Szofi

Regisztráció dátuma: 2011. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Kombinált, Érzékeny Bőrre

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Kombinált, Érzékeny Bőrre
2018. november 9.

A dolgát szépen elvégzi, nem szárít, nem ragad, az összetevői szépek. Sokadszorra veszem újra, ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon
2017. december 17.

Irtózatos szúnyogriasztó szaga van, és hihetetlenül gyorsan fogy. Hatásra oké, de kihagyható termék.

Balea White Gloss Testápoló

Balea White Gloss Testápoló
2017. november 13.

Szuper az illata, könnyen beszívódik és kellemesen hidratál. :)

Balea Duschlotion Sensual Rose

Balea Duschlotion Sensual Rose
2017. november 13.

Én nagyon imádom, Baleáéknak még sosem sikerült szerintem ilyen kellemes, természetes illatot varázsolniuk. :) Pihe-puha a bőröm utána - szokás szerint. Nagy a szerelem. :)

Nivea Invisible for Black & White Clear Deo Spray

Nivea Invisible for Black & White Clear Deo Spray
2017. november 13.

Híííjj hát ennek nagyon erős szaga van, amiért nem is vagyok odáig, viszont a hatásával meg vagyok elégedve. Fehérben kell dolgoznom, sárga foltot szerencsére tényleg nem csinál, edzést is bír, szóval számomra teljesen rendben van, csak a szaga miatt vonok le egy csillagot.

Maybelline The Falsies Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Volum' Express Szempillaspirál
2017. november 13.

Talán a Lash Sensationalt picit jobban szerettem, de ez is egy nagyszerű termék. Szép az eredmény, eleinte kicsit lassan szárad, de úgy egy hónap után már tökéletes. Megfelelő a tartóssága is, nem irritál.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. november 13.

Szerintem szuper :) Szép, természetes hatású pillákat csinál, sokáig is bírja, nem irritál.

Trend It Up Hyperlash Szempillaspirál

Trend It Up Hyperlash Szempillaspirál
2017. november 13.

Szegényke volt emlékeim alapján az első olyan sminktermék, amit az első használat után mostam le és hajítottam a kukába... Mintha már ki lenne száradva, tömény volt és csomókba vitte fel a festéket a szempilláimra...Más egyebet nem is nagyon csinált. Nem, nem és nem.

Nuxe Aroma Perfection Hidratáló Krém Problémás Bőrre

Nuxe Aroma Perfection Hidratáló Krém Problémás Bőrre
2017. november 13.

Hihetetlenül jó! :) Az illata, a hatása, minden. Könnyen beszívódik, jól hidratál, nem zsírosít kicsit sem, tökéletes, na.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. november 13.

Én sajnos nem lettem oda érte, az Yves Rocher szenzitívje és a L'Oréal is jobban bejön. Engem sajnos a szaga a szerves kémia laborra emlékeztet, és a bőrömön ráadásul valahogy dohossá válik... a dolgát egyébként elvégezte.