szofka77

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Clean Id Lip Oil Ajakolaj

Catrice Clean Id Lip Oil Ajakolaj
2020. október 29.

Ma sikerult szerencsere veletlen megtalalnom es megvennem a Muller-ben, pedig eddig mindenhol kerestem de nem talaltam. 1625ft volt az ara, nekem tetszik szeretem hogy vegan es bio majdnem. Hezitataltam ez es a mulleres mouth 1095ft-os lipoil kozt de inkabb rafizettem es a bio fajtat valasztottam. Allaga is pont jo kozepesen surubb szep csillogas szajfenyek ala fogom hasznalni meg este hidratalasra, bar az ajak kuram az altalaban abbol all hogy mèzet kenek a szamra az total behidratalja attol jobb nincsen!

Body&Soul Spirál Ecset

Body&Soul Spirál Ecset
2020. október 18.

Nekem evek ota megvan igen szedi a szoszoket de azon kivul hogy a markanev lekopott a nyelerol, tokeletesen fesul pillakat,szemoldokot is.

Ebelin Professional Make Up Artist Foundation Pinsel Toothbrush Style

Ebelin Professional Make Up Artist Foundation Pinsel Toothbrush Style
2020. október 18.

Elso latasra beleszerettem, tegnap vettem szerintem egesz jo minoseg, teszi a dolgat.

Ebelin Concealer Buffer

Ebelin Concealer Buffer
2020. október 18.

Szepen felviszi es aranyosan a korrektort. Vastag suru szor van rajta.

Miss Sporty Divine False Lash Szempillaspirál

Miss Sporty Divine False Lash Szempillaspirál
2020. október 18.

Sztem nem is olyan rossz termel -1 csillag a paraffin miatt. Szep feketeke es dusak lesznek meg az en egyenes es rovid pillaim is amikkel sajnos alig lehet kezdeni valami. Egyebkent nagy a spiral kefeje es ivelt. Annyira azonban a cicas szempillakat nem tapasztaltam.

s-he stylezone Volume 'N Shine Lipgloss

s-he stylezone Volume 'N Shine Lipgloss
2020. október 17.

Pont ilyet kerestem a rossman.ban es DM-ben is, minden atlatszo szajfenyt minden markatol megneztem, de allagra es csillogasra ez felelt meg a legjobban. Majdnem eleri azt a szintet mint a kiko, de a chanel szajfeny az meg egy fokkal feljebb van. Hat valami megkozelito peldat kerestem ez eppen megteszi. Szep tubus,szep szereny csillogas.

Catrice More Than Nude Körömlakk

Catrice More Than Nude Körömlakk
2020. október 15.

Nemreg vettem kepen lattam instagaramon shopping blogon, nagyon szep szint mutatott, bele is szerettem a Rose 07-es arnyalat van meg. A kovetkezo mukormom fog keszulni vele ez a lakk+ Feher atmenetes baby boomer. Remelem jol fog elsulni.

Essence Lashes To Impress Műszempilla

Essence Lashes To Impress Műszempilla
2020. október 15.

Legeleszor egy nemet instagramos shopping blogos oldalon lattam, de nem ezt csak ugyanilyen stilusu pillat. Azonnal megvettem, a latvany utan, amúgy is imadom a cicas muszempillakat amikor epitettek magamnak akkor is ilyen fazont kerek mindig. Nagyon szep pilla, magaban is szemhej smink nelkul, de meg szebb pici cicas kihuzott szemmel es a szemhej sarkaban kis sminkkel meg dogosebb tekintetet mutat.

Essence Lashes To Impress Tincses Műszempilla

Essence Lashes To Impress Tincses Műszempilla
2020. október 15.

Szeretem szep pillak ugyanolyan minoseg mint a tobbi.

RdeL Young Szájkontúr Ceruza

RdeL Young Szájkontúr Ceruza
2020. október 15.

Mindig meg tinikoromban is ezt vettem szeretem szep tartos es olcso!