szofka77

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence The Glowin' Golds Vitamin C Glow Serum

Essence The Glowin' Golds Vitamin C Glow Serum
2021. május 4.

Tegnap vettem a Mullerben, imadom szep osszetevok, exkluziv limitalt kiadasos. Szep es ragyogo az arcom tole, par masodpercig enyhe olajos megjelenesu, de utana felszivodik. Ajanlom.

REN Moroccan Rose Otto Fürdőolaj

REN Moroccan Rose Otto Fürdőolaj
2021. április 7.

Ma kaptam meg es ki is probaltam, a labamat aztattam a vizben es abba raktam bele egy fel kupakkal ebbol. Tapasztalatom, hogy kb 5 évet fiatalodott a labam. A borom tapintasat ertem ezalatt, de ugy mint bor feluletet, nem tuntetett el semmit sem rancot, sem heget. 24 eves vagyok. Ma este kifogom probalni furdes kozben is gondolom ott is hasonlo lesz a vart eredmeny hogy a bor tapintasa puhabb lesz, de a borom felulete nem fog valtozni. Nem fogom ujravenni.

Ziaja Kecsketejes Testápoló Lotion

Ziaja Kecsketejes Testápoló Lotion
2021. április 6.

Em szerettem, tesztert kaptam belole. Szep osszetevok, maximalis hidratalo kepesseg, kozepesen zsiros, es lotion tehat higabb testapolo. Télre teljesen jo, nyarra tulzas. Elotte testapolobol a pompom-ot botanikuskertet hasznaltam az nem volt ennyire zsiros. Ajanlom ezt a Ziaja termeket, a tobbit nem mert tele van parabennel paraffin alcohol stb osszetevovel de ez nem.

PomPom Tavaszi Megújulás Tisztító Arcpakolás

PomPom Tavaszi Megújulás Tisztító Arcpakolás
2021. március 31.

En is vartam hogy kiprobalhassam. Osszetevok nagyon szepek, elotte nekem az oszi varazslatos volt, az elso es masodik hasznalat utan szep bort eredmenyezett fiatalosabb volt az arcom, de utana az is elillant. Most oblitettem le ezt a tavaszi-t, es a puhabb boron kivul meg azt tapasztalom hogy abszolut nem csucsog a zsirban az arcom, az oszi varazslatossal pedig kesobb lemosas utan mar zsiros volt az egesz borom. Jobb ez mint az oszi varazslatos.

Ebelin Arcmasszírozó Roller Rózsakvarc

Ebelin Arcmasszírozó Roller Rózsakvarc
2021. március 30.

Ma este vettem es ki is probaltam. Amit azonnal eszrevettem, hogy a nyakamat total kisimitotta es elotte nem vot ennyire sima. Az arcomon is latszodik a hatasa, anyukam is eszrevette hogy simabb egy picivel. 24 eves vagyok.

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Szájvíz

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Szájvíz
2021. március 30.

Imàdom mert mindenmentes nagy a kiszerelese es sokaig tart es megeri az arat. Friss mentolos tiszta lehelet tartosan.

Pompom Botanikuskert Testápoló Krém

Pompom Botanikuskert Testápoló Krém
2021. március 12.

Huh amikor a kezemre kentem, azonnal bababorom lett, es puha tapintasu szinte ujra 13 eves lett a 23 eves borom. Tartosan hidratal, lotion szeru ami kimondottan tetszik, zsiros krem, es kozepesen kb 10perc alatt beszivodott, de nem tulsagosan mint pl elotte a Dr organic tenger sos testapolom, az be sem szivodott meg a ruha alatt is zsiros voltam. Ujrafogom venni ezt, remelem sokaig eleg lesz. Arban kicsit sokallom. -1 csillag ezert.

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2021. március 12.

Jobb mint az 5%-os pajtasa, de nem annyira jo egyaltalan mint a piros testvere. Ugy a ketto kozott van a hatasa. Aki probalta mind a 3-at az ertheti. Kozepesen eros hamlaszt, kozepes tudassal. Nyaron is jo, de telen es keso osszel a pirosat erdemes hasznalni. Ez annak jo a 10% akinek nem aknes a bore, max zsiros es nincs nagyon mit lehamlasztani.

Essence Good Luck Charm for Happiness Púder Ecset

Essence Good Luck Charm for Happiness Púder Ecset
2021. január 28.

En is amint meglattam DM-ben muszaj volt megvennem! Gyonyoru igazi pink csajos ecset, meg hat ilyen tobb ugysem lesz. Elegedett vagyok vele en puder es pirositohoz is hasznalni fogom, bar azert 1399Ft kicsit sok erte, de latva a tobbit DM-ben azok is annyik es nem ilyen szepek. Ezt a minoseget nezve egyebkent kinai ecsetek is tudjak amik csillisek a kinaiknal.

Brock Beauty Hairfinity Revitalizáló Hajban Maradó Balzsam

Brock Beauty Hairfinity Revitalizáló Hajban Maradó Balzsam
2021. január 28.

Nem règ rendeltem póthajra (bar ez nem pothajra valo de nincs benne alkohol szilikon stb), nagyon jó, szep fenyes hajam lesz tole, szuper selymes, es csillogo. Nem olyan mint a szilikontol, de majdnem ez miatt le is vonok egy csillagot. A masik amit nem preferalok rajta, hogy a fujokabol nem spray szeru jon ki, mint pl a hajlakkbol, hanem konkretan folyekony balzsamot spriccel, bar ezt is irtak. Hovedonek is hasznalhato, de szerintem arra nem igazan jó, kulon emellett hasznalom a Balmain hovedomet. A kiszereles viszont nagyon nagy, es sokaig eleg lesz.