szkeri

Regisztráció dátuma: 2011. december 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. december 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Hidratáló Sampon Aloe Vera és Hibiszkusz

Alverde Hidratáló Sampon Aloe Vera és Hibiszkusz
2012. július 3.

Én imádom az Alverdét, de ez a sampon egyáltalán nem jött be nekem. Kb. a fél tubussal a hajamra kellett tennem, mert semennyire nem habzik, nem érzem, hogy tiszta tőlem a hajam, viszont ragad, de kegyetlenül. Viszont nincs rossz illata, bár ez önmagában semmit sem ér egy samponnál. Csak az összetevői miatt adok 2 csillagot. :(

Alverde Körperbutter Verveine

Alverde Körperbutter Verveine
2012. július 3.

Fantasztikus, csodás az illata, jó a hidratálása, bár ebben a melegben nem használom, csak kézkrémként. De ha marad, akkor a hidegebb időkben tökéletes lesz. Szerintem szuper jó kis testvaj.

Alverde Tusfürdő Birs és Szeder Kivonattal

Alverde Tusfürdő Birs és Szeder Kivonattal
2012. július 3.

Finom az illata, de nem annyira, mint a testápolójáé (ez amúgy tartósabb is), ebből tényleg sokat kell használni, gyorsan fogy. De azért összességében jó.

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2012. július 3.

Finom, friss, nagyon tetszik az illata, különösen most nyáron.

Alverde Hidtratáló Lotion Birs és Szeder

Alverde Hidtratáló Lotion Birs és Szeder
2012. július 3.

Nekem nagy kedvencem lett, isteni az illata és nyárra nekem teljesen jól hidratál. A sűrűbb állagúakat nem is tudnám elviselni magamon. Ez lett az egyik kedvenc testápolóm.

Alverde Thalasso Feeling Tusfürdő Tengeri Gyönggyel

Alverde Thalasso Feeling Tusfürdő Tengeri Gyönggyel
2012. május 14.

Nekem semmi bajom nincs vele, finom friss, tiszta illata van (ez igaz, nem tartós), engem nem szárít, szeretem.

Yves Rocher Fraicheur Cédre Bleu Tusfürdő

Yves Rocher Fraicheur Cédre Bleu Tusfürdő
2012. április 3.

Én a férjemnek vettem, de néha én is használtam belőle, mert nagyon tetszett a különleges illata. Ő is szerette, nem szárította a bőrét és jól is habzik. Mínusz 1 összetevők miatt.

Yves Rocher Fraicheur Citrom Verbéna Illatú Tusfürdő

Yves Rocher Fraicheur Citrom Verbéna Illatú Tusfürdő
2012. április 3.

Én nagyon szeretem ezt a fajtát is, finom friss illatú és minőségre is tökéletes. Az egy mínusz csillag az összetevők miatt van.

Alterra Testradír Tőzegáfonya és Füge

Alterra Testradír Tőzegáfonya és Füge
2012. március 6.

Úgy vettem meg ezt a testradírt, hogy olvastam az itteni véleményeket, tehát fel voltam készülve az esetleges "problémákra". :) Szóval nekem bevált. Az, hogy nem radíroz nagyon, egyáltalán nem zavar, tusfürdőnek vettem. A habzása nem olyan vészes, jó közepes. Viszont nem allergiás rá a bőröm és isteni az illata.

Alterra Tusfürdő Gél Citromfű & Sárgabarack

Alterra Tusfürdő Gél Citromfű & Sárgabarack
2012. március 6.

Már több különböző márkájú natúr terméket használtam, és nem vártam tőle csodát. Nem olyan finom habzású, mint pl. a Dr. Organic, de ennyi pénzért szerintem nagyon jó. Az illata kicsit tényleg erős fürdés közben, de azért tetszik, mert gyümölcsös.