szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Solutions Purepore-Fection Bőrmattító Púder

Avon Solutions Purepore-Fection Bőrmattító Púder
2012. szeptember 6.

Egyik legrosszabb termék volt, amit valaha az arcomra kentem, szerencsére, hogy csak 1-2 alkalommal. Ami az állagát illeti, csatlakozom az előttem elhangzottakkal.

Oriflame Freya EDT

Oriflame Freya EDT
2012. szeptember 6.

Húú, de rég használtam ezt a parfümöt! de tisztán emlékszem hogy a spray változat sokkal jobban tetszett, a parfüm illata nekem túl férfiasnak tűnt, nem az én illatom.

Avon Glimmersticks Chromes Szemceruza

Avon Glimmersticks Chromes Szemceruza
2012. július 7.

A sötétkék árnyalatot rendeltem meg, a másik avonos szemceruzához hasonlóan- glimmerstick diamonds- nagyon jó kis termék. Szép a színe, tartós és jó a minőség - ár arány. Nem szeretem az avon termékeket, de ilyen szemceruzát gyakran rendelek, mert nagyon jók.

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift
2012. július 7.

Nekem a beige árnyalat van meg, de nehezen tudtam eldönteni, hogy melyiket vásároljam meg. Eddig az avon clear sikn korrektorját használtam, de ezt sokkal jobbnak találom, és puhább is, így könnyebben fel lehet vinni. Egyedüli hátránya, hogy elég gyorsan kopik.

Chanel Le Vernis Körömlakk (régi)

Chanel Le Vernis Körömlakk (régi)
2012. július 7.

Júniusban csakis a June árnyalatot szerztem be..szerelem volt az első látásra.Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a körömlakkal, egyedüli hátránya, hogy drága. Mivel manikűröshöz nem járok, és az ára kb 4-5 manikűr, nyugodt szívvel vásároltam meg. A színe csodaszép és 4-5 napot simán kibír. Nem vásárolok sok körömlakkot, de ami van, az legyen szép árnyalatú. Nekem csodaszer.

Chanel Illusion D'Ombre

Chanel Illusion D'Ombre
2012. július 7.

Sokáig gondolkoztam,hogy vegyem-e meg vagy sem, végül csak megvásároltam az Illusoiret, és milyen jól tettem. Szuper termék, csak drága. Nagyon könnyű használni, csodálatos a színe és sokáig fennmarad a szemhéjon. Biztos,hogy meg egy színre beruházok.Csodaszer.

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder
2012. július 7.

Nekem ilyen kékben van meg, nem tudom másnak meddig elég de nekem nagyon sokáig. 2-3 éve vettem meg, igaz csak ritkán használom, de nagyon szép a színe. Inkább nedvesen érdemes felvinni, mert úgy sokkal szebb.

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2012. július 7.

Nem nagyon tudom eldönteni, hogy csodaszer-e vagy sem, de a célra szerintem megfelelő. Én nem zselés szemhéjtus felvitelére használom, hanem szemhéjfestékkal való kontúrozáshoz. . arra megfelel.

Alverde Thalasso Feeling Tusfürdő Tengeri Gyönggyel

Alverde Thalasso Feeling Tusfürdő Tengeri Gyönggyel
2012. július 7.

Sajnos én is az elégedetlenek csoportját bővítem, már ami ezt a tudfürdőt illeti..nagyon nehezen habzik, a gyöngyöcskéknek semmi értelmük, az illata sem jött be..pedig első ránézésre nagyon megnyert ez a termék.

Tetesept Lótuszvirág és Orchidea Olajos Krémtusfürdő

Tetesept Lótuszvirág és Orchidea Olajos Krémtusfürdő
2012. július 7.

Már kb egy hónapja használom, s nagyon szeretem. Krémes tusfürdőt kerestem, ami jól hidratálja a bőrtöm, és finom illatú legyen, ez pedig erre a célra tökéletesen megfelel.Nem tudom, hogy egy tusfürdőt mitől lehetne csodaszernek nevezni, de úgy gondolom , hogy ennél a terméknél minőség-ár arány csillagos 5.