Szlilla19

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Winter? Wonderful! SZemhhéjpúder Paletta

Essence Winter? Wonderful! SZemhhéjpúder Paletta
2016. március 15.

A három matt basic szín nagyon pigmentált, de a másik kettő... semmi nem látszik belőle.Három színért pedig nem nagyon éri meg.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2016. március 15.

Fantasztikus illata van, az üvegben, de rajtam sajnos nem.Az üvegben valami csoda, nem az a gyerekes édes, hanem az igazi nő, de ha magamra fújom akkor olyan mintha egy cukorkákkal teli kádba ugrottam volna.Nem akarom lepontozni, ugyanis egy nagyon jó parfüm csak nekem nem vált be .:)

Essence Like A First Day In Spring

Essence Like A First Day In Spring
2016. március 15.

A legjobb barátnőm kedvenc illata, rajta egy örökkévalóságig is rajtamarad és kellemes tavaszi illata van tele virágokkal.:)

Moschino Cheap and Chic I Love Love

Moschino Cheap and Chic I Love Love
2016. március 15.

Imádom, az egyik kedvenc nyári és tavaszi illatom. Friss, citrusos.Nem lehet túlzásba vinni. Kb olyan 6-8 órát bírja a bőrön ami szerintem egész jó, az árából kiindúlva

Lady Gaga Fame EDP

Lady Gaga Fame EDP
2016. március 15.

A családom összes női tagja, sőt még a legjobb barátnőm is imádja, és én is szerettem, de rajtam valahogy nincs olyan jó illata.:(

Katy Perry Killer Queen EDP

Katy Perry Killer Queen EDP
2016. március 15.

A kedvenc parfümöm volt, de az egyik nap rosszul lettem tőle, ezért már nem akarom és nem is tudom hordani, de attól függetlenül valami fantasztikus illata van. Ha valaki egy olcsó és nagyon édes, de nőies parfümöt keres annak ajánlom ezt . :)

Avon Célébre EDT

Avon Célébre EDT
2016. március 15.

Kellemes és friss, de nekem nem tartós, ezért nyáron szoktam használni, vagy a szobám illatosítására.

Avon Ultra Sexy EDT

Avon Ultra Sexy EDT
2016. március 15.

Tavaly ezt használtam végig itthon.Nem tartós, de az illata kellemes.

Freedom Makeup Mono Szemhéjpúder

Freedom Makeup Mono Szemhéjpúder
2016. március 15.

Kíváncsiságból rendeltem meg a Pink Pandáról.Fantasztikusan krémesek, és pigmentáltak. Mindenkinek ajánlom, ugyanis nagyon pénztárcabarát, és sok terméket tartalmaz. :)

Oriflame Women's Collection Delicate Cherry Blossom EDT

Oriflame Women's Collection Delicate Cherry Blossom EDT
2016. március 15.

Én másra számítottam, ugyanis a katalógusba más illata volt, de nincs vele bajom. Nem tartós és pár óra múlva átmegy ilyen fás illatba, ami kicsit orrfacsaró.