szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

SkinCeuticals Blemish+Age Cleansing Gel

SkinCeuticals Blemish+Age Cleansing Gel
2012. október 17.

Ez a lemosó az eddigi legjobb lemosó, amit valaha használtam. Nagyon kevés mennyiség elegendő ahhoz, hogy bőséges habot képezzen, és szépen megtisztítja az arcbőrt, anélkül hogy egy kicsit is kiszárítaná. Enyhén mentolos illata van, ami igazán felfrissíti az arcot. Az ára igen borsos, de nagyon sokáig elég. Pattanásos, zsíros bőrre tökéletes, anti aiging hatásárol szerencsére még nem tudok beszámolni.. az összetevők listájában szereplő glikol, szalicilsav finoman hámlasztják a bőrt, ami minden korosztálynál igencsak fontos.

Bioderma White Objective Szérum

Bioderma White Objective Szérum
2012. szeptember 29.

Egy hatékony és mégig kíméletes hámlsztót kerestem, mivel a bőrradírokat nem szeretem, és milyen jól tettem, hogy megvettem ezt a szérumot. MIvel pigmentfoltjaim nem nagyon vannak, a pattanások utáni hegeket szerettem volna eltűntetni az arcomról, de ez a kis kence még a meglévő pattanásokkal is szuperül eltűntette. Ahogy az arcomra kenem egy kicsit csípi, de ez az érzés hamar elmúlik, s ráadásul még a bőröm sem szárította. Nekem nagyon bevált, úgyhogy megkapja az 5 csillagot.

iWhite Fogfehérítő Fogkrém

iWhite Fogfehérítő Fogkrém
2012. szeptember 14.

A wow effektus elmaradt, de ettől függetlenül nagyon szeretem használni és valamicskét tényleg fehérített a fogaimon. Én 4 csillagot adok ennek a fogkrémnek, mert azért átlagon felüli, viszont nem csodaszer. Biztos, hogy ha elfogy újravásárolom majd.

Das Gesunde Plus Holt Tengeri Fürdősó

Das Gesunde Plus Holt Tengeri Fürdősó
2012. szeptember 14.

Én is nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Olcsó, nics nagy illata, nincs agyonszínezve, de mégis nagyon jó használni. Akárcsak az előttem kommentelő, én sem használok egy fürdéshez egy teljes csomaggal, mert az úgy szerintem sok lenne. Így viszont 1 csomag, 3-4 fürdéshez elegendő. Nem tudom, ha csodaszer-e, de tőlem is megkapja az 5 csillagot, mert már sokadjára vásároltam újra,.

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej
2012. szeptember 14.

Középkategóriás arctej, eléggé sűrű állagú, az illata pedig az Ilcsi csipkebogyó tonik illatára emlékeztet. Könnyedén eltávolítja a sminket, de úgy érzem az én bőrömnek túl nehéz..

Eszter Körömlakklemosó Acetonmentes

Eszter Körömlakklemosó Acetonmentes
2012. szeptember 14.

Átlagos körömlakklemosó, eléggé erős szaga van és az én körmöm is szárította. Nem drága, nekem elég sokáig elég volt, de nem venném újra.

Clinique 7 Days Scrub Cream Rinse-Off Formula

Clinique 7 Days Scrub Cream Rinse-Off Formula
2012. szeptember 8.

Kicsi kiszerelést használtam el belőle, s ami feltűnt, hogy nagyon gyengéd arcradír. Krémes állaga van, így szinte minden nap használni lehet egy kombinált bőrtípuson. Szerintem egy nagyon átlagos bőrradír, biztos nem venném meg nagy kiszerelésben.

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2012. szeptember 8.

Én is épp úgy jártam, mint az előttem szóló deta, eleinte nagyon tetszett, aztán pedig egyik napról a másikra ráuntam, sőt már zavart is az illata. Anyukámnak ajándékoztam.

Rexona Crystal Clear Aqua Izzadásgátló Deo Spray

Rexona Crystal Clear Aqua Izzadásgátló Deo Spray
2012. szeptember 8.

Most épp ezt az izzadásgátlót használom. Szerintem is jó az illata, s vmivel hatékonyabb mint az eddigiek. Ha nem találok jobbat, biztos visszatérek erre a termékre.

Phyto Phytojoba Intense Hydrating Mask

Phyto Phytojoba Intense Hydrating Mask
2012. szeptember 8.

Szerintem is az egyik legjobb termék, hajpakolás, amit valaha használtam. Szuperül hidratálja a hajat, szép fényessé és egészségessé teszi azt. Sűrű, krémes állaga van, ami nagyon könnyen felvihető a nedves hajra. Én hetente egyszer használtam és így is jó sokáig elég. Tőlem is megkapja az 5 csillagot.