Szlilla19

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Tom Tailor East Coast Club Woman

Tom Tailor East Coast Club Woman
2016. március 14.

Olyan jó illata van, az üvegben. Mikor magamra fújtam azt hittem leszédülök a székemről.Számomra túl édes,de az üvegben nagyon kellemes.Be kell látnom az édeskés illatok nem nekem lettek kitalálva.De ettől függetlenül, nem rossz, de mint említettem nekem nem vált be, sajnos.

B.U. Hippy Soul EDT

B.U. Hippy Soul EDT
2016. március 14.

Öt évvel ezelőtt gyűlöltem ezt a parfümöt, ugyanis a legjobb barátnőm állandóan ezt használta,majd pár éve fordult a kocka és megszerettem. Az egyik kedvenc nyári illatom, ugyanis nagyon könnyed és nem idegesítő a nyári hőségben.

Katy Perry Royal Revolution

Katy Perry Royal Revolution
2016. március 14.

Nem tudom, miért pazaroltam rá a pénzem, de megtettem.Rajtam gyógyszer illata van és egyszerűen szörnyű, viszont az anyukámon valami eszméletlen illata van.Nincs igazság a Földön :(

Versace Yellow Diamond

Versace Yellow Diamond
2016. március 14.

Imádom. Számomra egy tökéletes téli illat.Citrusos, nőies, és friss. Hihetetlenül tartós, és nem kell újrafújni a nap folyamán. Mindenkinek ajánlom, aki odáig van a citrusos illatokért. :)

Avon Parisian Chic

Avon Parisian Chic
2016. március 14.

Az üvegben nagyon kellemes az illata, de ha magamra fújom akkor nekem túl sok. Viszont édesanyukám imádja. Tartós, kellemes, talán egy picit túl édes.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
2016. március 14.

Véletlenül ezt vettem meg az eredeti Daisy helyett, de nem bántam meg. Ez két éve történt, és azóta ez a kedvenc parfümöm.Mindenhova elkísér, és valami elképesztően jó illata van.Friss és virágos, fantasztikusan könnyed. :)

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2016. március 14.

Szalagavatómra kaptam anyukámtól, és akkor azonnal beleszerettem, nincs ehhez fogható illat a kollekciómba. Örülök, hogy anyukám ezt választotta, én imádom :)