Szlilla19

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2016. március 14.

Nekem néha beválik, néha nem.Néha ott tartja a dolgokat a helyén, néha gondol egyet és nem.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2016. március 14.

Picit lehetne pigmentáltabb, de egyébként egy nagyon jó pirosító.Nekem a 39 Rose Mandarine árnyalat van meg és imádom.Az illata pedig kellemes.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. március 14.

Nekem mint korrektor nem vált be, de szemhéjpúder alapként tökéletes.

Giorgio Armani Si EDT

Giorgio Armani Si EDT
2016. március 14.

Amióta megjelent, azóta vágytam rá, és végre megkaparintottam. Szerintem egy nagyon nőies,mindennapi illat, ami rátapad az ember bőrére.Számomra a legnagyobb örömet mégis az okozta, hogy rajtam egyáltalán nem édes, így bátran tudom hordani.

Naf Naf Fairy Juice Pink

Naf Naf Fairy Juice Pink
2016. március 14.

Anyukám egyik kedvenc parfümje. Gyümölcsös és nőies.Nekem néha kicsit túl sok, de rajta nagyon jó.Tartós, és napközben sem kell újrafújni.

Davidoff Cool Water

Davidoff Cool Water
2016. március 14.

Mikor legelőször megszagoltam azt hittem valami férfi parfümmel tévesztettem össze, de nem. Pár perc elteltével pedig, egy nagyon kellemes, hihetetelenül friss parfümöt kaptam.Tökéletes nyárra és tavaszra.

Avon Scent Essence Blushing Raspberry

Avon Scent Essence Blushing Raspberry
2016. március 14.

Nyáron ebből vagy három üveggel is elhasználtam, ugyanis annyira imádtam.Nagyon gyümölcsös, és nem olyan édes mint amilyennek gondoltam, viszont nem tartós.Mondjuk az árából kiindulva nem is vártam tőle többet.

James Bond 007 for Women EDP

James Bond 007 for Women EDP
2016. március 14.

Eleinte vonakodtam tőle, mert tudom, hogy az édes illatoktól rosszul szoktam lenni, és sajnos ezzel is ez volt a problémám.Nagyon szeretni akartam, ugyanis alapból nagyon kellemes, édeskés és nagyon szexi.Sajnos nem tudtam megszeretni, pedig próbálkoztam.

Mexx Pure Woman

Mexx Pure Woman
2016. március 14.

Szeretem, de nem a kedvencem.Számomra olyan ' befújom magam vele, ha már otthon vagyok és nincs más dolgom'.Nem tartós, de az illata kellemes, és friss.

Marc Jacobs Daisy

Marc Jacobs Daisy
2016. március 14.

Apukámtól kaptam még 2 évvel ezelőtt és akkor imádtam.Rengetek jó emlékem kapcsolódik ehhez a parfümhöz, de ezek mellett pár rossz is, ezért mostanság keveset használom,de maga a parfüm csodálatos.Virágos, púderes és nőies.Egyetlen egy negatívuma van, hogy nem olyan tartós mint a testvére a Daisy Eau So Fresh.