szofka77

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25
2020. május 22.

19 eves koromban vettem par eve es gyonyoru fedese volt, kozepes mattos fedest adott, legjobb alapozom ami volt anno 16.000ft-ert, es tobb luxus markas alapozom volt de egy sem ert fel vele. Ujravennem.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2020. május 22.

Szep, kellemes fedest kolcsonoz latszik hogy minosegi a tobbihez kepest de azert nem a maximum.

Guerlain Lingerie De Peau Invisible Skin-Fusion Alapozó

Guerlain Lingerie De Peau Invisible Skin-Fusion Alapozó
2020. május 22.

Nekem tetszik, ez az egyik kedvencem. Szep fedes es selymes mattos luxus minoseg. Kozepes fedesu sztem kb.

Dior Diorshow Mono Szemhéjpúder

Dior Diorshow Mono Szemhéjpúder
2020. május 21.

Volt ilyenem ajandekba kaptam hasznaltan, sjanos osszetort, raadasul nagyon retro minoseg es bena csillgos volt

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2020. május 21.

Unokatesomtol kaptam hasznaltam, jo kis illata van bar savanykas keserus.. nekem annyira nem jott be.

Chanel Rouge Coco Shine Rúzs

Chanel Rouge Coco Shine Rúzs
2020. május 21.

A piros van meg. Imadom nagyon tartos mar 4 eve megvan es mindig van belole es szuper csillogasa van.

Chanel Joues Contraste Pirosító

Chanel Joues Contraste Pirosító
2020. május 21.

5-6 eve vettem akkor szep szine volt de nem szuper tartos kb 2 ora es lekopik..a neon pink van meg.. mara mar leszaradt a teteje es alig fogott erte lekapartam most meg tulsagosan fog mint a korom

Chanel Vitalumière Compact Douceur Púder Alapozó SPF10

Chanel Vitalumière Compact Douceur Púder Alapozó SPF10
2020. május 21.

18 evesen vettem, jo szin es eredmeny szep az arcom fotokon is. Mattos hatas.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2020. május 21.

Par eve 18 evesen vettem kb 45e ft-ert Douglasban. Akkor szerettem mostmar meguntam, tomegillatta valt, egyebkent tartos es jo illatu, edeskes mandula es vaniliasnak tunik nekem.

Dior Addict Gloss Szájfény

Dior Addict Gloss Szájfény
2020. május 21.

Szep szine van de nekem halvany raadasul alig tartos es kicsit meg bucsus szajfeny beutese is van.., aki szereti a termeszetesebb szajfenyeket millio csillamok nelkul annak ajanlom. A chanel lipglossok ezerszer jobbak, csillamosabbak, ajaknagyobbitobbak is.