SzL

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Cosy Brazil Testápoló Krém

Balea Cosy Brazil Testápoló Krém
2021. március 8.

Egy kellemesen lágy és könnyen kenhető termék. Az illata nekem fura, valamiért számomra nem annyira kellemes, kicsit olyan kávé és égetett kakaó keverékét juttatja eszembe. Viszont az illat 1-2 órán át megmarad a bőrön, leginkább akkor ha már nem fújunk utána semmit magunkra.
A hatásával viszont nem vagyok annyira elégedett. Nekem ez a hidratálás kevés, maximum a nyári meleg időszakban lenne épphogy elég. A száraz lábaimmal nem tudott mit kezdeni, és a normál állapotú kezemet, se javította fel extra hidratáltá, egyedül picit puhította.
Ellenben mivel egy könnyed krém így hamar beszívódik és 1-2 perc ragacsos érzés elmúltán már később nem is érezni, hogy felkente az ember.

Treacle Moon Happy Melon Sorbet Tusfürdő

Treacle Moon Happy Melon Sorbet Tusfürdő
2021. március 8.

Egy sima egyszerű tusfürdő, ami tavaszra/nyárra pont tökéletes illatú.
Nekem nem szárította a bőrömet és nem is hidratálta, de ezt nem is vártam el. Az illata valóban finom dinnyés, amit fürdés után pár perccel már nem is érezni. Emiatt viszont én nem vonok le pontot, mert nem várom el egy tusfürdőtől a tartós illatot.

Isana Szempilla Szérum

Isana Szempilla Szérum
2021. március 3.

Megvettem ezt a szempillanövesztő szérumot mert valami mást is ki akartam próbálni (használtam már ricinusolajat és az Alverde termékeit). És sajnos nagyon nem kellett volna :/
Ez a termék számomra borzalmas. Sajnos konkrétan csak 3x bírtam kipróbálni, mert úgy csípte a szemem, hogy ahogy felkentem folytak a könnyeim.
Az hogy növeszti e a szempillákat sajnos fogalmam sincs, mert egyszerűen nem tudtam használni.
Nem tusom mi lehet benne ami ennyire irritálja a szemem (pedig nem vagyok az az érzékeny fajta) de ez egyszerűen csíp, mar, sírok tőle :/

Balea White Chocolate Tusfürdő

Balea White Chocolate Tusfürdő
2020. június 8.

Tipik Balea tusi: aranyos csomagolás, kellemes illat, jól habzó, engem nem szárít, jó ár/érték arány.
Az illata elég durván édes, tömör csokis illat, valakinek már lehet túlzás is. De nem marad meg a bőrön, csak a zuhanyban/kádban érezni az illatát, így szerintem kilehet bírni ezt az illatot így is.

Balea Bella Ciao Tusfürdő

Balea Bella Ciao Tusfürdő
2020. június 8.

Számomra ez igazi nyári illat, frissítő citromos-gréfutos gyümölcs illat, amit én személy szerint imádok. Az illata nem tartós, fürdés után nem érezni, de nekem ez nem probléma én nem várom,hogy a tusfürdőm sokáig illatozzon rajtam,arra vannak más termékek.
Szép csomagolás, zseniális illat, jól habzik, nem szárít, jó ár.

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel
2020. április 27.

Használom ajakápolóként, megfázáskor az orr környékére, könyökápolóként és 1-2 kisebb részen, Nehezen jön ki a tégelyből mivel alapból is egy zsíros krém, így egy rúzs applikátorral szoktam használni. Nem mondom, hogy csodát tesz, de amikor még nem annyira durva a helyzet akkor még vissza tudja fordítani a kiszáradást.

Isana Rainbow Love Tusfürdő

Isana Rainbow Love Tusfürdő
2020. április 27.

A csomagolás miatt vettem meg elsősorban. De finom az illata, picit gyümölcsös, kicsit cukorkás. Nemtartós, csak fürdés közben érezni, de számomra ez nem probléma. Nem szárítja a bőröm, de nem is hidratálja.
Egy mindennapi kis tusfürdőnek tökéletes.

Nature Box Gránátalmaolajos Balzsam

Nature Box Gránátalmaolajos Balzsam
2020. március 1.

A samponjával együtt használtam. Mindig 5-6 percet hagytam a hajamon, főleg a hajvégeimen, a fejbőrömre csak ritkán vittem fel, akkor is maximum 1 percre és utána egyből mostam is le.
Jó volt, könnyebben kitudtam tőle fésülni a hajam és nem is gubancolta össze. De néha úgy éreztem több hidratálásra van szüksége a hajvégeimnek.
Szerettem, nem volt egy rossz termék, az ára se annyira vészes. De valahogy nem lett újra vevő.

Nature Box Gránátalmaolajos Sampon

Nature Box Gránátalmaolajos Sampon
2020. március 1.

Együtt használtam a balzsamával, és egy flakonnal használtam el mindkettőből. Szerettem, a használatával kibírt a hajam 4-5 napot és nem zsírosodott annyira. Kellemes volt az illata és az állaga is, szerintem megfelelően tisztította a hajat.
Jó volt, szívesen használtam, de valahogy nem győzött meg hogy újra vegyem.

Lovely Make Me Highlight Highlighter

Lovely Make Me Highlight Highlighter
2020. február 9.

A 01es árnyalatot vettem meg, ami egy fényes rózsaszín szín. Általában akkor szeretem a folyékony highlightert használni amikor semmi más sminket nem viszek fel az arcomra (alapozó, púder), max még belekeverni alapozóba, de az ritkább. Néha szoktam használni szemhéjra, dekoltázsra, testre.
Nagyon erős, fényes, metálos fénye van, ami messziről látszik, de más apró csillámok nincsenek benne. Szeretem és főleg a gyors, de feltűnő smink napokon. Viszont tudni kell róla, hogy borzasztó tartós és nagyon nehéz lemosni, másnap is enyhén de azért látszik még másnap is. Én kifejezetten szeretem ezt a kis csőrös adagolóját, nekem nem volt vele semmilyen problémám, sőt tetszik hogy ennek hatására mindig csak keveset tudok kinyomni belőle.