szofka77

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine
2021. január 26.

Par napja rendeltem a Marionnaud parfumeriabol felaron 6250ft-ert es azonnal le is csaptam ra, mert evek ota nezegettem hol reptereken dutyfreeben hol vonatallomason kulfoldon parfumeriaban, szoval evek ota vagytam ra. A 103 Rose Parisienne arnyalat volt meg elerheto ami viszonylag egy normalis szinnek tunt azok kozul amik maradtak ezen az aron. Ma reggel meg is jott, es ki is probaltam. Csomagolas 5*, ruzs allagra pont olyan mint amilyennek leirtak a tobbiek, belerakodik az ajkamon levo repedesekbe rancokba, szine csillogos szinezett szolozsir jellegu, szep visszafogott halvany natur pink szinu pont mint a szam. Igazabol csak arra kellett hogy kenegessem a szam utazaskor, szalados napokon, nem sajnalom ha elfogy. Ami nem tetszik az az hogy a csillamok benne lila szinen csillognak, es az hogy nem valami tartos de legalabb hidratal. 3 csillag. 2-ot levonok az elobbiek miatt.

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém
2021. január 14.

Csodaszer😍. Ma vettem egy kis bioboltban es este alig vartam hogy kiprobalhassam, 3 perc felkenes utan a 23 eves arcom ujra 18 evesnek nezett ki! A pompom mentas zselevel, The Ordinary niacinamiddel, es a Deciem Hyaluron TCB-bol nyomtam az arcomra plusz ez a pompom krem. Nem volt faradt, megereszkedett arcbor!. Ujrafogom venni az biztos. Elobb a HappySkin-tol az Elegance-t hasznaltam az is jo volt teljesen de az nem adott ennyire fiatalos arckepet, inkabb a rancokat utotte ki, es picit zsirositott.

Catrice Highlighting Eyeshadow

Catrice Highlighting Eyeshadow
2021. január 13.

En is a diamond dustot vettem meg, de akar hogy es akarmilyen ecsettel probaltam felvinni mèg ujjal is, alig tapad oda a szemhejamra. Mintha baromi rossz minosegu lenne, penzkidobas volt, a teszter erdekes modon jo pigmentalt volt.

PomPom Őszi Varázslat Ápoló Arcpakolás

PomPom Őszi Varázslat Ápoló Arcpakolás
2021. január 5.

En ma vettem hosszas keresgeles utan faluban bioboltban. Elotte a Manna Zold agyagos zsiros borre valo pakolast hasznaltam, annak a lemosasa maceras volt es piszokkal jart :(, de nekem inkabb szaritott mint hidratalt es raadasul porusaim feketek lettek tole ;(. Most elobb felraktam nekem is kisimult a borom mintha 16 lennek ujra pedig 23 vagyok, raadasul tetszik a praktikus es kicsi pakolas amit vihetek fel a gepre magammal. Illata alig van, olajos erzetet hagy a borom utan de en megis plus raktam utanna az arcomra niacinamidot es a pompom mentas zselet.

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé
2020. december 31.

Amint meglattam hogy mentas azonnal akartam imadok mindent ami mentás legyen az etek desszert koktel arckrem.... Egy ideig volt a DM-ben aztan valamiert soha tobbet egyikben sem lattam. Egy kis bio boltban vettem itt videken faluban tegnap es azt kell hogy mondjam imadom. Mikor felkenem kozepesen erzodik a menta illat es szuperul hidratal teljesen feltolti az arcomat. Niacinamiddel egyutt hasznalom. Korabban probaltam a Viragvizes arczselet ami nekem borpirt okozott, es a c vitaminosat is ami kb hidratalasra jo volt de eldugultak tole a porusaim, ezt mas is irta itt kremmanian. Nekem erre a mentasra megy az 5 csillag.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló
2020. december 19.

Nekem is meg olaszban kapott teszterem volt belole. Nem volt itthon kremem es feltettem, szep fiatalos lelegzo pihent borom lett utanna. Szuper, ajanlom.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. december 16.

Nekem elotte a TO argirelime solution volt, es azt kell hogy mondjam egy szemkornyeki gyulladasos kidorzsolt szemem lett tole majd azt ra, es honapokig tarto hasznalat utan a megmaradt rancok 70-80%-at elvitte. Most tegnap vettem ezt, es hidratalonak nem mondanam, de azt hogy eltunteti a karikakat az tuti, reggel sincsenek, viszont a korrektor az beleul. Tobben negativ velemennyel vannak rola, olyan is akinek puklis szemei lettek tole itt olvastam. Megy a 4 * a hatasossagaert, -1 pedig a hidratalo hatas miatt. Az argireline konnyedebb formula es hidratalobb mint ez.

Essence X-Mas Wishes Candy Kisses Csillámos Testpamacs

Essence X-Mas Wishes Candy Kisses Csillámos Testpamacs
2020. november 30.

En ma vettem szerintem egesz jo, mar regebb ota lattam es nem sokalltam ennyiert. Nekem talan a csilamok, de egyebkent az illata a lenyeg, hogy a pothajamon levo natur sampon illatat ez elnyomja a cukor illattal.

Catrice Demi Matt Ajakrúzs

Catrice Demi Matt Ajakrúzs
2020. november 30.

Nekem a 0100-as arnyalat van meg pont ezt kerestem!! Szuper minoseg szuper pigmentalt. Egy lany sminkjet lattam es a Catrice ruzsok kozott talaltam meg ugyanezt az arnyalatot. Teljesen elegedett vagyok!

Catrice Art Couleurs Eyeshadow

Catrice Art Couleurs Eyeshadow
2020. november 30.

Kifogyott a kiko szemhejpuderem ami rezvoros metalps szinu volt es ezek kozott kerestem hasonlot, sajnos talaltam meg is vettem de a szint beneztem a feny alatt mashogy mutatott. Szine pigmentalt es szuper tartos majdnem kiko minoseg.