szivecske

Regisztráció dátuma: 2014. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk
2019. november 6.

Se a nappali, se az éjszakai krém nem igazán jött be, de ez valami zseniális, szépen beszívódik érzem, hogy táplál de nem nehezít el. Az illata is jó, reggelre tényleg puha a bőröm

Yamuna Levendulás Fürdősó

Yamuna Levendulás Fürdősó
2019. október 27.

Legnagyobb kedvenc ez a fürdősó nálam, igazán ellazít, kellemes levendula illat lengi be a fürdőt tőle. Szépen feloldódik, halványlila vizet csinál és a virágok eldörzsölgetése plusz extra levendula illat...nagyon szeretem, annak ellenére is h kicsit macerásabb a takaritása

Avon Planet Spa Aromatherapy Energise Kézkrém

Avon Planet Spa Aromatherapy Energise Kézkrém
2019. október 21.

Szerintem ennek konkrétan szunyogirtó szaga van... amugy csinos kis kiszerelés, hatása is jó, de én max nyárra tudom elképzelni, akkor valamennyire elviselem ezt az erős citrusos illatot. Árát picit sokallom.

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő
2019. július 2.

Kellemesen frissítő illat, a habzása nem a legjobb, de ez egy agyagos tusfürdőnél normális, szépen tisztít és könnyű lemosni.

Dove Summer Breeze Tusfürdő

Dove Summer Breeze Tusfürdő
2019. július 2.

Jó az illata, kellemesen frissítő, talán újra nem venném, de próbát megér. Habzása, valamint a hatása is megfelelő, tartósan megmarad az illata a bőrön.

Palmolive Pampering Clay Tusfürdő

Palmolive Pampering Clay Tusfürdő
2019. április 18.

Egyik legjobb rózsaillat, amit valaha tusfürdőben használtam, szépen tisztít és nem szárít. Elég sűrű és talán kicsit nehezen lemosható, de ez elnézhető neki

Palmolive Purifying Clay Tusfürdő

Palmolive Purifying Clay Tusfürdő
2019. március 29.

Nagyon finom és tartós illat, enyhén radiroz, pont még elviselhető egy tusfürdőnél, tényleg szépen hidratál is.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2019. március 10.

Fú nekem ettől nagyon hányingerem lesz... nem jön be az íze, pedig a kakukkfüves verzió bejött eléggé. De a hatása és habzása teljesen átlagos, és utána a lehelet friss marad nálam, irritációt nem okot

Oriflame Optimals Hydra Matte Mattító Bőrkiegyensúlyozó Nappali Folyadék

Oriflame Optimals Hydra Matte Mattító Bőrkiegyensúlyozó Nappali Folyadék
2019. február 28.

Nagyon jó, gyorsan beszívódik, könnyű rá sminkelni és sokáig bírja zsírosodás nélkül a bőröm, pedig elég hamar átfénylik a legtöbb krémtől. Tavaszra nyárra tökéletes

Oriflame Discover Kamchatka Wilderness Shower Gel

Oriflame Discover Kamchatka Wilderness Shower Gel
2019. február 21.

Frissítő, de nekem már nagyon fiús, nem lesz kedvenc, minőségre amugy nem rossz, az illat is egész tartós és nem is szárít, mint sok zselés tusi