Szirisz

Regisztráció dátuma: 2014. március 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 27.
Bőrprobléma: -

DermaPlast Herpesz Tapasz

DermaPlast Herpesz Tapasz
2019. február 6.

Fél óra volt, mire ki tudtam bontani egy kis tasakot, amibe egyenként csomagoltàk a tapaszokat. Ezutàn feltettem, nem ragadt oda. Bontottam màsikat, próbáltam alaposabb lenni, de akkor is felvàlik.Annyira dühös vagyok, hogy a megszűnt Compeed tapaszt ilyen szeméttel próbàljàk utànozni.

Pharmadoct Herpesztapasz

Pharmadoct Herpesztapasz
2018. november 29.

A Compeed herpesztapasz volt eddig az életem megmentője. Mivel màr nem kapható sehol, ezt vettem helyette, mert semmilyen màs tapaszt nem talàltam a patikàkban. Szerintem vastag, nem tapad kellőképpen és semeddig sem marad a helyén, ivàs és evés elképzelhetetlen vele. Csak azért kap pontot, mert csökkenti a fàjdalmat, amikor fenn van.

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum
2018. november 25.

A Kérastase Initialiste-t hasznàltam eddig, nagyon szerettem, jót tett a hajamnak. Ez gondolom az utódja, illata is ugyanaz,viszont sokkal hígabb, annyira, hogy csöpög a pipettából, amíg eljut a kezem az üvegtől a fejbőrömig. Igencsak zavaró tényező, ha a mosdókagylóban köt ki pàr cseppje, főleg hogy egyébként aranyàrban van.

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló
2018. november 6.

Update2: Egy ideig hanyagoltam, haragudtam rá, hogy nem vàlt be napi hasznàlatban.Aztàn egy hirtelen ötlettől vezérelve hajmosàs után a nedves hajamat (csak a haj hosszàt, fejbőrt nem) bekentem vele, egész konkrétan 2 pumpàlàsnyit a hosszú hajamra. Nagyon szépen ki lehet fésülni a hajam tőle, ez után erre fogom használni.

Update:Nem igazán vagyok elégedett.Kipróbàltam napi hasznàlatban.Nekem iszonyatosan kócolódik tőle a hajam és nem mondhatom, hogy tapasztalok hosszútàvon pozitív hatàst :-/

Reggelente hajolajat szoktam a hajvégeimre kenni kicsit, hogy ne legyen annyira szàraz és sprőd. Gondoltam ezzel próbàt teszek most,épp tegnap érkezett meg postàn. Hirtelen meglepődtem, hogy ez krém,eddig le sem esett. Nagyon szépen beszívódott, kb 3 mogyorónyit kentem a copfomra(hàtközépig érő hajam van). Pillanatnyilag meg vagyok elégedve, majd írok update-et.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2018. május 1.

Àràhoz képest meglepően hatékony,tényleg leszedi a vízàlló sminket. Én nem érzem, hogy hagyna maga után olajos réteget, pedig zsíros a bőröm. Viszont a csomagolàsa.. na az szégyen..mindig azt hiszem, hogy na, most becsuktam azt a szemét kis kupakot.. de neeeem. Emiatt kap csak 4-est!

Compeed Invisible Herpesztapasz

Compeed Invisible Herpesztapasz
2017. május 9.

Ez egy csodaszer.Az eddigi lüktető,hatalmas,szaporodó herpeszek helyett csak 1 kis nyomi herpesz szokott előjönni,ha ezt már a bizsergő érzéskor ráteszem az ajkamra.Régen borzasztó fájdalmakkal járt a kifakadás utáni seb,gyógyszereket is szedtem,de mikor fenn van a tapasz,egyáltalán nem fáj.Evést,fogmosást nem birja,de alvást simán.Még nem sikerült elfednem sminkkel teljesen,vagy csak én vagyok béna ( vagy csak üldözési mánia,hogy mindenki a herpeszes számat bámulja ).Tényleg drága,de nem érdekel,minden forintot megér.

Karl Lagerfeld Ocean View for Women

Karl Lagerfeld Ocean View for Women
2017. április 26.

Le volt árazva a Müllerben a legnagyobb kiszerelése,azt hiszem 85 ml-es..Valahogy megfogott..de tényleg nem értem a névválasztást.Kicsit gyümölcsös,kicsit virágos,igazi nyári illat.Nem használnám minden nap,hamar ráunnék,,de jó érzés,hogy ott van a polcon.5 csillagot adok neki,mert amit vártam tőle,azt megkaptam.

Amouage Interlude Woman

Amouage Interlude Woman
2017. április 3.

Elsőre kinevettem,mert hirtelen bevillant a narancssárga 1200-as ,birkabőr üléshuzatú Lada illata kb '90-es évek elejéről.. :-D Aztán megfogott..Persze lehet,hogy mégiscsak az autó miatt,mert gyönyörűszép gyerekkori emlékek kötnek hozzá..Kell ez a parfüm.

Montale Aoud Ever

Montale Aoud Ever
2017. április 3.

Egyetértek az előző hozzászólással,szerintem is férfias illat.Nem mennék vele emberek közé :-)

Mancera Wild Fruits

Mancera Wild Fruits
2017. április 3.

Az rendben,hogy uniszex,de rajtam férfiillata van és ezért annyira nem rajongok...Semmi extra,egy ilyen parfümtől többet vártam volna.Mondjuk ha tengerparton laknék,elfujkálnám magamra,de így....