Szintia

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Duschpeeling Bio-Magnolienblüte Sheanuss

Alverde Duschpeeling Bio-Magnolienblüte Sheanuss
2018. szeptember 10.

Ezt a terméket naponta használom arcradírozáshoz. Nagyon kevés elegendő belőle. Alkalmanként leradírozom vele a testemet is. Natúr, szolid illat. Kellemes méretű szemcsék. Kedvelem.

Alverde Repair Haarspitzen-Fluid

Alverde Repair Haarspitzen-Fluid
2018. szeptember 10.

Ezt a terméket is régóta használom. Nagyon szeretem. Szilikonmentes. A hajam könnyen kifésülhetővé válik tőle. Ajánlom.

Alverde Hajlakk Lótuszvirág Kivonat és Lila Rizs

Alverde Hajlakk Lótuszvirág Kivonat és Lila Rizs
2018. szeptember 10.

Évek óta ezt használom. Kompromisszum, mert bár nem fixál olyan intenzíven, natúr, környezetbarát, szilikonmentes, ami nekem fontos. Sokáig elég. Könnyen kitudom fésülni, nem ragad, sőt SLS mentes samponnal is kitudom mosni a hajamból!

Alverde Ultra Sensitive Krémtusfürdő Jojobaolajjal

Alverde Ultra Sensitive Krémtusfürdő Jojobaolajjal
2018. szeptember 10.

Egy hete használom ezt a tusfürdőt. Fürdőrózsával viszem fel a bőrömre, így kisebb mennyiség is elegendő. Nagyon szolid illata van. Másnap kellemesen hidratált a bőröm tőle. Én nagyon szeretem.

Alverde Men Active Nature Sampon Bio Komlóval

Alverde Men Active Nature Sampon Bio Komlóval
2018. szeptember 10.

A vélemények alapján vettem meg korábban. Nekem nem volt különösebb átütő hatása. Elhasználtam, de nem vettem újra. Azóta találtam magamnak egy szeretem sampont.

Alverde Pflanzenöl Seife Grapefruit Limone

Alverde Pflanzenöl Seife Grapefruit Limone
2018. szeptember 5.

Egyszer kipróbáltuk a családommal, az illata is tetszett, de mégis visszakanyarodtunk a citromos változathoz.

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal
2018. szeptember 5.

Évek óta ezt használjuk a családommal! Imádjuk az illatát. Egyáltalán nem szárít. Csak ajánlani tudom.

Yamuna Paprikás Növényi Alapú Masszázsolaj

Yamuna Paprikás Növényi Alapú Masszázsolaj
2018. szeptember 5.

A húgom ajánlotta a terméket. Biciklizéshez és futáshoz használom tekercseléssel. Hatásosnak érzem. Feszesít.

Yamuna Narancs és Fahéjas Masszázsolaj

Yamuna Narancs és Fahéjas Masszázsolaj
2018. szeptember 5.

Imádom az illatát, annyira kellemes és különleges, elvarázsol! Másnap is puha a bőröm tőle.

Manna Fluoridmentes Fogkrém Fodormentával és Zsályával

Manna Fluoridmentes Fogkrém Fodormentával és Zsályával
2018. szeptember 5.

Szeretem ezt a fogkrémet. Kellemes, szolid íze van. A kisfiam is szívesebben használja ezt, mint a korábban éveken át használt és megszokott fogkrémet.