sziszi75

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel Arctisztító

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel Arctisztító
2015. május 19.

Egy nagyon kedves eladótól szereztem be itt a KM-án. Ebbe a melegbe délutánra szépen kifényesedik az arcom. Ez a termék nagyon szépen tisztít és jól felfrissíti utána a bőrömet. Nekem nem szárít, bár az én bőröm tavasszal-nyáron inkább zsíros. Az illatát is szeretem, nekem nagyon bevált.

Dolce & Gabbana Dolce EDP

Dolce & Gabbana Dolce EDP
2015. május 19.

Nagyon finom tavaszi-nyári virágos illat. Rajtam nagyon tartós. Szerelem volt első szaglásra, és mától végre az enyém!

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2015. április 15.

A sok pozitív vélemény után végre én is beszereztem ezt a csodád. Mert tényleg csoda. Mikor megérkezett a csomag rögtön kibontottam és a száraz hajamat kefélgettem vele. Már úgy is sokkal szebb, fényesebb lett a hajam. Most viszont hajmosás után is végre kipróbálhattam, és láss csodát egyből kifésülte az én hosszú gubancos hajamat. Nagyon örülök, hogy megvettem (annyi hajkefém van, és valahogy egyik sem az igazi) de ez tényleg megérte az árát. A többi hajkefét el is tettem, ez mindet felülmúlja.

Matrix Biolage Advanced Keratindose Megújító Spray Érzékeny Hajra

Matrix Biolage Advanced Keratindose Megújító Spray Érzékeny Hajra
2015. március 23.

Én nagyon szeretem. Kb. 2 hónapja használom minden hajszárítás előtt és két hajmosás közt is fújok néha a száraz hajamra. Kevés kell belőle, puhává és fényessé varázsolja a hajat. Az illata is napokig érződik a hajon.

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2015. március 23.

Én ugyanúgy jártam, mint sokan mások. Megvettem, fújtam belőle egy kicsit, hogy milyen az illata majd eltettem. Hát legközelebb nem jött belőle semmi, teljesen üres volt. Nem is értettem, hogy álló helyébe kiürült. Soha többet nem veszek, egyébként is teljesen kiábrándultam a Syoss-ból.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2015. március 23.

Nekem az a bajom az összes avon spirállal, hogy egy nap után begyullad a szemem tőle. Hiába írják, hogy hipoallergén, az én szeme nem bírja. Azért kap 3 csillagot, mert amúgy viszont szép pillákat csinál.

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2015. március 19.

A sok negatív hozzászólás után kipróbáltam én is a Müllerbe. Nekem nagyon tetszik estig érződött a csuklómon. Persze én nagyon szeretem az ilyen cukros édes illatokat bár inkább télen. Az üvegje lehetne valahogy stabilabb, mert majdnem leesett a polcról mikor visszatettem.

Vanita Natúr Shea Krémszappan

Vanita Natúr Shea Krémszappan
2015. március 19.

Nagyon jó szappan! Nem szárít, a habja pedig jó kis krémes. Azt szeretem még benne, hogy nem esik szét a végére sem teljesen el lehet használni.

Vanita Acai Bogyós Egzotikus Krémszappan

Vanita Acai Bogyós Egzotikus Krémszappan
2015. március 19.

Ez a szappan jól habzik, nem szárít. A szivacsot jól befogja piros színűre, de ez legyen a legnagyobb baj.