szofianna26

Regisztráció dátuma: 2017. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2021. március 12.

Én főleg a karon, lábon lévő szőrbenövések és popsin lévő piros foltok miatt ruháztam be erre termékre és szuperül bevált mindenre heti 2x-i használat mellett (utána természetesen vastagon hidratálom a kezelt területeket). Arcra is használom heti egyszer. Mindenhol pihepuha bőrt eredményez, a szőrbenövést és pirosságot is megszűnteti, újravevős lesz ha egyszer elfogy.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2021. március 12.

3 hónapja használom minden reggel. Sokkal szebbnek látom a bőrömet, a foltok amik voltak határozottan halványabbak / már alig látszanak. Valóban ragyogást ad, nagyon szeretem, alapdarab lett, határozottan újravevős termék :)

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2021. március 12.

Száraz és vízhiányős bőrű sorstársaimnak ez egy szupersztár alapdarab :) Nagyon jól hidratál, jól rétegezhető. Én minden nap használom reggel és este is nedves bőrre, úgy éri el a legjobb hatást! Ár-érték arányban is szuper, határozottan újravevős, mindig kell hogy legyen itthon :)

Egy negatívumot tudok rá írni az pedig a csomagolás. Másnál is láttam, hogy a pipetta teteje szétesik, a kupak magátol csavarodik (ráhúzza az ember és elkezd visszateketedni), ez nálam is probléma volt. Furi, hogy a B-bomb is ugyanolyan üvegcsében van és annál nem volt ilyen gond. Ennek ellenére is 5*

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2021. március 12.

Ez az első Nia, amit próbáltam. Nekem nagyon bevált, nem is próbálom ki mást, maradok mellette. Ár-érték arányban nagyon szuper! Minden nap használom reggel és este, egyszer sem csapta ki arcom (fokozatosan vezettem be), kellemes az állaga, szuper bőrképet eredményez, jól rétegezhető alap darab :) Határozottan újravevős!

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Gel

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Gel
2021. március 12.

Ez az első PC hámlasztóm. A száraz és vízhiányos bőrőmre ezt a gél állagút választottam. Esténként használom jelenleg heti 2x, mellette heti egy AHA savas hámlasztás csinálok (az AHA nagyon jól kiegészíti). Mikor felkenem extrém mód feketének látszanak az orromon a miteszerek, reggelre viszont sokkal jobb lesz, szebb tőle a bőrképem és kevesebb a miteszer. Olvastam korábbi vélemenyeket ahol írják hogy fura az állaga, ragcsos. Nekem abszolút bejön ez az állag, jól kenhető, jobban szeretem mint folyékony hámlasztókat amik ide oda csöpögnek.
Arcra és nyakra max két pumpa kell egy alkalommal, így nagyon sokáig elég lesz szóval ár-érték arányban szerintem megfelelő.
Egyedül amibe bele tudnék kötni az az illata, de az sem zavar igazán, pár perc után már nem érzem, meg amúgy is bőségesen ráhidratálok ami elveszi ezt a furi (nem is tudom mihez hasonlítani) illatot/szagot.

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50
2021. március 12.

Ez az első PC fényvédőm, amit az itt látott vélemények és a skinsmarton olvasottak alapján válaszottam. Abszolút meg vagyok vele elégedve, tökéletes választás volt a száraz/vízhiányos bőrőmre, kellemes az állaga, nem hagy fehér réteget, gyorsan beszívódik, könnyú rá sminkelni (én nem hidratálok alá pluszban) Nap végére fényvédő nélkül is fényes az arcom az alapozó vagy korrektor miatt, ez nem változott ezzel a fényvédővel, de nem csinál kifejezetten diszkógömb effektet.
Télire teljesen jó választás volt, viszont nyáron lehet, hogy kicsit sok lesz a rohangálós, izzasztóbb napokon. Az ára kicsit borsos, de nem bántam meg, szerintem a bőrképemen is javított. Újravenni szeritem max következő télre fogom.

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2021. január 11.

Ez az első kémiai hámlasztóm. Egyelőre heti kétszer használom az esti rutinom részeként, eddig semmilyen irritációt nem tapasztaltam. Az eredmény sima puha bőr. Korábban fakónak láttam az arcomat de a hámlasztó ezen határozottan javított. Nagyon meg vagyok elégedve! :) Ha elfogy akkor vagy ezt veszem újra vagy kipróbálom a BHA hámlasztót.

Schwarzkopf Professional Oil Ultime Argan & Barbary Fig Oil-in-Shampoo

Schwarzkopf Professional Oil Ultime Argan & Barbary Fig Oil-in-Shampoo
2019. március 24.

A fodrászom egyszer hajvágás előtt mosta meg ezzel a hajamat és hát valami isteni az illata, kaptam belőle mintát, ami kb. két hajmosásig jó volt, több napig éreztem az illatát. A pakolása is szuper viszont az ára kicsit magas.. így megvenni biztos nem fogom. Az ára miatt csak 4 csillag.

Catrice Colour Neutralizer Mattifying Powder

Catrice Colour Neutralizer Mattifying Powder
2017. november 22.

Nekem teljesen jól bevált, kellően mattít de nem szárít, nap végére csak minimálisan fénylik át. Ár érték arányban is megfelelő. Ha elfogy újra veszem.

Avon Glow Barnító Gyöngyök

Avon Glow Barnító Gyöngyök
2017. október 26.

Már nem is tudom mikor rendeltem.. kb 2 éve. Azóta is megvan és mindennap használom kontúrként az Avonos kabuki ecsettel. Ha egyszer valamikor elfogyna akkor mindenképp újravenném mert nagyon szeretem. Természetes színt ad és nagyon tartós!