szofka77

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Magister Products Tihanyi Levendula Éjszakai Arckrém

Magister Products Tihanyi Levendula Éjszakai Arckrém
2022. május 6.

A 24 èves börömnek kerestem bio ès olcsô èjszakait, màr ùgy èrzem hasznàlni kellene. Tegnap este fel is tettem, sürübb àllagù mint a többi, ès zsìrosabb, nekem jobban hidratàlta a böröm mint a ciao chia amit nappalra hasznàlok. Szuper pihe puha böröm lett, viszont egy enyhe vèkony zsìrosabb rèteg maradt az arcomon, de nem bànom mert legalàbb be van hidratàlva, a TO niacinamidjèvel vittem fel. Nekem tetszik ez a krèm ha nem pattogok ki mint a többiek egy daranig ùjraveszem majd de nyàron biztos nem fogom hasznàlni. 1 az àr, 1 a kiszerelès, 1 az összetevök, 1 a hidra hatàs, 1 pedig illatra.

Magister Products Mézes Puszi Ajakbalzsam

Magister Products Mézes Puszi Ajakbalzsam
2022. április 9.

Imàdom! Bio vegan, szuper olcsó ár, 100% hidratàltsàg. 1* az àr, 1* a kiszerelès, 1* az összetevök, 1*a hidratàltsàg, -1* viszont illata alig van meg gyorsan kb 20p alatt felszìvódik.

Pompom Arc- és Sminklemosó Fluid

Pompom Arc- és Sminklemosó Fluid
2022. április 3.

Valaha volt legjobb arc ès sminklemosóm! Korábban a Magisterèt használtam, de az nem volt annyira jó mint ez, de hasonló volt minösègben. Ma vettük, ùjrafogom venni, jó közèpsürü az àllaga, azonnal egy legyintèsre le is szed mindent az arcról, ès puha arcbör lesz utána mintha belenne kenve hidratàlóval. Ezt korábban egyik sminklemosónál sem tapasztaltam. 1 csillag az ár, 1 az àllaga, 1 a minösège, 1 az összetevök, viszont -1 csillag mert szerintem nem sokàig tart a kiszerelès miatt ha mindennapi vagy pàr naponta hasznàljàk.

Balea Sugar Scrub Tisztító Arc- és Ajakradír Narancshéjjal és C-Vitaminnal

Balea Sugar Scrub Tisztító Arc- és Ajakradír Narancshéjjal és C-Vitaminnal
2022. március 7.

Anya vette egyszer, nekem bejott anyanak nem eleg erosen szedte le az arcarol az elhalt bort, kicsi szerintem a kiszerelese, de a hatasa csak karban tartott apolt boron mutatkozik meg, azon aki mindg hamlaszt. Ajkakon es szemhejon szuperul,vitte a bort. A suruseget szeretem mert nem karcol es nem fajdalmasan radiroz de en folyekony hamlasztot preferalok.

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2022. március 7.

Anya vette maganak de en elobb kiprobaltam mint o, 24 eves fiatal borom van, en sem tapasztaltam semmilyen huha hatast, csak amikor felkentem, en a bio cosmia Auchan arckremmel hasznaltam, valamit biztosan hidratal de mi sem vesszuk ujra, nyilvan nem professzionalis termek, a TO hyaluron ezerszer jobb az tenyleg behidratal.. ez 1200ft korul volt, a TO jobban megeri a 2800ft-os araval.

Cosmia Bio Hidratáló Arckrém Édesmandula

Cosmia Bio Hidratáló Arckrém Édesmandula
2022. március 6.

Egy csillag a hatasa miatt, egy caillag az ara miatt, egy csillag a doboz miatt, es egy csillag A bio-saga miatt. Eloszor vettem Auchan-ben mert nem volt itthon semmilyen arckremem, kombinalt borom van es 24 multam. Enyhe zsiros erzwest hagy maga utan meg orak utan is, de hidratalni jol hidratal 5-os skalan 4-esre hidratal. Csak sos helyzetben fogom ujra venni amugy a bock arckemeket hasznalom vagy Magistert.

Naturissimo Alga-Spa Maszk

Naturissimo Alga-Spa Maszk
2022. január 13.

Valodi csodaszer! Bioboltban vettem, es mindig bio pakolast valasztok, regen a Manna meg a PomPom pakolasait hasznaltam, de egyikkel sem voltam megelegedve. Ennek az allaga a tubusbol kinyomva alga shrek zold, majd eloszlatva az arcboron atlatszova valik, geles lesz es ugy nezek ki vele mikor fent van mint valami wax baba a muzeumban!. 17 percig kell rajta hagyni, kombinalt a borom es 24 vagyok, az arcborom szuper puha es egyenletes hogy na meg! Viszont az arcszerkezetet pl gyotortseg, faradtsag nem javitja. Nem fuztem hozza nagy remenyeket, vagy wow hatast megis bejott es nem draga krem. Naturissimo es Biolaban soha nem csalodtam! Kulfoldon eltem es mindig mielott kiutaztam mindig itthon bevasaroltam a magyar csodakremekbol 😊.

Brelil Colorianne Essence Hajfesték

Brelil Colorianne Essence Hajfesték
2022. január 9.

Imadom mindig ezt hasznalom! Szeretem h mentes, es nyugodtam festhetem vele a hajam. Eddig mindig a fekete vagy sotetbarnaval festettem, a fekete az szuper tartos de a sotetbarna az mar 1 honapon belul kopni kezd es mar vorosodik napfenynel a hajam foleg a vege. Ebbol vettem egyszer a sandyblonde-t 7/13 az semmit sem csinalt a kihidrogenezett hajammal. Mikor lemosom a festeket a hajamrol es megszarit akkor azert picit szaraz am…es picit draga.

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2022. január 9.

Nem igazan fogta be a szin a hajamat, eleg szegenyes ez a termek. Maximum a fekete a fogna be.

Interherb Vital Kollagén & Hyaluronsav Extra Szépségformula Kapszula

Interherb Vital Kollagén & Hyaluronsav Extra Szépségformula Kapszula
2022. január 9.

Nem fuztem nagy remenyeket hozza, de amiota szedem nem faj a hatam egy hosszu nap utan, es az arcom ami megvolt ereszkedve a fogyas miatt, az szinte 70-80%-ban visszaalt. Sajnos nem tudom lenyelni tul nagy a kapszula igy szetragom, borzalmas ize van de legalabb hat, zold teaval ragom szet. 24 eves vagyok. Biztosan vannak jobb termekek is ennel.