sznori96

Regisztráció dátuma: 2015. november 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. november 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2021. május 12.

Először túl folyékonynak gondoltam, de ez gyorsan elillant. Könnyen fel lehet vinni, nem hagy ragacsos érzetet és az illata sem tolakodó.

La Roche Posay Hyalu B5 Ampullák

La Roche Posay Hyalu B5 Ampullák
2021. május 12.

Könnyed textúra, egyszerű felvitel. Nekem nem hagyott ragacsos érzetet, az arcbőröm sokkal teltebb, feszesebb volt. 1ampulla nekem 2napig volt elég úgy, hogy reggel-este használtam.

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2021. május 12.

Gazdag fátyolmaszk kedvező áron. Jól hidratál, semmilyen irritációt nem okozott.

Avon Planet Spa Testápoló Balzsam Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Testápoló Balzsam Holt-tengeri Ásványokkal
2021. május 12.

Kellemes textúrájú, hosszan tartó illatú. Jól hidratál, a doboza is praktikus. Többször újravettem már.

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír

Zewa Almond Milk Nedves Toalettpapír
2021. május 12.

Higénikus és kellemes komfortérzetett biztosít. Kellemesen nedves, jól visszazárható.

Dove Gentle Scrub Krémtusfürdő

Dove Gentle Scrub Krémtusfürdő
2021. május 12.

Kellemesen radíroz, hidratál. Az illata is tetszik, sokáig lehet érezni. Azt hozza, amit ígér. :)

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2021. április 20.

Legkedvencebb, örök illatom. 4 éve ezt használom, több ismerősöm is azóta ezt használja. Tartós, erős, nőies illat. A 100ml-es nekem több, mint fél évig is elég.

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő
2021. április 20.

Nagy kedvencem, imádom az illatát. Egyetlen negatívuma, hogy nagyon gyorsan fogy

Balea Kender Fátyolmaszk

Balea Kender Fátyolmaszk
2021. március 20.

Nagyon kellemes, jó illatú. Felhelyezêse egyszerű, rengeteg anyaggal van átitatva. Ár érték arányban szerintem tökéletes.

Organic Shop Tápláló Testápoló Szuflé - Királyi Csokoládé

Organic Shop Tápláló Testápoló Szuflé - Királyi Csokoládé
2020. december 27.

Kellemes csoki illata van, jók az összetevők, nagyon puhává varázsolja bőrt. Télre egy csodaszer,akár csak a testradírjai és tusfürdői ennek a márkának.