szofka77

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Huxley Body Lotion: Moroccan Gardener

Huxley Body Lotion: Moroccan Gardener
2020. június 4.

Nekem tetszik, foleg azert mert jo hìg es konnyeden kenheto tej szinu folyadek. Jol hidratal, nem feszul a borom tole. Nagy a kiszerelese 300ml, nekem tobb mint fel evig eleg lesz, csak 1x testapolozok hetente. Korabban Dr.Organic-ot hasznaltam a granatalmasat es a tengereset,es nem volt elegge híg “lotion” szeru, ezert sokaig es nehezen lehetett felkenni, nem szerettem az allaga miatt, de ez tokeletes. Illata kicsit eros, de felkenes utan 10perc kb es elillan. Szuper termek ajanlom.

For Your Beauty Konjac Szivacs

For Your Beauty Konjac Szivacs
2020. június 4.

Nekem tetszik, ara is szuper de egyenlore nem latok meg valtozast..azt hallottam hogy zsiros borre a legjobb es felszivja a maradek zsirt es piszkot az arcrol.. ez az elso szivacsom nincs viszonyitasi alapom.

REN Guerande Salt Exfoliating Body Balm

REN Guerande Salt Exfoliating Body Balm
2020. május 29.

Nagyon jo minosegu, tinamurol rendeltem es kellemesen csalodtam hogy ilyen nagy kiszerelesu. Tobbet tud mint egy atlag testradir es inkabb ezt veszem meg mint valami 1000ft-osat ami tele van alkohollal es szinezekekkel..biztos hogy sokaig eleg lesz.1 csillagot levonok illata miatt, nekem olyan “nyanyas” de remelem hamar elillan hasznalat utan.

Coconutoil Bambusz Fogkefe

Coconutoil Bambusz Fogkefe
2020. május 29.

Imàdom, szèp tisztak lesznekba fogaim tole maradekok nelkul, szuper h termeszetes, es eros a sorteje, mullerben vettem 800ft-ert akciosan, elotte curaproxot hasznaltam, de ha az elkopik utana sajnos nem er semmit sem..ujra fogom venni ezt a fogkefet!

Denivit White & Brilliant Fogfehérítő Krém

Denivit White & Brilliant Fogfehérítő Krém
2020. május 26.

Hugom fogain a sargat es a lerakodasokat teljesen levitte, de nekem alig feheritett valamit..nem vettem ujra.

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél
2020. május 26.

Szepen dolgozik levisz mindent, de alkohol tartalma miatt odaadtam hugomnak,..

MosóMami Pure Shea Vaj Szappan

MosóMami Pure Shea Vaj Szappan
2020. május 26.

Ezt tulasi natur szappan utan vettem, remelve h nem fog annyira szaritani,,,hat ez is szarit..de megsem annyira mint az elozo

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Aloe Verával

Aromax Botanica Micellás Sminklemosó és Arctisztító Víz Aloe Verával
2020. május 26.

Arban is jo, plusz h nincs alkohol benne, de ha elfogy mast fogok venni.. szem sminkket nehezebben viszi le.

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF30

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF30
2020. május 26.

Szeretem, smink ala is ezt hasznalom fenyvedonek, raadasul szepen be hidratalja az arcom is. Testre nem szeretem, tuk suru es legkozelebb sprayt fogok venni.

Alveola Waxing Gyantázás Utáni Nyugtató Gél

Alveola Waxing Gyantázás Utáni Nyugtató Gél
2020. május 26.

1500ftert vettem de odaadtam ingyen baratnomnek, nekem semmit sem segitett, sem husitett....hintopor mellett sem.