szlilly

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrprobléma: -

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2018. július 11.

Elhasználtam, de nem örömmel. Nagy csodákat nem vártam tőle ennyi pénzért, de azért mégis... Én nem értem, hogy ezt hogyan szeretheti bárki is. Nekem túl sűrű, használhatatlan. Próbáltam száraz hajra, hajmosás után vizes hajra... nekem sehogy se jó. Olyan ragacsos lesz tőle a hajam, mintha 2 hete nem mostam volna meg. Elnehezíti a hajvégem és olyan érzés, mintha ragasztót kennék rá. Hatását semmit sem érzek, de legalább nem tette tönkre jobban a hajam. Én ezt a terméket ezek után kerülni fogom.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2018. július 11.

Régen, nagyon régen szerettem ezt a terméket és nosztalgiából úgy gondoltam, hogy újra megveszem. Mivel itt elég sok pozitív véleményt olvastam, így gondoltam, hogy még most is csodatermék. Csalódtam. Ez csak egy hajolaj, de még azt a minimális elvárást sem teljesíti, amit elvárok tőle. Nekem nagyon csúnyán szárítja a hajam. Esténként használom, bekenem a hajvégeket, az illata tényleg finom (kár, hogy nem erre a célra vettem, mert akkor max pontot kapna, mint hajparfüm), de reggelre olyan szinten száraz lesz tőle a hajam, hogy néha már az ollón kezdek el gondolkodni. Nem tudom, hogy régen jobb termék volt-e, vagy csak én nőttem fel és megváltozott az elvárásom (vagy a hajam minősége), de én ezzel a hajolajjal nem vagyok jóban. Próbáltam szeretni, de nem megy.

aussie Miracle Shine Conditioner

aussie Miracle Shine Conditioner
2018. július 11.

Nem értem, hogy másnak miért nem működik ez a balzsam, de nekem ez abszolút kedvencem. Még soha nem csalódtam egy Aussi termékben sem. Nekem nagyon bevált ez a balzsam, szép fényes lesz tőle a hajam, könnyen kifésülhető és az illata valami isteni finom. Samponjával együtt használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

aussie 3 Minute Miracle Shine Pakolás

aussie 3 Minute Miracle Shine Pakolás
2018. július 11.

Az egész termékcsaládot imádom. Valami isteni az illatuk (ami ráadásul sokáig megmarad nekem a hajamban), és a hatása is tökéletes. Nekem annyira szépen kifésülhető lesz a balzsamtól a hajam. Minden második hajmosáskor pedig ezt a pakolást is alkalmazom (bár ilyenkor nem 3 percig hagyom a hajamon, hanem legalább 15-20 percig. Gyönyörű puha, könnyen kezelhető haj lesz az eredmény, ami tényleg nem lapul le és nem olyan szálló fényes haj lesz, hanem megmarad a szép tartása a fényesség mellett. Egyszerűen csoda ez a pakolás, mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki!

aussie Miracle Shine Sampon

aussie Miracle Shine Sampon
2018. július 11.

Az egész Miracle Shine termékcsaládot használom. Sajnos most vettem észre, hogy már nem kapható, csak pár helyen, így most még gyorsan bevásároltam belőle. Szerintem ez a legjobb termékcsalád, amit drogériában kapni lehet. Annyira finom tutti-frutti illata van, illetve tökéletesen teljesíti, amit ígér. Nekem azért tetszik, mert gyönyörű fényes lesz tőle a hajam, de nem a kezelhetetlen, lapos, tartás nélkül, szálló fényes haj lesz az eredmény, hanem gyönyörű, csillogó és nem lapos haj. Nagyon szomorú leszek, ha tényleg kiderül, hogy már nem forgalmazzák.

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam
2018. július 11.

Szerintem ez nem egy jó termék. Imádom a himalaya termékeket, a kakaós ajakápoló is nagyon tetszett, de ez valahogy nem jó. Nagyon kemény, nehéz használni, a számra kenve nem érzek semmi hatást, sőt inkább olyan furcsa réteget képez a számon, a kimondottan zavaró. Az íze és az illata engem kimondottan zavar, olyan kakaós epres illata van. Próbáltam szeretni, de nem vált be.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2018. július 11.

Nem volt nagy elvárás ezzel a termékkel kapcsolatban, de kellemesen csalódtam. Nem is terveztem megvenni, mert nem keltette fel az érdeklődésem, de aztán a kezembe került egy termékminta belőle. Kipróbáltam és megtetszett. Az illata valami isteni, illetve nekem nem irritálja a bőröm. Nem használom gyakran, szóval elég sokáig elég lesz, de meg vagyok vele elégedve. Szép, puha lesz tőle a bőröm és nagyon kellemes érzés a használat után. Kíváncsian várom, hogy hosszú távon hogyan teljesít.

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2018. július 11.

Szerintem ez egy elég király matt rúzs, csak kár, hogy a lehető legborzalmasabb színben sikerült megvennem (Embellishment árnyalat, ami az én világos arcszínemet tovább sápasztja). Maga a termék nagyon jó, szerintem az egyik legtartósabb matt rúzsom (pedig van pár darab), ami ráadásul nem kopik csúnyán, inkább csak megfakul. Gondolkodok még több árnyalat beszerzésén is, de sokkal körültekintőbben fogom kiválasztani őket, mert ez tényleg sajnos nem az én színem.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2018. július 11.

Kissé matt rúzs mániásnak érzem maga, így minden elérhető márka termékeit kipróbáltam már. A Rimmel Stay Matte rúzsai közül megvan a 700-as (Be my Baby), a 200-as (Pink Blink), a 210-es (Rose&Shine), valamint a 810-es (Plum this show). Nem tudok egységes véleményt írni róluk, mert nem érzem úgy, hogy mindegyiknek megegyezik a minősége.
A világos árnyalatok közül a 700-as az, amivel nem tudok mit kezdeni. Valahogy túl világos árnyalat nekem, kissé olyan érzés, mintha egy korrektort vinnék fel a számra. Nem tudom egyszerűen nem csíkosra felvinni és az eredmény nagyon nem tetszik. A 200-as és a 210-es árnyalatok kellemes rózsaszínes árnyalatok. Ezeket kimondottan szeretem. Pigmentáltak, szépen lehet velük dolgozni, az eredmény is tetszik, de sajnos nem tartósak. Csúnyán foltosra kopnak (ami a legtöbb matt rúzs esetén így van), illetve eléggé szárítják a számat, de összességében hordhatók, bár nem azok a teljes napot kibíró rúzsok. A 810-es árnyalat egy mélybordó, kissé lilás beütésű szín. A szín gyönyörű, de képtelenség hibátlanul feltenni a számra. Próbáltam sokszor, de nem szerettem meg, borzasztóan lassan szárad a többi színhez képest és az eredmény szörnyű.
A világos színek nem rosszak, de vannak ilyen árkategóriában sokkal jobb matt rúzsok is. Használom őket, de egyik sem az, amiért egyből nyúlok reggel, hogy ez tökéletes lesz egész nap. Inkább akkor szoktam viselni őket, mikor csak pár órás programom van és tudom, hogy nem kell mások előtt ennem :D (vagy viszem a sminklemosót, mert sajnos rétegezni nem lehet ezeket a rúzsokat, akkor még szörnyűbb lesz a hatás)

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény
2018. július 11.

Megvettem az összes színt :D (hozzátenném, hogy nem vagyok híve az olcsó smink cuccoknak, mert egyből azzal a feltételezéssel élek, hogy olcsó termék nem hozhatja azt a hatást, amit elvárok, így csak nagyon ritkán próbálok ki igazán olcsó termékeket, főleg akkor, ha hatalmas hype van körülötte, mint ennél a matt rúzsnál.)
Kezdem azzal, hogy IMÁDOM :D gyönyörű színek, nagyon durván tartósak, szépen el lehet dolgozni őket és nem foltosra száradnak. Minden árnyalattal elégedett vagyok, a sötét színek is tökéletesek. VISZONT, sajnos én az az ember vagyok, akinek számít a külső és a termékek csomagolása és ennél nagyon nem tetszik. Olyan érzésem van, mintha egy gyerek sminkterméket tartanék a kezemben, kicsit furcsa, hogy egy ilyen jó terméknek ennyire borzalmas a csomagolása, illetve ami még zavar az az illata, vagyis inkább a szaga, mert ennek nem illata van. Szörnyű olcsó ragasztó szaga van, először nem is mertem a számra kenni, mert féltem, hogy valamilyen allergiás reakciót fog okozni, illetve kb hányingerem volt elsőre a szagától, ahogy kibontottam. A szaga most sem változott, de szerencsére a rúzsnak felkenés után nincsen ilyen szaga, de azért még most is elgondolkodok rajta, hogy vajon mi lehet benne, aminek ennyire borzalmas szaga van.... sajnos tuti nem valami természetesen anyag, így akármennyire is szeretem, nem használom napi szinten, mert kicsit félek tőle.