Sziszilady

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

BDK Parfums Pas Ce Soir EDP

BDK Parfums Pas Ce Soir EDP
2022. február 5.

Benne megtaláltam életem egyik illatát, de a szillázsa (rajtam legalábbis) botrányos. Én Angel edt-t érzek benne, de ez lágyabb, gyümölcsösebb, kedvesebb illat. Nagyon tudnám szeretni, de kiábrándít, hogy alig érzem magamon. :(

Chatler Original 2 EDP

Chatler Original 2 EDP
2022. február 5.

Egy kedves parfümös barátnőmtől kaptam kóstolót Ella K Reflet Sur L'Okavango illatából. Csodálatos, de az ára... Ő hasonlította a Gaultier 2 illatához. Számomra Apom femme és far away jellegű, mivel csak őket ismerem. Na de ráleltem erre a kis hasonmásra és az itteni egyetlen pozitív vélemény alapján gyorsan meg is rendeltem és milyen jól tettem! Tartóssága számomra kiemelkedő a 2ezres dupe-ok körében, igaz 2x annyit kell belőle fújnom. De imádom! Csak ajánlani tudom! Vegyétek! 😍

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém
2022. január 23.

Update: megszoktam a szagát, már nem zavar. 😅

Hidratáló hatása szuper, az illata sajnos borzasztó. Lehet idővel megszokom, de egyenlőre gyomorforgató sajnos. Anno terhesen ennek a családnak a testápolóját bírtam csak használni, illata szolid és finom volt és szuperül hidratált. Na ennek reményében vettem le gyorsan a drogéria polcáról ezt a kézkrémet és szomorúan tapasztaltam, hogy nem ugyanaz az illat. Parfüm/illatmániásként nekem ez is fontos, így újravenni emiatt nem fogom.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. szeptember 21.

Egyszerűen imádom! A banán illat miatt vettem meg, isteni finom banános krém túró illat😍A hatása számomra a legjobb az eddig próbált ezer féle hajápoló/balzsam/pakolás közül. Nagyon puha lesz tőle a hajam.

Agent Provocateur Petale Noir

Agent Provocateur Petale Noir
2021. május 27.

Rajtam ez Montale Pure gold, amitől sajnos émelygek. Ha vkit érdekel, van egy eladó üveges maradékom nagyon olcsón.

Montale Day Dreams EDP

Montale Day Dreams EDP
2020. november 28.

Csodálatos illat! Minden tökéletes benne. Tartóssága kiváló. Egyszerűen nem tudom megfogalmazni, milyen illat, számomra tökéletes, imádom viselni. Amit a legjobban kiérzek belőle, az a szantál, tiare virág, vanília és a kókusz. Egyik sem erőszakosan, csak finoman, kellemesen körbeölel egész nap.

Thierry Mugler Angel Nova EDP

Thierry Mugler Angel Nova EDP
2020. november 11.

Én imádom ezt az illatot! Pedig alapvetően vaníliás, édes illat függő vagyok, de a Nova megvett kilóra idén. Szerettem anno a Midnight rose-t is, de ő rajtam sokkal finomabb. Tényleg semmi extra, málnás, licsis, de pont ez tetszik benne. Rajtam üvegéből fújva nagyon tartós. Előtte fújósom volt, az nem tartott rajtam semeddig sem, persze valószínűleg kevesebb jött belőle egy fújás alkalmával,azt gondolom. 🤷‍♀️

Les Senteurs Gourmandes Café Tonka EDP

Les Senteurs Gourmandes Café Tonka EDP
2020. október 15.

Rajtam ez Black opium floral shock. Cukros kávés finomság. Elképzelésem sincs, hogy lehet ez férfi illat is, szerintem nagyon nőies. Axe dezodornak nyoma sincs, imádom a Dark temptation pasikon, de ez nem az. De persze ez az én orrom véleménye.

Ormonde Jayne Levant EDP

Ormonde Jayne Levant EDP
2020. október 9.

Nagyon finom ez az illat. Éreztem már ilyet, számomra nincs benne újdonság. Nagyon nőies, citrusos, virágos. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. De! Örülnék egy üvegnek belőle is, szívesen fújnám, pedig nem vagyok nagy friss illat párti.

Mancera Aoud Black Candy

Mancera Aoud Black Candy
2020. október 6.

Isteni édes illat. De a tartóssága maximum fél óra rajtam. ☹️ Egyszerűen nem is értem, hiszen Manceraról van szó... Csalódottá tesz ez az illat.