Szlilla19

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Dolce & Gabbana Dolce EDP

Dolce & Gabbana Dolce EDP
2016. augusztus 16.

Számomra tökéletes, friss virágos igazán lágy parfüm. Rajtam felettébb tartós, pedig azt hittem, nem fog tartani a nap folyamán. Azoknak ajánlom akik a gyenge, friss, nőies, virágos illatokat kedvelik, mert akkor ez nekik telitalálat. :)

Avon Glow Barnító Gyöngyök

Avon Glow Barnító Gyöngyök
2016. július 3.

Sosem gondoltam, hogy valaha szeretni fogok egy ennyire túlárazott terméket. Gyönyörű színekben található, és rettentő sokáig elég. Én ajánlom mindenkinek, de figyeljétek az akciókat, mert akkor jobban megéri. :)

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2016. március 16.

Szerintem az egyik legjobb a drogériából, és nagyon olcsó. Könnyen felvihető, és pigmentált, az egyetlen probléma a tégely, de azon kívül tökéletes.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2016. március 16.

Hihetetlenül olcsó és fantasztikus. Szétválasztja a pillákat és több réteget is lehet felvinni, anélkül, hogy póklábacskák lógnának a szemem körül.

Lorac Szemhéjalapozó

Lorac Szemhéjalapozó
2016. március 16.

Én nagyon szeretem, a palettám mellé járt, és bevallom kicsit jobban szeretem ezt mint magát a szemhéjpúder palettát.

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2016. március 16.

Pár hétig tökéletes,de utána egyre vizesebbé válik.Nekem nem igazán jött be, arról nem is beszélve,hogy maszatolódott.

Avon Dreams EDP

Avon Dreams EDP
2016. március 15.

Én nagyon szeretem, az egyik legjobb táli parfüm.A probléma a tartósságával van, de azon kívül egy nagyon kellemes, és nőies parfüm.

MakeUp Revolution Iconic Kontúr Paletta

MakeUp Revolution Iconic Kontúr Paletta
2016. március 15.

Az egyik legjobb kontúr paletta amit eddig kipróbáltam. Könnyű velük dolgozni, és nem darabosak.Mindenkinek ajánlom.:)

I Heart Makeup Hearts Goddess of Love Highlighter

I Heart Makeup Hearts Goddess of Love Highlighter
2016. március 15.

Nagyon szép színekben található, nincsenek benne óriási csillámok, és nem darabos. Ecsettel nem nagyon működik, de az ujjakkal fantasztikus a végeredmény.

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2016. március 15.

Sokkal simább és természetesebb lesz a végeredmény, szerintem az egyik legjobb a drogériában.