szofka77

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balmain Hair Silk Perfume

Balmain Hair Silk Perfume
2021. október 17.

Vegre megvettem egy masfel eve mar hogy vagytam ra, a hajasrol rendeltem, a kicsit 50ml, es valahol megbantam. Nem is igazi hajparfum, nem tartos az illata, raadasul szilikont is tartalmaz..nem apol semmit sem a hajon, ez felesleges volt. Mindenesetre mostmar megtartom es elhasznalom. -1* a tartossaaga miatt, -1* a szilikon miatt, -1* az apolasa miatt ami nincs is..

Chanel Les Beiges Water-Fresh Tint

Chanel Les Beiges Water-Fresh Tint
2021. október 17.

Becsben vette nekem apa a Chanel Makeup uzletben. 60€ volt az ara. Az ami nem tetszik h gyorsan fogy kb 3-4 max honap alatt ha mindennap vagy majdnem mindennap hasznaljuk. Az ecsete nagyon tetszik, konnyen kenheto, szepen felviheteo, es tenyleg natur flash hatas erheto el vele, de vigyazat ez tenyleg fiatal borre valo, mert az arcon csak akkor mutat, ha hibatlan majdnem de minimum pattanas mentes..ha nem, akkor kell hozza a puder…en a Les Beiges puderjevel egyutt hasznalom es amikor felteszem oket, olyan az arcom mint egy porcelan babaje, es szuper tartos is, csomagolas is jo, de a Sublimage sokkal jobban tetszik.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder SPF15/Pa++

Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Powder SPF15/Pa++
2021. október 17.

Nemreg ajandekba kaptam apukamtol a Chanel Becsi makeup uzletben vettuk, azert valaszottam ezt mert ugyanennek az alapozoja van meg nekem es szerettem volna akkor mar kombinalni a kettot…szuper minoseg, kozepes fedes ( a pattikat es hegeket nehezen vagy alig fedi el) a tartossaga szuper, termeszetes hatast af vissza es nem maszk hatast, en szivaccsal hasznalom. A csomagolasa is tetszik, mert ez bezs szinu a tobbi mind pedig fekete altalaban. -1* a fedes miatt ara 51€ volt.

REN Moroccan Rose Otto Body Lotion

REN Moroccan Rose Otto Body Lotion
2021. augusztus 26.

Igazi luxus! Szuper csomagolas, nagyon sokaig eleg, illata kellemes visszafogott rozsas, az allaga lenyugozo nem suru, hanem higabb lotion, azonnal kenheto es konnyen, jol betaplalja a bort es nyaron is megfelelo szerintem mert nem hagy semmilyen reteget a boron. Legjobb testapolom ami valaha volt! Elotte a magister hiopallergen furdetokrem testapolot hasznaltam. A REN Moroccan csaladbol mar mind megvan, csak a testolaj nem. Remelem jo beruhazas volt.

Avène Cicalfate Krém

Avène Cicalfate Krém
2021. augusztus 19.

Szinten itteni velemenyekre hivatkozva vettem meg, elottr probaltam a biodermat es a La Roche Posay-tol a Cicaplastot egyikkel sem voltam megelegedve. Semmilyen hatast nem vettem eszre sem a pattanasokra kenve sem pedig a sebekre, mielott rendeltem mar ereztem hogy penzkidobas lesz. 1 csillag az osszetevok miatt, 1 csillag mert lehuzta az arcomon egy picit a kipirosodott reszt.

Evolve Organic Beauty Organikus Arcmaszk –Káprázatos Ragyogás

Evolve Organic Beauty Organikus Arcmaszk –Káprázatos Ragyogás
2021. augusztus 19.

Kerestem arcmaszkot es biot, pompom-tol hasznaltam a zold arcmaszkot a tavaszit elotte. Az itteni velemenyeket olvasva vettem meg, csalodtam. Amikor lemostam ugyanolyan maradt az arcborom mint volt, a valtozast a porusaimon vettem csak eszre, letisztitotta oket es amikor vegigsimitom az arcomon az ujjam atom puha es barsonyos selymes de fiatalito hatast nem lattam volna. 1 csillag az osszetevokre, 1 csillag a barsonyos borert, 1 csillag az illatert (enyhe csoki), 1 csillag pedig a radirozo szemcsekre mert picik benne es nem karmolasztak ossze. Ujrafogom venni!

Ben & Anna Tégelyes Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel

Ben & Anna Tégelyes Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel
2021. augusztus 12.

Ma vettem DM-ben 2199ft-ert. Teszi a dolgat mintha tenyleg feherebbek lennenek a fogaim foleg elol. Elotte a coconut oil cosmetics aktiv fekete fogporat hasznaltam minden nap ketto honapig egy ideig hatott utana nem. Ennek tokeletes szep osszetevoi vannak, szuper nagy kiszereles, repulore is feviheto, es ami tetszik nagyon az az hogy krem allagu szuper valodi mentolos illatu es tovabb erezni a leheleten is, plusz ha nincs nalam fogkrem utazasnal ez teljesen megteszi.

iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream

iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream
2021. augusztus 11.

Szuper osszetevok, szuper ar, teszi amit iger, magaban is simitja a szem alatti rancokat, de az argireline solution-al a The Ordinary-tol, meg mindent visz, sima ranctalan szem alatti terulet, hidratal es hala az egnek nem irritalja a szemem, ujrafogom rendelni a Tinamu-tol!!!

REN Moroccan Rose Otto Tusfürdő

REN Moroccan Rose Otto Tusfürdő
2021. július 31.

Ma vettem a Tinamuban es honapok ota vagytam ra, mar megvan a testradirja es a furdoolaja is es majd a testapolot is beszerzem. Szuper osszetevok, gyonyoru csomagolas, es nagyon nagy kiszereles (megis lepodtem:) )0tuti sokaig eleg lesz nekem, arban nekem meg mèg eppen belefert. Minden koszt levisz, nem marad szaraz a borom utana es irritalt sem. Nyaron is jo vele tusolni mert nem hagy olajos erzetet a boron, hanem selymes erzetet. -1* mert az illata tusolas utan nem marad meg egyaltalan.

Cosmia Bio Folyékony Szappan Édesmandula

Cosmia Bio Folyékony Szappan Édesmandula
2021. július 28.

Imadtam, nagyon szepen tisztit, kimeli a kezet es bort, ujrafogom venni, ezzel mostam a smink ecsetjeimet is.