szilvy24@

Regisztráció dátuma: 2013. február 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. február 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Axe Anarchy Women Deo Spray (régi)

Axe Anarchy Women Deo Spray (régi)
2014. augusztus 24.

megvettem én is nekem az illata nagyon emlékeztet a Rexonára de egyébként teszi a dolgát megvagyok elégedve vele

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25
2014. augusztus 24.

életemben nem csalódtam még ekkorát alapozóban mint ebben, EL alapozókat használok de nincs sok bőrhibám gondoltam beszerzek magamnak egy Dior-t is melléjük mindig is húzott a szívem a márka után, megbeszéltem a csajokkal hogy elmegyünk vásárolgatni délelőtt fél 12 kor felraktam magamra az alapozót gyönyörű eredmény tetszett is nagyon amit láttam csajok is megjegyezték hogy tökéletes lett a szín minden..bő 3 órás vásárlás utána haza mentem és bele néztem a tükörbe az orromról teljesen lekopott az alapozó szó szerint semmi nem volt rajta pedig nem dörzsölgettem az orromat az arcom többi része meg úgy fénylett mintha olajban meg mártogattam volna..még próbálkozok vele más púderrel együtt de ennél sokall többet vártam sőt csodát vártam

Adidas Pro Clear Női 24 Órás Golyós Dezodor Anti-Whitening

Adidas Pro Clear Női 24 Órás Golyós Dezodor Anti-Whitening
2014. augusztus 8.

régóta csak ezt a fajtát veszem meg de most úgy jártam vele hogy megvettem akciósan 50%-os leárazásnál és én nem tudom miért de úgy kiszárította a hónaljam hogy annyira fáj meg ég :/ szerintem azért volt le akciózva mert már régi vagy nem tudom..ettől függetlenül ezt fogom használni mert az illatát is szeretem de többet nem veszem meg akciósan!

Vichy Normaderm Mélytisztító Gél

Vichy Normaderm Mélytisztító Gél
2014. április 25.

nekem ez nagyon be vállt viszont szegény húgomnak olyan allergiás reakciót váltott ki hogy 2 napig teljesen vörös volt tőle az arca :S illata nagyon finom és alaposan tisztit amire vettem arra tökéletesen megfelel nálam

Elie Saab Le Parfum EDT

Elie Saab Le Parfum EDT
2014. április 25.

én ezt imádom :) aktuális kedvencem! érdekes mert nekem egész nap kitart sőt fürdés után is érzem magamon az illatát! kicsit húzós az ára de sokáig elég nekem :)

Coverderm Vanish Concealer Plus Korrektor (régi)

Coverderm Vanish Concealer Plus Korrektor (régi)
2014. január 1.

ünnepek előtt rendeltem meg magamnak az 1-est, illata nagyon finom de nem vagyok megelégedve vele teljesen, a szemem alatti karikákkal nem tett csodát, pedig kimondottan arra való, a fényképeken nagyon jól mutat de természetes fénynél látom hogy nem az igazi! a többi termékükkel ettől a márkától viszont maximálisan elégedett vagyok!

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus
2013. november 14.

2 hete használom, tetszik az ecsete, megvagyok vele elégedve, de nem vízálló legalábbis nálam az eső lemosta.

Schauma Q10 Balzsam

Schauma Q10 Balzsam
2013. október 24.

jó illata van, de a hajam fésülhetetlen lesz utána össze áll teljesen

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)
2013. október 19.

nekem ez borzasztó nagyon sárga színű lesz a bőrömön,nem tudom elhasználni sajnos :/

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Arcmaszk

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Arcmaszk
2013. szeptember 14.

ilyenem van, nagyon megvagyok vele elégedve, az illata az nem vmi jó annak ellenére hogy azt írják hogy jó :S de kinek mi a jó! viszont ragyogóan élettel teli lesz a bőröm használat után... nagyon szeretem :) ha elfogy veszek belőle még az biztos