szofka77

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

RdeL Young Szájkontúr Ceruza

RdeL Young Szájkontúr Ceruza
2020. október 15.

Mindig meg tinikoromban is ezt vettem szeretem szep tartos es olcso!

Catrice Lash & Brow Designer Formázó és Ápoló Szempillaspirál Gél

Catrice Lash & Brow Designer Formázó és Ápoló Szempillaspirál Gél
2020. október 15.

nekem bevált de én szemöldök kifestése előtt használom, egész nap jól teljesített, nem kopott el a szemöldököm, essence ceruzával szoktam kihúzni.

Catrice Lash Couture Szálas Műszempilla

Catrice Lash Couture Szálas Műszempilla
2020. október 15.

én szeretem, olyan mint akármelyik másik, szép pillák.

Cosmia Bio Hidratáló Testápoló Tej

Cosmia Bio Hidratáló Testápoló Tej
2020. szeptember 14.

Szuper az allaga, nagyon jo a xsomagolas, gyonyoru osszetevok...szuper ar..osszetevokre majdnem olyan mint a tizezres testapolok tarsai.... veletlenul bukkantam ra a madaras tescoban...😊 puha tole a borom, ujrafogom venni, csak ajanlani tudom.

Brock Beauty Hairfinity Hidratáló és Helyreállító Balzsam Hajhosszabbított Hajhoz (Póthaj)

2020. szeptember 10.

Teljesen jo balzsam, csak nem ertem minek bele alkohol, amikor pothajba az oldja a keratinos illeszteseket..de ezt letudva hogy minden mentes: paraben szulfat szilikon . Az tokeletes! 4 csillagot kap egyet nem az alkohol miatt. Majd legfeljebba hajvegekre alkalmazom kerulve az illesztesi pontokat.

REN Atlantic Kelp And Magnesium Body Scrub

REN Atlantic Kelp And Magnesium Body Scrub
2020. szeptember 2.

Imadom. Korabban a ren-tol egy masik fajta volt nekema zold dobozos az is jo volt de azutan kellett a testapolo es kemikaliamentes sem violt, de EZ 10/ugyanugy radiroz mint a masik minosegben, de ezutan nem kell testapolo mert eleve konnyen olajos lesz a test tole es szeretem, raadasul kemikaliamentes.

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé
2020. szeptember 2.

En szeretem jo kis apolo de mintha tenyleg a viragvizes jobb lett volna...ebben annyi a jobb hogy van benne c vitamin,legkozelebb a mentasat szeretnem.

Bilka Homeopátiás Szájvíz Grapefruit Ízzel

Bilka Homeopátiás Szájvíz Grapefruit Ízzel
2020. szeptember 2.

En is szeretem finom ize van csak utana keseru lesz s szam.... egyenkent ara is jo bar en hianyolom belole a mentolt

Lancôme Poudre Majeure Excellence Libre Púder

Lancôme Poudre Majeure Excellence Libre Púder
2020. szeptember 2.

Ajandekba kaptam tetszik a csomagokas is a minoseg is csak sajnos nagyon sotet lett a puder szine nekem. De egyebkent jo

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus
2020. szeptember 2.

Szeretem es jo minosegu nem kopik le par ora utan sem