szofka77

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Interherb Vital Kollagén & Hyaluronsav Extra Szépségformula Kapszula

Interherb Vital Kollagén & Hyaluronsav Extra Szépségformula Kapszula
2022. január 9.

Nem fuztem nagy remenyeket hozza, de amiota szedem nem faj a hatam egy hosszu nap utan, es az arcom ami megvolt ereszkedve a fogyas miatt, az szinte 70-80%-ban visszaalt. Sajnos nem tudom lenyelni tul nagy a kapszula igy szetragom, borzalmas ize van de legalabb hat, zold teaval ragom szet. 24 eves vagyok. Biztosan vannak jobb termekek is ennel.

Kneipp Badekristalle Wintergefühl

Kneipp Badekristalle Wintergefühl
2022. január 7.

Csalodas. Osztonbol vettem le a DM polcarol, mondom uu gesztenyes, 369Ft volt. Az illata egy 3-as 5-os skalan kb es max a sheavaj erzodik rajta, pedig nagyon vartam azt a gesztenyes illatot. Korabban volt mar nekem a stress oldo kek szinu is ebbol, azt szerettem es hatott is. Ezt ma este probaltam ki a REN morocco rose furdoolajaval, huu szuperhatas teljesen beapolta a borom igaz maradt rajta egy vekony olajos reteg de szuper puha lett utana a borom, magaban csak ez a termek szerintem keves. Egy csillag az ar miatt, egy csillag a csomagolas, egy csillag az olajos hidratalo hatasa miatt. Minusz ketto csillag az illat miatt ami nincs meg, es a kristalyok szintelensege miatt.

Biola Bio Ligetszépe Bíborkasvirág Szemkörnyékápoló

Biola Bio Ligetszépe Bíborkasvirág Szemkörnyékápoló
2021. december 17.

Regen vettem az elsot mar, -22 evesen.. akkor meg 5500ft volt az ara, most 6065ft es ez ket eve volt. Tegnap este ujravettem, mert emlekeztem ra, hogy a szemem koruli rancokat mind rendbe tette de amit a kiszaradas/kidorzsoles okozott, persze nem az oregseg miatt. Ma este felkentem es 80%-ban levitte a rancokat, sajat maga is, de ehhez a TO Argireline kell hogy a rancokat is levigye totalisan vagy a caffeine solution a karikakhoz vagy mind a harom, na az a tuti. A regi elso kremem fura modon valoban nekem is nagyon gyorsan megromlott, es elenk citromsargas szinre valtozott, majd csipos es maros szemkornyek apolo lett belole, o miatta keletkeztek a rancok a szememen. Jelenleg elhasznalom, de amint megromlik, kuka.

Naturissimo Gyógynövényes Sarokápoló Balzsam

Naturissimo Gyógynövényes Sarokápoló Balzsam
2021. december 17.

Ma vettem az itteni velemenyekre hallgatva, ugyanis csak es kizarolag bio termekeket hasznalok. Elsobb ugy volt, hogy a Magister-tol veszem a sarokbalzsamot, de annak sajnos nem volt szep ertekelese. Evvel bekentem vele ma a sarkam, es szepen beapolta, de en kevesnek talaltam, hianyzott nekem belole a zsiros kenheto krem allag foleg telre. Ezert adok 4*-ot. 1* az ar, 1* az osszetevok, 1* az apolo hatasossaga, 1* pedig a kiszereles.

Maui Moisture Nourish & Moisture + Coconut Milk Shampoo for Dry Hair

Maui Moisture Nourish & Moisture + Coconut Milk Shampoo for Dry Hair
2021. november 20.

Apukam vette nekem Bécsben a Bipa-ban mert ott sokkal olcsobb (9,95€). Eredetileg pothajhoz valasztottam, tape ragasztocsikos hajhoz, mert ahhoz natur es alkohol szulfat stb mentes samponok kellenek, es a neten amerikai oldalakon ezt is ajanlottak, de ma este hajat mostam vele a pothaj nelkuli hajam, es illata mennyei kozepesen eros kokusz, az allaga suru krem, meg a full szettoredezett szokitett ex fekete hajamat beapolta es szuper selymes es fenyes, es nem tobbe sprod egyaltalan, a Hairfinity balzsamat hasznaltam hozza. 1* a csomagolas, 1* az ara, 1* az osszetevok, 1* a hatasa, de 1* elmarad mert azert nem maga a tokeletesseg biztos vannak jobbak is.

Balea Peach Nougat Arcmaszk

Balea Peach Nougat Arcmaszk
2021. november 17.

Instagram-on lattam a reklamot egy oldalon, es azonnal mihest meglattam megvettem de valojaban eloszor a Ruby csokisra palyaztam. Olcso es szuper osszetevokkel, a csomagolasa is nagyon csajos es szep, illata nekem enyhe vanilia joghurt es az allaga is selymes es konnyen kenheto...ujravevos nem hiszem hogy lesz, de egy probat megerdemelt. Puha arcbor. 1* az illata, 1* az allaga, 1* az ara, 1* a hatasa. -1* mert azert megsem egy szuper food termek meg nem bio.

Balea Ruby Chocolate Arcmaszk

Balea Ruby Chocolate Arcmaszk
2021. november 10.

3* kap egy az ara miatt 199ft, egy a csomagolasa miatt meg a Ruby csoki, es meg egyet pedig a hatasa es osszetevoi miatt, szep osszetevok, es hidratalo normal hatasa van. Nem fogom ujra venni, mert -1* az illat miatt, amirol azthittem sokkal rubysabb es intenzivebb, -1* pedig a nagyon full vart hatas miatt ami elmaradt sajna.

Crazy Rumors Hot Cocoa Ajakápoló

Crazy Rumors Hot Cocoa Ajakápoló
2021. november 4.

Gyartjak ujra csak mas a csomagja, ugyanis rendeltem az Eccoverde-rol… tobb 5 csillagos velemenyt kapott, ez lett a legjobbra ertekeltebb, es ezt vettem mert elfogyott a Manna-s sheavajam es kellett ajakapolo de bio. Csalodtam, ugyanis kicsit kisebb a kiszereles mint gondoltam, es az illataval is csalodtam, mert szinte egyalatalan nem erzodik a csokolade inkabb csak siman a shea, nem tudom miert irtak masok hogy erzodik..a hidratalo hatasa meg aranylag jo. -1* a kiszereles mert eleg kicsi, -1* az illat miatt ami nem is olyan intenziv eppen erzodik valami, -1* a hidratalo hatasa miatt….

Coconutoil Cosmetics Ajakradír és Ajakápoló Balzsam

Coconutoil Cosmetics Ajakradír és Ajakápoló Balzsam
2021. október 18.

Imadom! A Mullerben keresetem mar ajakradirt meg netes hosszu keresgeles utan,mert sem DM sem Rossmann-ban sem pedig Bipa-ban nem talaltam normalisat, de meglattam ezt mert eleve bio-t kerestem. Nagyon dragalltam az 1700ft-os arral, es ezert is kulon csak az ajakradirt vettem meg, szerencsere volt is. Feltem megvenni az itteni velemenyek alapjan, igen picit eget de kibirhato teljesen es kicsi mennyiseggel az ajkakra kenve..imadom az allagat, suru es jo minosegu latszik rajta, edes kakao illattal..ennyire meg soha egyetlen ajakradirtol sem voltak selymesek es tokeletesek az ajkaim! Ujravevos lesz, igaz a fekete fogpor nem jott be de a fogkefe es a bronze olaj igen.

HappySkin Bock&Night Kékszőlőmagolajos Éjszakai Arckrém

HappySkin Bock&Night Kékszőlőmagolajos Éjszakai Arckrém
2021. október 18.

Imadom! Allaga kozepesen surun kremes sargas szine van, enyhe levendulas illattal, igaz draga volt de be is szivta a 24 eves kombinalt arcborom.. igaz +25-os de ugy voltam vele megelozni fontos. Regota szerettem volna es nem bantam meg, egy darabig biztosan kiserni fog es tudtam hogy a HappySkin-nel nem nyulok melle, mert regebben az Elegance-t hasznaltam es imadtam, keveset oregedett vele a borom. Ujravevos lesz ez tuti a Night!