Sziporka88

Regisztráció dátuma: 2018. december 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Revolution Skin Niacinamide Essence Spray

Revolution Skin Niacinamide Essence Spray
2021. február 20.

Nagyon kedvelem ezeket a Revolution Skin termékeket. Ezt is be tudtam építeni a rutinomba a tonizálás és a szérum közé. Frissítő érzetet ad, nem hagy semmilyen réteges érzetet. Nem irritál. Viszont semmi változást sem okoz a használata így a 4 csillag.

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor

Uriage Deodorant Puissance3 Izzadásgátló Dezodor
2021. február 20.

Nagyon hatékony. 1 hónapja használom egyszer sem volt kellemetlen illatom. Maga a deo is semleges illatú. Könnyen felszívódik, nem hagy nyomot.

Douglas Beauty System Soothing Mask

Douglas Beauty System Soothing Mask
2021. február 20.

Semmi extra. Így lehet erről a maszkról nyilatkozni. Adventi kalendárium része volt. Könnyű felvinni ezt a zselés maszkot. Egy tégely 2-3 alkalomra elegendő. Kellemes az illata, de a bőröm se nem lett frissebb, se simább.

Escada Celebrate Life EDP

Escada Celebrate Life EDP
2021. február 20.

A Notinoról rendeltem fél áron úgy hogy nem ismertem az illatot, de gondoltam legfeljebb elajándékozom.
Az illata nem rossz, de nekem túlságosan erős, keserű. Jobban érezem magamon a játékos gyümölcsös jegyeket.
Az üvege csoda szép,

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil
2021. február 20.

Kedvelem ezt a lemosót. Reggeli és esti rutinba is beépítettem. Ha sminkelek azt leszedem a lemosó használata előtt, de ha mégis maradna fent valami azt garantáltan leszedi, akárcsak a fényvédőt.
Nem szárít, az illata kellemes. Jól de nem eltúlzottan habzik.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2021. február 20.

Meglepően hatásos ez a kis spirál. Oda vagyok érte.
1,5 hét használat után láthatóan sűrűbbek a pilláim.
Az hogy kefe feje van és nem ecsetkével kell kenegetnem a pilla töveket nálam már előny. A szembe kerülésre kicsi az esély. Nem irritál. Nincs zavaró illata. Az ára is tökéletes.

The Body Shop Warm Vanilla Testjoghurt

The Body Shop Warm Vanilla Testjoghurt
2021. február 20.

Hosszan tartó kellemes vanília illata van. Nem erős, émelyítő. Nagyon jól hidratál, 24 órán át biztosan tart. Az állaga könnyű, nem folyik, a bőr azonnal felveszi, nem kell "órákat" várni a beszívódásra.

Lush Snowglobe Szappan

Lush Snowglobe Szappan
2021. február 20.

Nagyon kellemes citrusos az illata. A színe is nagyon tetszik. Egyetlen hibája ami miatt az árát sokkalom, hogy 3-4x gyorsabban elfogy mint egy normál szappan.

Revolution Skin Intense Skin Exfoliator 30% AHA + BHA Peeling Solution

Revolution Skin Intense Skin Exfoliator 30% AHA + BHA Peeling Solution
2021. február 1.

Bőrradírt vagy hasonlót évek óta nem használok. A Tonymoly Appletox Massage Peeling Cream mellé szerettem volna valami újat kipróbálni. A csomagolása szép, a pipettával annyi szérum vehető fel amennyi tényleg elegendő. Az illata nagyon aszús, többször használtam már de még mindig furcsa, de ezért csillagot nem vonnék. :)
Felvitel után 5 percet szoktam fent hagyni (sajnos nekem mindig csíp 5-10mp-et), majd langyos nedves törölközővel eltávolítom. Ezt követően nagyon puha és friss lesz a bőröm. Egyáltalán nem marad rossz, bőr csípte érzés.

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
2021. február 1.

Mintát használtam belőle. Kellemes az illata, nem ragad, jól beszívódik.Nyugtató hatása kiemelkedő.
Nem tudnám viszont elképzelni, hogy ez legyen a mindennapi hidratálóm, inkább egy alapos bőrtisztítás utáni zárás.