szofka77

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cosmia Bio Relaxáló Tusfürdő Gél

Cosmia Bio Relaxáló Tusfürdő Gél
2021. július 28.

Szuper ar es szep osszetevok, szinten alkohol mentes. Teszi a dolgat, es nem irritalja a bort, inkabb ezt valasztottam mint egy masik bio-t amiben alkohol van…

Cosmia Bio Gentle Shampoo Aloe Vera

Cosmia Bio Gentle Shampoo Aloe Vera
2021. július 28.

Szep osszetevok alkohol mentes is, ara szuper de sajnos foltokban zsiros maradt a hajam, mindegy, majd elhasznalom a smink ecsetjeim mosasara, meg kezi szappannak. 2 csillag egy a hatasa, egy az ar es osszetevok miatt ment..

Balea Schönheitsgeheimnisse Goldene Milch Sampon

Balea Schönheitsgeheimnisse Goldene Milch Sampon
2021. július 23.

Hugom vette nem akart sokat kolteni, hat tisztitani tisztit de full nagyon szarit, mertugye SLS-es. Illatat viszont imadjuk de ez miatt csak nem fogjuk ujravenni.

REN Moroccan Rose Sugar Body Polish

REN Moroccan Rose Sugar Body Polish
2021. július 13.

Eletem legjobb testradirja! A masodik a Ren Guerande salt. Mindharmat mar kiprobaltam amit a tinamu-n lehet kapni a REN-eseket, de most tobbet aldoztam ra erre es nem bantam meg! Van hozza furdoolajam is a Ren Moroccan Rose-os. A radirrol, tokeletesen radiroz, imadom, az illata egy picit marad meg szinte azonnal elillan, de a furdoolajjal valo kozvetlen furdozessel, fel lehet erositeni az illatat.

RdeL Young No Filter Needed Aromatic Sugar Lip Peeling

RdeL Young No Filter Needed Aromatic Sugar Lip Peeling
2021. június 5.

Szuper kiszereles sokaig tart majd, -1* mert van benne paraffin paraben es aluminium. Megegyszer -1* mert nem radirozza le a legnagyobb bordarabokat az ajkakon meg mert megiscsak 849ft volt. Ami tetszett az az hogy azert leszed szinte mindent meg a kiszereles, a masik meg hasznalat utani enyhe menthol erzes. Nekem nem ez, hanem a Fresh Mint Lip Scrub van meg

Coconutoil Cosmetics Bio Aktívszenes Fogpor

Coconutoil Cosmetics Bio Aktívszenes Fogpor
2021. június 5.

Tegnap vettem a DM-ben ezekre a jo velemenyekre hivatkozva. 1 max 2 arnyalatot vilagositott nekem. Meglatjuk a jovoben mit produkal.

Essence The Glowin' Golds Caring Shimmer Lip Oil

Essence The Glowin' Golds Caring Shimmer Lip Oil
2021. május 30.

Nekem a 02 van meg, nagyom elégedett vagyok. Tartósság, extra fénylő gloss hatás, szép csillogás es jó ár! Nem vennem újra de elhasználom. Hasonlít a textúrája a Chanel rouge coco gloss-hoz.

Oriflame NovAge Nutri6 Arcápolóolaj-Kapszula

Oriflame NovAge Nutri6 Arcápolóolaj-Kapszula
2021. május 29.

Vitalizalt es szep az arcborom, feltoltott hatast adott. A betokosodott pattanasokra ajanlottak. 3 db mintat adtak belole mindent elhasznaltam. Jo termek picit draga az arhoz kepest..meg hat megis Oriflame...-1* a szilikon miatt.

Oriflame NovAge True Perfection Bőrmegújító Éjszakai Krém

Oriflame NovAge True Perfection Bőrmegújító Éjszakai Krém
2021. május 29.

Szeretem, gyonyoru vitalizalt arcborom lesz tole. Tanacsadason talalkoztam vele es megfogom venni..-1 csillag mert szilikon van benne es en meg naturkozmetikumoy hasznalok mindig.

Essence The Glowin' Golds Vitamin C Glow Serum

Essence The Glowin' Golds Vitamin C Glow Serum
2021. május 4.

Tegnap vettem a Mullerben, imadom szep osszetevok, exkluziv limitalt kiadasos. Szep es ragyogo az arcom tole, par masodpercig enyhe olajos megjelenesu, de utana felszivodik. Ajanlom.