szofka77

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Organic Bioaktív Gránátalma Testápoló

Dr. Organic Bioaktív Gránátalma Testápoló
2020. május 23.

Most hasznalom vege fele jarok, nekem nem jon be..2-3 nap utan ugyanugy szaraz a borom, raadasul nekem nem szivodik be a borombe, es neg igy is raizzadok..en par ora utan letusolok utana.

dr. Organic Teafa Arclemosó

dr. Organic Teafa Arclemosó
2020. május 23.

Egy ideig tok jol mukodott, aztan pedig a vege fele tele lettem mitesszerrel miatta..nyaron nem ajanlom hasznalni, tul nehez krem..ara barati, de nem vettem ujra.

Manna Natúr Balzsam Száraz, Normál Hajra

Manna Natúr Balzsam Száraz, Normál Hajra
2020. május 22.

Balzsam allagra jo, de zsirossa teszi a hajat raadasul budos, mar a hasznalatkor, aztan amikor zsirosodik a haj, na a haj is budos szo szerint tole..soha tobbe

Manna Argán Szépségolaj

Manna Argán Szépségolaj
2020. május 22.

Jol hidratal arcra most probalom ma idaig jol nez ki remelem nem leszek pattis tole.. europai szuz pothajamat bekentem vele icipici kel ra es gyonyoruen behidratalta az egeszet de el is nehezitette, zsirossa tette egy picit...sokat raktam ra pedig csak tenyerembe dorzsoltem..majd maskor.

Manna Prémium Shea Vaj

Manna Prémium Shea Vaj
2020. május 22.

Hidratalja amit kell, ara kicsit borsos.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2020. május 22.

Jo jo de vannak ennel jobbak.. raadasul ez tul nagy molekula sulyu es nem szivodik fel csak csuszkal az arcboron.. valamit hidratal de nemsokat

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2020. május 22.

Az en borommel nem csinalt semmit sokan Istenitik meg full keszlethianyos az orszagban, de egyszeruen aligha hatott valamit..

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2020. május 22.

Teszi a dolgat, bar en igazan aknes borueknek ajanlom, nekem nem aknes a borom csak tag porusos, azt szepen kezelte, de sajnos neha elofordult hogy piros foltos borom lett tole mint amikor megnyomkodja kozmetikus..

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer
2020. május 22.

Nalam nagyon gyenge, csunya arcborom lett tole, es a porusaim is csunyak voltak tole, raadasul total kitagultak, es olyan volt mintha tiszta fekete mitesszereim lettek volna mindenhol az arcomon..amugy megfelelo fenyben bent epuletben gyonyoru arcom volt tole, de napfenyben es termeszetes fenyben..jezusom....

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2020. május 22.

Szeretem, kozepes fedesu alapozo ala csak ezt szoktam hasznalni.