Szlilla19

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Anastasia Beverly Hills Subculture

Anastasia Beverly Hills Subculture
2018. május 26.

Eleinte féltem megrendelni, ugyanis nagyon sok rosszat mondtak róla. A színek valami fantasztikusak, nagyon könnyű eldolgozni, és pigmentáltak.

Anastasia Beverly Hills Prism Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Prism Eyeshadow Palette
2018. május 26.

Egyik kedvenc palettám.Nagyon különleges, és olyan színek vannak benne, amiket ezelőtt még sosem láttam palettában. pigmentált, viszont van benne egy két szín amit fel kell építeni a max szín érdekében.

Too Faced Sweet Peach Eye Shadow Palette

Too Faced Sweet Peach Eye Shadow Palette
2018. május 26.

Az illata valami eszméletlen, és a színek nagyon pigmentáltak. Könnyen elkészíthető vele nappali és esti smink is.

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance Eyeshadow Palette
2018. május 26.

Szerelmem, szívem csücske, amitől soha sem válnék meg. A testvéreivel együtt vettem meg, és milyen jól tettem. Nem lehet róla rosszat mondani. Mindenkinek alap.

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection

Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection
2018. május 26.

Eleinte nagyon szerettem, de volt pár szín ami borzasztó volt, és lehetetlen volt vele dolgozni. Ha valaki mindennapokra keres palettát annak mindenféleképpen ajánlom, viszont vannak ennél sokkal jobb szemhéjpúder paletták, amik jobban megérik az árukat.

Kevyn Aucoin The Sculpting Powder

Kevyn Aucoin The Sculpting Powder
2018. május 26.

Fél karomat adtam egy picike szemhéjpúder méretű izéért, de mennyire jól tettem. A színe valami eszméletlen, és nagyon pigmentált.

Misslyn Summer Pop Art Powder Blush

Misslyn Summer Pop Art Powder Blush
2018. május 26.

Ha van gyönyörű pirosító a világon, hát akkor ez az. Meglepődtem mennyire olcsó, és milyen tartós. Mindenkinek ajánlom.

Ofra On The Glow Paletta

Ofra On The Glow Paletta
2018. május 26.

Drága de megéri, hat hatalmas méretű terméket tartalmaz ami halálom napjáig elég lesz szerintem. Csodásan pigmentált minden, mindig mikor használom egy könnycseppet elhullatok, annyira szép aztán eszembe jut hogy milyen drága is volt.

Zara Peach Margarita EDT

Zara Peach Margarita EDT
2018. május 26.

Azonnal beleszerettem, édes, nyári illat. Mintha a tengerparton napoznék, egy koktéllal a kezemben. Instant nyaralás hangulatot ad.

Zara Cherry Sling EDT

Zara Cherry Sling EDT
2018. május 26.

Rajtam az összes zara illat rettentően tartós, és attól féltem, hogy mivel ez egy nagyon lány illat kb 1 óra múlva elillan, de nem. Nagyon kellemes, fiatalos, édeskés illat, de nem sok köze van a meggyhez az biztos.