szirimiri

Regisztráció dátuma: 2016. október 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2019. január 30.

Egy hete vettem meg, azóta napi kétszer használom. Hát.....annyira, de annyira bíztam benne, nagy reménységem volt, de hatalmas csalódás :( előre nem olvastam el az itteni véleményeket, annyi jót hallottam róla...kár volt. Gyulladt, kinyomhatatlan pattik az államon, orrom alatt, számnál. Egyszerűen borzalom, nagyon mérges vagyok. Először nem tudtam mire vélni, aztán csak rákerestem és tessék, többen is írtátok ugyan ezt. Most már nem kérdés, hogy emiatt alakultak ki. A pumpát meg minden egyéb "hibáját" elnézem, de ez......tökéletes pénzkidobás...

Colab Dry Shampoo Paradise

Colab Dry Shampoo Paradise
2019. január 21.

Atyaisten, ez valami iszonyat! A Müllerben vettem 1500ftért. Konkrétan ha 4x használtam utána elfogyott, semmitérő, a legrosszabb, amit valaha megvettem. Tulajdonképpen illatos levegő, szép flakonba zárva... Semmi egyéb. Egy csillagot sem érdemel! Hatás nulla, vagy még ront is a helyzeten. Senkinek sem ajánlom. Fujjj

Essence get BIG! Lashes Volume Curl Szempillaspirál

Essence get BIG! Lashes Volume Curl Szempillaspirál
2018. október 30.

Nem vártam akkora eresztést, mint amit végül hozott! Megapillákat lehet vele létrehozni, nagyon régóta keresek ilyet! Bőven veri az előző rimmel spirált. Kicsit sok festéket vesz fel a dundi kefe, ez igaz, de odafigyelve tökéletesen használható. Nem potyog, illetve ha véletlenül megdörzsölöm, csak akkor. Én azért nem mosom le annyira könnyen, de nálam nem hiba. Fekete, hosszú, aránylag dús pillákat varázsol, olcsó. Minden elvárást teljesített.

Bourjois City Radiance Alapozó SPF30

Bourjois City Radiance Alapozó SPF30
2018. október 30.

1600 Ft-ért vettem, rendkívül akciósan. Féltem, hogy túl világos árnyaltot válsztottam, de tökéletesen alkalmazkodik a bőrömhöz. Valóban fénylő, ragyogó a finis, de a normál, nem olajos vagy zsírosodó arcbőrnek egészséges, kipihent látszatot kölcsönöz. Szárít és kiemeli a száraz, hámló foltokat, nem árt aláhidratálni. Az állaga elég sűrű, én az arckrémbe keverem, úgy könnyen eldolgozható. Fedése gyenge, szerencsére nekem elég, mert amúgy nagyon szépen egységesít. Az illata kellemes, nem zavar. 1 2 pici patti, miteszer nálam is előfordult tőle, most ritkábban használom, teljesen rendben van. Teljes áron kizárt, hogy megvegyem, de így abszolút megért, sőt! Plusz pont h egyáltalán nem oxidálódik, egyenletesen kopik, ha nem izzadok éppen, akkor elég tartós.

Replay True for Him

Replay True for Him
2018. október 27.

Páromnak kerestünk hirtelen felindulásból egy jó kis parfümöt, ezzel jött a kezében, hogy megvan az igazi! Megszagoltam és maga volt a tökély, amikor az árát kerestem, azt hittem rosszul látok, abszolút megfizethető, sőt! Rajta tartós, napok múlva is érződik a ruhákon. Férfia, vonzó, karakteres illat, cseppet sem közönséges, én imádom :D

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé
2018. október 18.

Akcióban vett elixir mellé kaptam. Jó illata és tökéletesen átlagos hatása van, akkor inkább már a kék csomagolású tesója, abban legalább magőrlemény radíroz, nem mesterséges mikroszemcse! Sajnos nem kérdeztem rá erre a részletre, már bánom, bírztam az YR brandjében... Szóval nem, nem venném újra, egyrészt mert semmi extra hatása nincsen, másrészt mikroszemcse... Nemár.. Ja és drága is cserébe.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen
2018. október 18.

A szokásos képeslapos akció keretei közt vettem meg, mellé kaptam az arcradírját. Nagyon jó púderesen zöld illata van. Állagra egyszerre géles és enyhén olajos, kellemes a bőrnek, irtó hamar beszívódik. Arcra 1 pumpálás, nyakra és dekoltázsra is kenve 2 3 pumpálás bőven elég. Irritációt nem okoz, se pattikat stb. Üde, egységes lesz pár órán belül a bőr. Akciósan megérte, remélem sokáig elég lesz. Majdnem három hete használom napi kétszer, kb fél centi fogyott az üvegcséből.

Serical Keratin Hajpakolás

Serical Keratin Hajpakolás
2018. szeptember 20.

Még nyár elején vettem. Valami atom jó ápolót kerestem a frissen felrakott póthajhoz. Barátnőmtől kaptam kölcsön, utána rohantam a fodrászkellékeshez, hátha van :D Azóta használom minden hajmosás után (heti 2x) A leges-legjobb, amit valaha is kipróbáltam. Azóta lekerült a 70cm póthaj, kicsivel váll alá érő szögegyenes középbarna hajam van. Sosem gubancolódott, de mióta használom kb tükörfényes, rettentően puha és jó tartású tőle. A póthaj zabálta a pakolást, így hamar a feléhez jutottam, most viszont már sokkal lassabban fogy. Nem elég rá az 5 csillag, tényleg szívből ajánlom <3 nem váltok másra. (mellesleg a fodrászkellékes néni azt mondta, hogy egyenesíti a hajat....lehet csak beképzelem, de tényleg van benne valami)

Equilibra Arckrém Aloe Verával

Equilibra Arckrém Aloe Verával
2018. május 8.

Pár napja megláttam a tescoban és lekaptam a polcról. utolsó darabosak között volt, kb 1200 ft körül. gondoltam valami sima aloe krém sebre, égésre stb... otthon láttam, hogy arckrém. rögvest jöttem ide fel rákeresni, és nagyon megörültem a pozitív értékeléseknek. mivel nekem van bontva arckrémem, így tesómnak ajándékoztam, akinek problémás a bőre, épp kifogyott a krémekből. 2 napja használja, teljesen lemattítja a bőrét, szinte teljesen elmúltak a hámló és gyulladásban lévő foltok, elképesztő. most próbálok belőle még beszerezni, a tesco honlapján nem találom a terméklistán, csak a tonikját, sminktörlő kendőjét stb. esetleg van valami tippetek, hogy hol találom meg?

UP.: megvettem a legutolsó 2 darabot is. már én is ezt használom. hamar beszívódik, illata nem sok van, kicsit gyógyszertári krémhez hasonló, de nem marad meg. rugalmas, telt érzetet hagy maga után, egységsít. nagyon szeretni a bőröm :) sokáig elég egy tubus, külön jó, hogy nem kell belenyúlni

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2018. április 5.

Egy szóval jellemezhető: katasztrofális! Akciósan vettem kb 1300ftért az itteni jó véleményekben bízva. A kefe valóban szúr, a festék iszonyat folyékony, mindent összeken. Ilyen undorító spirálom sosem volt, és mi az hogy dúsít?! Ez egy vicc.... Több rétegben összeragasztja a pilláimat, kevesebbel meg semmit nem érek el....ennyi pénzt sem ér meg. Legalább az alsó pilláimat ki tudnám vele normálisan festeni, de NEM, mert több mp várakozás után ugyan úgy kenődik mindenfelé.

Up. Jöttem kicsit rehabilitálni ezt a vackot. Kb 1 hét használat után normalizálódott az állaga, kevésbé kenődik, nem pereg le, építhető de ha nem vigyázok, még mindig összeragasztja a pilláimat. Ami még mindig nagyon nagyon rossz, az a szilikonos kefe... Annyira megsértette a szemem, hogy begyulladt, pedig rutinosan smikelek, nem bénázok....
Hétköznapi, natúr sminkhez megfelelő, én dúsító szempillaspirállal szoktam rásegíteni.
Adok még két csillagot, de sosem veszem újra