szuper összetevők, nagyon jó árban van. Ez épp elég az 5 csillaghoz.

L'Occitane Milk Shea Butter Extra-Gentle Soap

L'Occitane Milk Shea Butter Extra-Gentle Soap
2013. március 31.

Én a verbénás változatát használom, s hát nagyon elégedett vagyok ezzel a kis termékkel. Annyira finom illata van, üdítően hat, nem szárít, jól habzik. Nem is várok semmi mást egy szappantól, igaz arcra nem merném használni.

Nesti Dante Luxury Gold Soap

Nesti Dante Luxury Gold Soap
2013. január 31.

Ilyen szuper szappant még nem is használtam. Igaz, hogy nem minden arany, ami fénylik, de azért jó húzás volt a gyártótól, és én szívesen bedőltem. Az illata mennyei, olyan finom púderes, diszkrét és fürdés után is érezni a bőrön. Nagy, duci szappan és olyan szép színe van. Az én bőröm nem szárította, nagyon jól tisztít. Remélem még gyártani fogják...

Wella High Hair Gloss Serum

Wella High Hair Gloss Serum
2013. január 31.

Húúú, már én is régóta használom..úgy érzem sosem fog elfogyni. Szép fényt ad a hajnak és puhává is teszi, de nekem mégsem a kedvencem. Ahogy az összetevőket nézegettem rájöttem, hogy miért is nem... A szilikon miatt..a nagyon sok szilikon miatt. Az én göndör hajam nem szereti.

Clarins Pure Melt Arctisztító Gél

Clarins Pure Melt Arctisztító Gél
2013. január 13.

Az illata nagyon finom, gyümölcsös, az állaga is remek, sok habot képez, jól tisztít, nem szárít, de mégis többet vártam tőle...már ami a hatást illeti. Nem lett az arcom ragyogóbb vagy egyenletesebb színu, puhább vagy finomabb tapintasú, mint ha egy sokkal olcsóbb arclemosót hasznéltam volna. A termékcsaládhoz tartozó krémmel együtt, mint még soha, elajádékoztam. Nagyon sajnáltam, de nekem nem vált be.

Luksja Nostalgia Levendula Illatú Szappan

Luksja Nostalgia Levendula Illatú Szappan
2013. január 10.

Ajándékba kaptam ezt a duckó szappant. Azt hiszem ilyen nagy szappantömböm nem volt még. Finom, diszkrét illata van, kellemesen habzik. Én csak kézmosásra használom, arra viszont nagyon megfelel, hisz gyakori használat mellett sem szárítja a bőröm. Egyetlen negatívuma, hogy nem épp kis női kezekbe tervezték, de hát ezért nem vonhatok le pontot. 4 csillagot kap, mert nem egy csodaszer és próbáltam már jobb levendulás szappant, de így mint ajándék nagyon örültem neki.

L'oreal Professionnel Tecni.Art Volume Lift Hajtőemelő Hab

L'oreal Professionnel Tecni.Art Volume Lift Hajtőemelő Hab
2013. január 3.

Mivel vékony szálú göndör hajam és frufrum is van, nálam alapkelléknek számít. Nagyon jó tartást eredményez, s mégsem nehezíti el a hajat, nem ragad, ha beszárítom a hajam, nem lesz kemény. Én tökéletesen meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, mert szerintem sokáig elég lesz.