Szityike

Regisztráció dátuma: 2014. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Dove Sensitive Skin Micellás Krémszappan

Dove Sensitive Skin Micellás Krémszappan
2020. március 21.

Finom, krémes, natúr illatú. Nagyon jól tisztít és nem lesz atomszáraz a kézbőröm tőle.. lehet testre is kipróbálom. :)

Old Spice Whitewater Tusfürdő

Old Spice Whitewater Tusfürdő
2018. október 22.

Isteni illatú friss, fűszeres illat, párom egyik kedvence a Lagoon mellet az Old Spice-on belül! Imádom én is férfias illatvarázsát, és azt, hogy óriás méretben is kapható! :)

Balea Soft-Creme Dusche (régi)

Balea Soft-Creme Dusche (régi)
2018. október 22.

Imádom, mert kellemes- krémes tisztaság illata van (számomra igazi Nivea illatot kiváltó illatalternatíva). Szuperül tisztít, frissít és táplál. Ha minden nap csak egyféle tusfürdőt használhatnék, akkor sem bánnám, ha az ez lenne! Mindnekinek csak ajánlani tudom, mert isteni!

Oriflame Merry Moments Bubble Bath

Oriflame Merry Moments Bubble Bath
2018. október 22.

Nekem a hasonló kinézetű, Berry Christmas nevű fürdőhabom volt- amit itt a krémmánián nem találtam. Imátam a bogyós gyümölcsös illatát. Kicsit tényleg sok kellett ebből is, hogy tényleg bubis legyen a víz. Szuperül puhítja a bőröm és az illata számomra hosszantartó volt. Ár- érték arányban egy próbát megért számomra, ajánlom másoknak is!

Balea Kapszulás Arcmaszk Kókuszdió-Kivonattal

Balea Kapszulás Arcmaszk Kókuszdió-Kivonattal
2018. október 22.

Nagyon finom illatú- pihe-puha lesz az arcom tőle. Nem a használati utasítás szerint (hagyjam hatni éjjelre) használtam, mert baromi sok van abban apicike kis tégelyben, hanem úgy, mint egy átlagos arcmaszkot: felkentem, 15 percet vártam, lemostam. Nem irritált, finom, kókuszos illata van és nagyon kiadós a mennyisége. A cuki csomagolásról már nem is beszélve... (csak az a gond vele, hogy túl sok megy belőle a kukába...)
Amúgy ajánlom mindenkinek!

Oriflame Chocolate Dream Fürdőhab Csokoládéillattal

Oriflame Chocolate Dream Fürdőhab Csokoládéillattal
2018. október 5.

Nagyon kellemes illatú habfürdőt lehet vele készíteni. A téli időszak szuper aromája: édes, csokis, vaníliás beütéssel. Nagyon szerettem, amíg el nem fogyott! Ajánlom minden csokis illat kedvelőnek!

Avon Senses Oriental Zen Tusfürdő

Avon Senses Oriental Zen Tusfürdő
2018. október 5.

Kellemes, zöldes, bambuszos, íriszes vagy jázminos illatú tusoló. Sajnos mivel avonos, ezért nagyon csípi a szemem. Jól habzik és nagyon kelemes, friss illatú. Aki az avon tusolókat szereti, annak biztosan tetszeni fog. Nekem már az agresszivitásus miatt nem annyira jönnek be a termékei. Összességében viszont nem rossz...

Alverde Extreme Black Szempillaspirál

Alverde Extreme Black Szempillaspirál
2018. szeptember 30.

Nekem semmi problémám (irritáció) nem volt tőle, a színe szép, mély fekete és az illata is szuper, ahogyan az összetevői is! Sajnos viszont nem adott olyan volument és dússágot, mint szerettem volna, inkább természetes hatása volt. Kifejezetten tetszett, hogy kontaktlencséhez is ajánlott. A tartóssága nem az igazi és nem ragaszkodott annyira a pilláimhoz, mint más spiráljaim, viszont egynek jó volt és szerettem, amíg használtam.

Avon Nutra Effects 3 In 1 Scrub

Avon Nutra Effects 3 In 1 Scrub
2018. szeptember 9.

Sajnos nekem egyáltalán nem tetszett. Az illata visszafogott, bár eléggé mű, a radírozó hatása is (bár arcra nem is kell nagyon durva) gyengébb. Hosszabb távon viszont semilyen hatása nem volt, utána nem éreztem igazán tisztának az arcom. Zselés- vizes állaga sem volt túl szimpi- kicsit sok kellett belőle. Szóval egy plusz fölösleges termék, amit használnék, de nem fogom.

Balea Csillaggyümölcs és Dinnye Tusfürdő

Balea Csillaggyümölcs és Dinnye Tusfürdő
2018. augusztus 9.

Az illata számomra kifejezetten barackos- dinnyés- ezért nagyon imádtam! Nyárra kitűnő választás volt és szuperül felfrissített! Nem viszketett tőle a bőröm sem, mint más tusolók. Lehet, hogy érdemes lenne még egyet venni belőle- mivel limitált kiadású. :)
Ajánlom mindenkinek, aki általában szeretni a gyümölcsös, friss illatokat és a Balea tusikat! :)