Sziszi01

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Matrix Oil Wonders Micro-Oil Sampon

Matrix Oil Wonders Micro-Oil Sampon
2015. december 17.

Szuper termék! Csodálatosan fényes lett a hajam tőle, a kondícionálójával együtt használva. Először azt gondoltam, hogy majd elnehezíti a hajamat olajtartalmánál fogva, de szerencsére nem ez történt.A végeredmény erős, egészséges, töredezésmentes haj, ajánlom mindenkinek, főleg hosszú haj esetén!

Yves Rocher Jardins Du Monde Gyapotvirág Golyós Dezodor

Yves Rocher Jardins Du Monde Gyapotvirág Golyós Dezodor
2015. december 17.

Előnyök: alumínium -és károsanyag mentes, isteni finom, diszkrét illattal, olcsó.
Hátránya: egyáltalán nem gátolja az izzadást, tehát konkrétan vizes folt lesz a blúzomon hónalj környékén, és a szagokat sem fedi el sajnos. Pedig egyáltalán nem vagyok izzadós típus, de ez nem tart frissen. :-(

Matrix Biolage Keratindose Sampon

Matrix Biolage Keratindose Sampon
2015. december 17.

Nagyon jó termék, a kondícionálójával együtt használom évek óta a fodrászom tanácsára. Nagyon meg vagyok elégedve, gyönyörű fényes, egészséges a hajam tőle, a végéből sem kell soha vágatnom. Én emellett mindenévben kétszer, tavasszal és ősszel végigcsinálok egy keratindose feltöltő kúrát ( az ampullásat ), így egész évben erős, egészséges hajkoronával pompázhatok! :-)

Gigi Ester C Éjszakai Bőrmegújító Krém

Gigi Ester C Éjszakai Bőrmegújító Krém
2015. december 17.

Fantasztikusan jó krém, ahogy felkenem, már látom a hatását. Finom puha, hidratált, megújult bőr az eredmény, ám hosszú távú használata ajánlott! Én nappalra a Bioplasma CC krémet használom emellett, és kritikus szemmel is csak azt mondhatom, hogy most a legszebb a bőröm! Szuper termékek!

Gigi Bioplasma CC Krém

Gigi Bioplasma CC Krém
2015. december 17.

Fantasztikusan jó krém, csak ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon jól fed, széppé teszi a bőrt, hidratál, egységessé tesz, nem zsírosít. Mivel bőrszínhez igazodik, így én teljes felszívódás után egy pici sötétebb színű alapozót teszek fel, hogy ne legyek sápadt. Így a kettő tökéletes, de külön külön sosem tudnék ilyen hatást elérni. Az ára húzós, de cserébe sokáig elég, kevés kell belőle, és amikor gyönyörű, ráncmentes, egységes porcelánbőr néz vissza rám a tükörből minden nap, akkor azt mondom, hogy megéri!