szilvike94

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. november 11.

Mostanra világosodott vissza a bőröm a Porcelain árnyalathoz, mondjuk én csak télen viselem el magamon az alapozót. Az aláhidratálást és a jó primert mindenképp igényeli, mert a száraz részeket azonnal kidobja és beül mindenhova. A termékeket amiket felé rakok amúgy jól megtartja és a bőröm is sokkal később fényesedik át. Szuper alapozó, már sok mindenkinek ajánlottam és rosszat még nem hallottam vissza.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. október 19.

A legkisebb kiszerelést vettem, meg az ára így is igen borsos volt. Nagyon sokan dicsérik rajtam, a bőrömön és a ruháimon is egyaránt érezhető az illata. 1-2 fújásnál nem szabad jobban túltolni, mert akkor már-már irritálóvá válhat. Az üveget én is imádom, tényleg olyan, mint egy "telefon" bár már volt, hogy a nagy reggeli rohanásban majdnem kirepült a kezemből (ahogy az iPhonom is szokott). Tény, hogy nagyon tetszik, de nekem még mindig a La Vie Est Belle az etalon parfüm tőlük, amit soha nem tudok megunni. :-)

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer

2019. július 4.
2 éve írtam hozzá először véleményt ugyan így nyáron. :-)))
Visszatérő kedvencnek mondanám, a minap a fiók mélyéről került elő. Valamiért a Physicians Formula Butter bronzerét nagyon narancsosnak találom mostanában magamon, így az alap készletemben levő bronzert (amit reggel mindig előveszek sminkeléshez) erre cseréltem le. Még mindig nem
okozott csalódást. Az illata is még mindig isteni.

2017. július 3.
Isteni ez a bronzosító, imádom az illatát, viszonylag tartós is rajtam, ami egy csoda mivel én sokat támaszkodok az arcomon. A milky chocolate árnyalat van meg, nem vagyok az a túl barna lány de nem is az a hullafehér, szóval az árnyalat is szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Szerintem aki szeretne egy jó bronzosítót a nyárra az nyugodtan ruházzon be rá nem fogja megbánni. :)

p2 By Viszkok Fruzsi Rúzs

p2 By Viszkok Fruzsi Rúzs
2019. július 4.

030 for you árnyalatban van meg. Összehasonlítási alapon nekem sincs más p2 rúzsokkal...de az illata nekem is “orrot szúrt”. A csomagolása nagyon igényes. A szín ami megvan egy nagyon szép mályvás, kicsit pinkbe hajló. A krémes textúrához képest tartós, 2-3 órát is simán kibír kisebb evés ivással.

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2019. július 3.

Mindent tud amit egy én elvárok egy micellás víztől és árban sokkal jobb, mint egy Bioderma. Nem irritál, nem csíp, nem szárít, leszedi a makacs sminket is, nem okoz extra patikat.

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk
2019. július 3.

Tesztelésre érkezett hozzám a trnd-től. Viszonyunk sokszor változó ha kicsit szárazabb az arcom hajlamos csípkedni felkenés után. Egynek jó, de sajnos nem lett a kedvencem. Maszknak elmegy, bőrradírként viszont jól funkcionál a cucc a pattanások után maradt száraz részek eltüntetésében. Hidratálni szinte kötelező utána. Egy négyest végülis megérdemel.

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15
2019. június 3.

Carmex szerelem van nálam. Nekem nem is kell más ajakápoló már, csak ezek. A "basics" stiftes változat van és a csersznyés tubusos. A stiftes változat jobban bejött, mint a tubusos. A stiftes mentolosat szoktam a reggeli rutinomban kenni, a cseresznyéset éjszakára a gránátalmás pedig állandó lakója lett a táskámnak.

Biola Bio Goji & Alaria Time Control Szérum

Biola Bio Goji & Alaria Time Control Szérum
2019. június 3.

Az árán most itt meglepődtem, mert ha nem KM boxos lett volna, akkor biztos nem vennék egy ilyen szérumot ennyiért. Az árától eltekintve, a pozitív tulajdonsága, hogy eszméletlen puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Az összes többi negatív. Először is ez a pumpa...konkrétan elsőre az egész valahova teljesen máshova "robbant" mint a kezembe...mert ez robban esküszöm....minden nyomásnál. Először a reggeli ritunomba akartam bele csempészni, de sajnos nem az a könnyen beszívódó fajta, így meg fogom cserélni az esti hialuronos szérumommal. Olyan erős 3-mast adnék neki, mert elmaradt a hűha de azért látom, hogy csinált valamit.

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2019. június 3.

Talán a KM box legeltaláltabb terméke, főleg így nyárra. :-)))) Imádom mindenféle arcpermettel, termálvízzel fújkodni magam, főleg így nyáron amikor semmi nehéz hidratálót nem kíván a bőröm. Ezt a termékét nem ismertem a Heliának, de a tokaji aszús arckrémből már elfogyasztottam én is jó párat és azzal is szerelem volt a végsőkig. Reggel habzó lemosós arcmosás után ez az első termék amit "követel" az arcom. Utána jön egy szérum a fényvédőm és mehet a sminkelés. :-)))

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+
2019. június 3.

Nagyon rossz....:-((( Gyorsan SOS kellett beszereznem egy új fényvédőt az eddigi helyett, mert ugye a napocska süt, én pedig még mindig hámlasztok. Az elszíneződésektől, pedig a tavalyi esetem kapcsán rettegek, mint a tűztől.
Szóval, nagyon nehéz beledolgozni a bőrbe, ahol nem kenem szét kellőképpen ott hagy egy fehérés csíkot/foltot, ami nem szívódik be agyáltalán, mattítani egyáltalán nem mattít...de erre még mind oda tudnék figyelni, de sajnos kukacosodik. Már próbáltam önmagában, hátha a hidratálót nem szereti, próbáltam hidratáómmal keverve, alá-fölé a ritunomnak, sajnos semmi se segített. Ráadásul mostanában furcsán sok bőr alatti begyulladt pattanásom van, ami nem volt eddig jellemző....gyanakodok rá.