szilvi

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme SPF35
2012. június 15.

Még a Glamour napok alatt szereztem be, azóta szinte minden nap használom. Az én bőrömre tökéletes választásnak bizonyult több okból: mivel zsíros ill vegyes bőrtipusom van, szépen mattít, kevés mennyiség elegendő egy használatra, nagyon természetes a fedése, nincs maszkhatása, szépen a bőröm színéhez idomul, finom illata van és szépek az összetevői. Nekem csodaszer!

Taft Instant Volume Powder

Taft Instant Volume Powder
2012. június 14.

Nekem nem vált be ez a termék..Először csak kis mennyiségű terméket hintettem a tenyerembe és úgy vittem fel, s mikor semmi hatást nem észleltem, a hajtőre szórtam, de hiába. Ha pedig tovább próbálkoztam, akkor már csak furcsa állagú lett de nem dús...

Dr. Brandt Pores No More Pore Effect

Dr. Brandt Pores No More Pore Effect
2012. június 12.

Ezt a krémet, a termékcsalád lemosójával együtt használom, már több mint 2 hónapja. Szép, igényes, üveg hatású, átlátszó műanyagtégely csomagolása van. A lemosóhoz hasonlóan, a krémnek is elég furcsa illata van..én gyógyszer és gyógynövény kombinált illatához hasonlítom. Ami nagyon meglepett, az a krém állaga, mert egy sűrű arckrém, mégis nagyon hamar beissza a bőr, nem tűnik egy " nehéz" krémnek, szépen mattítja és hidratálja a bőrt.
Másik dolog, ami tetszett, hogy nyomkodás után, másnapra szépen eltünteti a pirosságot és a gyulladást. A 2 terméket egyszerre használva, valóban sokat segített a tág pórusok csőkkentésében, s a pórusaim is sokkal tisztábbak és már alig látszanak. A pattanásokat is csökkenti, de nem kifejezetten arra a célra való, igaz, hogy az én pattanásain belső okok miatt jöttek ki az arcomon.
A negatívumok ugyanazok, amik a lemosó esetében, ezért ez a termék is csak 4 csillagot kap tőlem.

Dr. Brandt Pores No More Cleanser

Dr. Brandt Pores No More Cleanser
2012. június 12.

Kb 2 hónapja vásároltam meg ezt a lemosót, a krémmel együtt, s csak most töltöttem fel, mert úgy gondoltam , hogy kell egy kis idő, amíg véleményt is tudnék írni róla, mindennapi 2xes használat után. Maga a csomagolás, nagyon igényes, pumpás kiszerelésű, 105 ml, ami nem nagy, de 2 hónap után még szinte a fele megvan.
Az állaga selymes, enyhén fényes fehér színű. 1-2 pumpányi elég, ahhoz hogy bő habot képezzen és szépen megtisztítsa az arcot. Az illata nem épp a legkellemesebb, olyan gyógynövényes-gyógyszeres illat, de szerncsére nem sokáig érezhető. Amit nagyon szeretek, az az, hogy hatékonyan tisztít, de mégsem szárítja a bőrt; használat után én nem érezten azt a feszülő érzést, amit más sok lemosónál. A lemosó és a termékcsaládnak megfelelő arckrém rendszeres használata valóban sokat segített csökkenteni a mitteszereket, a pórusok sokkal tisztábbak és kevésbé látszódnak.
Negatívumai : az ára, elég nehezen beszerezhető, én az epernetről rendeltem, és a parabenek. Csak ezért -1 csillag

Goldwell Ultra Volume Gel Conditioner

Goldwell Ultra Volume Gel Conditioner
2012. május 24.

Ezt a balzsamot egyszer próbáltam mintakiszerelésben a samponnal együtt. Ahogy azt a samponnál is írtam, úgy az igazi, ha a két terméket együtt használjuk, s nem csak a sampont. Az ára miatt kap 4 csillagot.

Goldwell Ultra Volume Gel Shampoo

Goldwell Ultra Volume Gel Shampoo
2012. május 24.

Azután vásároltam meg nagy kiszerelésben, amiután egy mintát próbáltam ki úgy a samponból, mint a hajbalzsamból. A két terméket együtt használva nagyon szép, fényes és dús hajat eredményez, ha pedig csak a sampont használtam, akkor látszik a különbség, már ami a dús és erősnek tűnő haj érzetét illeti..Maga a sampon, egy egész jó sampon, viszont nagyon drága. Szerintem van sok más sampon, ami ugyanilyen jó és sokkal olcsóbb. A páromnál pl korpásodott tőle a fejbőre. Akinek nem gond az ára, az együtt vegye meg a balzsmmal.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Tej (régi)

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Tej (régi)
2012. május 24.

A többi tej állagú lemosóhoz képest tényleg folyékonyabb, hígabb. Amit nem szeretek, az az, hogy amiután lemosom vele a szememről a sminket, csíp és könnyezik a szemem, pedig hát speciálisan érzékeny bőrre javasolt. A sminket jól eltávolítja. Hát, nem tudom ha újra megvenném...

Balea Med Krémes Olajos Tusfürdő Mandulaolajjal

Balea Med Krémes Olajos Tusfürdő Mandulaolajjal
2012. május 24.

Egész jó tusfürdő nagyon jó áron. Diszkrét illata tisztaságérzetet kelt, ami sajnos nem igazán marad meg tudolás után a bőrön. Finom es elég sűrű habot képez. A krémes állagát szerettem, én semmi olajosat sem fedeztem fel benne.

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Ampulla

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Ampulla
2012. május 24.

Én is nagyon szeretem ezt a terméket, igaz egyelőre csak 1 ampullát vettem, hogy kipróbáljam.. tényleg bevált. Nagyon finom, friss, gyümölcsös illata van, nem szárítja a bőrt, a gyulladást lehúzta és a pórusokat is szépen finomítja. Mivel tényleg nagy kiszerelés egy alkalomra, én az ampullában lévő szérumot egy nagyon kicsi, szemkrémes tégelybe öntöttem, így több alkalommal használni tudtam. Ha a Müllerbe járok, biztos veszek még belőle.

Dr.Förster Alaszka Gél

Dr.Förster Alaszka Gél
2012. április 16.

Mi sokmindenre használjuk ezt a gélt, főleg csípésekre, izületi és izom fájdalmakra, inhalálásra megfázáskor és ha lázas vagyok akkor a mellkasam szoktam bekenni vele. Nem mondhatni, hogy csodaszer, ezért nem kap maximális pontszámot, de minden esetre 3 csillagot simán megér. Amit nem szeretek az ilyen géleknék, hogy egy kicsit ragadnak..ez is..