szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Kérastase Nutritive Bain Oléo-Curl Hajgöndörítő Sampon

Kérastase Nutritive Bain Oléo-Curl Hajgöndörítő Sampon
2013. január 3.

Mivel göndör hajam van, gondoltam beruházok erre a samponra. Nem egy rossz sampon, én azért nem írom le, de nem is csodaszer. Valóban, ennyi pénzért több elvárása van az embernek ettől a terméktől. Én szeretem az illatát, az állagát, fényes lesz a hajam tőle, de elvárnám, hogy jobban hidratáljon és rendezeteb legyen a hajam. Ha elfogy, nem vásárolom újra.

Gucci Flora By Gucci Gracious Tuberose

Gucci Flora By Gucci Gracious Tuberose
2012. december 29.

Nagyon kifinomult illatta van, aki szereti a diszkrét és nem édes virágillatokat, annak jó választásnak bizonyulhat. Szerelem volt első szaglásra. Ami a negatívuma, hogy nem az egyik legtartósabb illat.

Balea Szemfesték Eltávolító Párna - Vízálló

Balea Szemfesték Eltávolító Párna - Vízálló
2012. december 25.

Igaz, hogy olajos, de én mégis nagyon elégedett vagyok vele, mert simán eltávolítja a legerősebb sminket is. Nem csípi a szemem, az összetevők is zöldek, árban korrekt, nekem bevált, ezért maximális pontszámot kap. Ja, én nagyon bírom a kiszerelását is.

Dermalogica Gyengéd Krémes Hámlasztó

Dermalogica Gyengéd Krémes Hámlasztó
2012. december 8.

Nagyon jó pakolás, gyengéden hámlasztja a bőrt. Az állaga az tetszett, viszont az illata nem épp a legkellemes. Miután lemosom, tisztának és üdének érzem a bőröm, egyenletessé varázsolja az arcbőrt. Sokkal jobb, mint a szemcsés arcradír.
Az ára, az az egyedüli negatívuma.

Update.
Mivel mostmár hosszabb ideje használom, elmondhatom, hogy ránctalanító hatása is van. Igaz, nincsenek csak mimikai apróbb ráncaim, de nagyon szépen eltunteti őket. Anyukám is kipróbálta és ő is maximálisan meg volt elégedve vele.

Yves Rocher Jardins Du Monde Lavandin De Provence Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Lavandin De Provence Tusfürdő
2012. november 14.

Én is ajándékba kaptam, de így egy flakonnal elhasználva, nem venném meg magamnak. Nagyon szeretem a levendula illatot, de ez mégsem jött be, úgy éreztem elég mesterséges illata van. Sokkal jobban tetszett a gyapotos tudfürdő.

Kérastase Forcintense Hajkúra

Kérastase Forcintense Hajkúra
2012. november 13.

3 hetes kúra, nagyon szépen rendbe teszi a száraz, töredezett hajat. Az állaga nagyon jó, az illata az mesés. A hajhullást nem állítja meg, de fényessé teszi a hajat és nagyon jól hidratálja. Az ára miatt nem venném újra, mert szerintem egy jó pakolás, ami 200 ml és ugyanennyibe kerül vagy még olcsóbb, sokkal jobban megéri az árát.

Kecskefürdő Joghurtos Sövénykúti Háziszappan

Kecskefürdő Joghurtos Sövénykúti Háziszappan
2012. november 13.

Én nagyon szeretem ezt a szappant, mert egyáltalán nem szárít, finom puhává varázsolja a bőrt. Nem zavar, hogy nincs illata, csak az, hogy nem habzik.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2012. október 28.

Legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Csatlakozom az élőttem kommentelőhöz. Csillagos 5!

Balea Professional Locken Styling Cream

Balea Professional Locken Styling Cream
2012. október 28.

Nekem is természetes göndör hajam van, de nagyon nem szeretem ezt a terméket..használom nagy ritkán, mert nem szeretem eldobni az új termékeket, de nem ilyenre számítottan. Annyira szilikonos, mondjuk nekem vékony szálú hajam van, de ettől igazán semmi tartása nem lesz..Amikor nedves hajra használtam, összeragadtak a hajszálak, nem formázott, olyan igazán szép tincseket, sőt még kemény is lett...azóta, csak száraz hajvégekre használom...remélem lassan elfogy...

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2012. október 28.

Nem rossz hidratáló, de nem is csodaszer. Tiszta összetevői és a sok dícsérő komment miatt elég sokat vártam, talán ezért is csalódtam kicsit. Jól hidratál, de semmi extra. Én talán azt vártam, hogy egyenletesebb lesz tőle a arcbőröm színe, de nem. A mitteszereim is elég szép számban jelentek meg az orromom.
Nekem nem vált be, ezért kikértem a férjem véleményét, így értékeljem a terméket. Amikor azt kérdeztem,hogy vegyem meg ismét, azt mondta, hogy nem. Úgyhogy tőlem, csak három pontot kap.