Szlilla19

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Benefit GALifornia Powder Blush

Benefit GALifornia Powder Blush
2018. május 26.

Nagyon szép pirosító, a tetején első használat után eltűnik az arany csillám,és utána egy hihetetlenül gyönyörű pirosítót kapunk. Plusz még az illata is jó.

Benefit Hoola Bronzing Powder

Benefit Hoola Bronzing Powder
2018. május 26.

A legjobb bronzosító, pigmentált, és nagyon sokéig elég.

Bioderma Hydrabio Brume Arcpermet

Bioderma Hydrabio Brume Arcpermet
2017. május 20.

Imádom, főleg a nagy nyári melegben szoktam használni, de most tavasszal is mindennapossá vált a használata számomra.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2017. május 20.

Bárki bármit mond, ez a legjobb micellás víz, nem irritálja a bőröm, és nem csípi a szemem.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2017. május 20.

A szagát leszámítva igen is jó arcmaszk. Szépen tisztít, persze nem egy glamglow, de a drogériához képest szerintem nagyon jó.

GlamGlow Powermud Dualcleanse Treatment

GlamGlow Powermud Dualcleanse Treatment
2017. május 20.

Személy szerint én nagyon szeretem, akkor használom ha aznap sok sminket használtam, ugyanis miután lemostam, felrakom ezt a csodát és gyönyörűen tisztít, majd amikor lemosom olajjá változik és hidratál.

GlamGlow Thirstymud Hydrating Treatment

GlamGlow Thirstymud Hydrating Treatment
2017. május 20.

Az én vízhiányos, normál arcom imádja, az egyik kedvenc hidratáló maszkom, igen a drágább árkategóriába tartozik, de nekem megéri.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2017. május 20.

Én mind a három fajtát kipróbáltam, de nekem ez jött be. Hidratál, szuper az ára, számomra egy csodaszer.

Essence Folyékony Ajakrúzs

Essence Folyékony Ajakrúzs
2016. augusztus 16.

Az összes árnyalatot megvásároltam, annyira imádom. Nem ragacsos, és hihetetlenül pigmentált, és az ára is kedvező.

Antonio Banderas Queen Of Seduction

Antonio Banderas Queen Of Seduction
2016. augusztus 16.

Nagyon friss, üde és hihetetlenül lágy, amit imádok. Nem sok, de nem is kevés. Az üvege pedig nagyon letisztult, mint maga az illat. Én azoknak ajánlanám ezt a parfümöt, akik szeretik a citrusos, kicsit virágos illatokat. :)