szofka77

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pupa Glitter Bomb Extreme Glitter Eyeshadow

Pupa Glitter Bomb Extreme Glitter Eyeshadow
2020. május 26.

Szep pigmentalt, de sajnos a csillamok alatt szin, nem igazan van csak csillamoorbol all az egesz

Pupa Vamp! Wet & Dry Compact Eyeshadow

Pupa Vamp! Wet & Dry Compact Eyeshadow
2020. május 26.

Imadom szep csillogas termeszetesen, pigmentalt szin! Szep, meg highlighternek is hasznalom. 601 arnyalat.

Huxley Cleansing Gel: Be Clean, Be Moist

Huxley Cleansing Gel: Be Clean, Be Moist
2020. május 26.

Ma jott meg, imadom! Miutan lemostam Vele az arcom szuper hidratalt lett es Amikor vegighuztam az ujjaim a porusaimon szep selymes es simak voltak. Ajanlom!

Trend It Up Soft Almonds Dry Oil

Trend It Up Soft Almonds Dry Oil
2020. május 25.

Kezfejemen probaltam, jonak tunik ! Kicsit olyan highlighteres ragyogasa van.

Trend It Up Enriching Kézradír Tengeri Sóval

Trend It Up Enriching Kézradír Tengeri Sóval
2020. május 23.

Szeretem, jol hidratal, de az edzes miatti borkemenyedeseimet tenyeremen nem viszi le, es a szakadt borocskeket sem a kormom mellett.

Fusswohl Kétoldalú Sarokreszelő

Fusswohl Kétoldalú Sarokreszelő
2020. május 23.

Imadom, tokeleteen teszi a dolgat, bar nem tudom hogy a sarkamrol raragadt cuccot hogyam szedjem le rola..kb2 honapig birja utana elkopik

HappySkin Mousse Habzó Arctisztító Mályvakivonattal

HappySkin Mousse Habzó Arctisztító Mályvakivonattal
2020. május 23.

Jo erzes volt hasznalni,tisztitott rendesen, reggel es este, kb 1,5 honapig volt eleg, szepek az osszetevoi kulonosen h nincsen benne alkohol, ara is tokjo! Selymes erzest hagyott maga utan, es konnyu erzetet. Nem vettem ujra, helyette olajos alaput vettem de azt tul neheznek erzem..

Biola Bio Stellária Tonik

Biola Bio Stellária Tonik
2020. május 23.

Teszi a dolgat nem csodaszer de jo, es feszesebb lett tole a borom is.

Hylamide High-Efficiency Face Cleaner

Hylamide High-Efficiency Face Cleaner
2020. május 23.

En nemreg vettem, egesz jo egyebkent, de nekem a boromon a porusaim tagabbak lettek,es nem lett tisztabb az arcom egyaltalan tole a miteszereket is erzem amikor vegighuzom az arcomon az ujjam...a porusaim viszont megteltek zsirral..egyebkent meg medence szaga van nekem, meg raadasul olajos is..most majd leakarom valtani a huxleyra..

The Chemistry Brand Hyaluronic Concentrate

The Chemistry Brand Hyaluronic Concentrate
2020. május 23.

Elek halok erte 23 vagyok..imadom mar 2vel elhasznaltam, most veszem majd a 3-ik uveggel...ez a titkom a szep boromert..kulonleges alkalomkor imadom felkenni...en csak magaban hasznalom...van h arcomra is kenek fel de a szamra is...tetszik ez lesz a testapolom egesz evszakban csak telen nem.