Szofi

Regisztráció dátuma: 2011. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Terra Naturi Pirosító

Terra Naturi Pirosító
2020. augusztus 16.

Van egy ilyenem régről (nem igazán emlékszem, hány éves, de nem vettem észre, hogy kevésbé lenne jó), a kedvenc pirosítóm, egyenletes a színe, se nem sok, se nem kevés, és végig a helyén van. :)

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2020. augusztus 16.

Az éjszakai krémem alá használom, szépen kiegészíti a hatását, szebb, teltebb a bőröm, mint mielőtt használni kezdtem. Könnyen beszívódik, nem zsírosít. Mivel nincs benne szilikon, nincs az, hogy rögtön hátast dobsz, milyen puha lett a bőr, de azért hosszabb távon látszik, hogy itt történik valami (félreértés ne essék, nem démonizálom a szilikonokat, csak szerintem ennek a fényében célszerű az azonnali hatását értékelni). Csodaszernek nem nevezném, de teljesen korrekt termék.

Balea Kézkrém Kókusz és Levendula Illattal

Balea Kézkrém Kókusz és Levendula Illattal
2020. augusztus 16.

Én sem levendulát, sem kókuszt nem vélek az illatában felfedezni, inkább ilyen virágbolt illata van. :) Ha nem extra száraz a kéz, megfelelő a hatása és egész gyorsan is beszívódik.

Balea Seidenglanz Hajbalzsam

Balea Seidenglanz Hajbalzsam
2020. augusztus 16.

Puhává, fényessé és könnyen kifésülhetővé teszem a hajam. Egy időben hanyagoltam, nem használtam balzsamot egyáltalán, hát látszott is.. Igazából ő tudja amit várok egy balzsamtól, szeretem az illatát is.

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza
2020. augusztus 16.

Sok színem van belőle, iszonyat tartósak, evés-ivást kibír, emellett tökéletesen pigmentáltak. Egész ajakra használom, rá a rúzs párját. Picit így persze szárít, de cserébe lemosni is alig lehet, olyan tartós.

Baba Lanolinos Tusfürdő

Baba Lanolinos Tusfürdő
2020. augusztus 16.

Változhatott az összetétele az elmúlt években, hígabb is lett, és iszonyatosan szárít is, az illata is mintha kicsit más lenne. Nagy kár érte, pedig nagyon szerettem gyerekkoromban, a nagymamáméknál fürödtem ezzel mindig, kellemes emlékek fűződnek hozzá. Sajnos most csak takarítása bírom elhasználni...

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
2020. augusztus 16.

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, és már letettem arról, hogy a hajmosások közötti időt bármilyen sampon jelentősen kitolhatná. Ellenben sokat használok száraz sampont, a fenti okok miatt. Ez remekül habzik, nagyon jól leszedi a száraz sampont, nem kell belőle egy bödönnyi hogy tisztának érezzem a telifújkodott hajam. Nem szárít, és talán pár órával később látszik a zsír a a hajamon. Egészen meg is állapodtam mellette, még ha kísérletezek is másik samponnal, tartok belőle itthon, mert én úgy érezem, ez vált be eddig a legjobban.

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló
2020. augusztus 16.

Véletlenül vettem meg, a fényvédőset szerettem volna, ami hasonló dobozban volt régebben, de siettem és nem figyeltem, és későn vettem észre, hogy ő jött velem haza. Jól van, mondom, estére jó lesz. Azóta nagyon megszerettem, mintha kevésbé lenne karikás a szemem reggel, a hidratáló hatásával is elégedett vagyok.

Uriage Termál Hidratáló Water Krém SPF20

Uriage Termál Hidratáló Water Krém SPF20
2020. augusztus 16.

Olyan egy-másfél éve használom télen-nyáron nappalra, számomra tökéletes, igaz, mostanában nincs probléma bőrömmel. Nem is zsírosít és nem is érzem kevésnek, az illata is kellemes.

Uriage Bariéderm Kézkrém

Uriage Bariéderm Kézkrém
2020. augusztus 16.

Ez a termék akár 10 csillagot is megérdemelne. Nem normál kézbőrre való. Az ekcémás, kontakt dermatitiszes kezemre csak ez volt a jó (a vényköteleseken kívül a hardcore) időszakban. Ráadásul kényszeres kézmosó vagyok, és több kézmosást is kibír. Csak ajánlani tudom annak, akinek hasonló problémái vannak.